Son cevaplanan konular kısmı geri geldi.

Fairy Tail 500 Tartışma / 501 Öngörü

Kilitli
Kullanıcı avatarı
_[Emre]_
Favori Manga: Bleach
Favori Anime: Medaka Box

Fairy Tail 500 Tartışma / 501 Öngörü

Mesaj gönderen _[Emre]_ » 08 Eyl 2016 13:12

http://mangadenizi.com/manga/fairy-tail/500

Özlemişim bu seriye sövmeyi. Gören olursa yorumsuz bırakmasın burayı. :kiss:
Resim

Kullanıcı avatarı
Outlaw
MangaTurk Çeviri
MangaTurk Çeviri
Favori Manga: Naruto,One Piece,Vagabond,Tower of God, The Breaker, Watashitachi no shiawase na Jikan
Favori Anime: Gintama, Psycho-Pass, HxH:11, Naruto, ZANKYOU NO TERROR, One Piece, TTGL, Bleach, Shigatsu wa kimi no uso, SNK(2.sezon.), Anohana

Re: Fairy Tail 500 Tartışma / 501 Öngörü

Mesaj gönderen Outlaw » 08 Eyl 2016 21:45

Seriyi en son ilk çıkan animenin finalinde bırakmıştım.

Son attığın sayıya göz attım, Juvia öldü deniliyordu ölmemiş.

Gray vs Natsu olacak galiba, son sayfadan çıkardığım kadarıyla. Tabii bir kılıf bulunmazsa. Çok klişe ama bu tür dost-rakip dövüşleri her zaman ilgi çekici bulmuşumdur.
Onurcuğum, bizim ne işimiz vaaar, Büyükçekmece - Eminönü Otobüsünde?
Resim

Kullanıcı avatarı
_[Emre]_
Favori Manga: Bleach
Favori Anime: Medaka Box

Mesaj gönderen _[Emre]_ » 08 Eyl 2016 22:49

Outlaw yazdı:Seriyi en son ilk çıkan animenin finalinde bırakmıştım.

Gray vs Natsu olacak galiba, son sayfadan çıkardığım kadarıyla. Tabii bir kılıf bulunmazsa. Çok klişe ama bu tür dost-rakip dövüşleri her zaman ilgi çekici bulmuşumdur.
Juvia'yı geçte geçen sayılarda Gajeel'de öldü denildi. Daha doğrusu öldü adam bildiğin. Zaman mekan kavramının ırzına geçilip Gajeel diriltildi. Üstüne Mashima gaza gelip Mavis'in çocukluk arkadaşınıda diriltiyodu az kalsın. Gray vs Natsu'danda pek umudum yok benim. 2 vuruşup We Are Family mode açıp Zeref'e dalarlar. Seriyle ilgili tek umudum finalde Natsu'nun ölmesi.
Resim

Kullanıcı avatarı
Outlaw
MangaTurk Çeviri
MangaTurk Çeviri
Favori Manga: Naruto,One Piece,Vagabond,Tower of God, The Breaker, Watashitachi no shiawase na Jikan
Favori Anime: Gintama, Psycho-Pass, HxH:11, Naruto, ZANKYOU NO TERROR, One Piece, TTGL, Bleach, Shigatsu wa kimi no uso, SNK(2.sezon.), Anohana

Mesaj gönderen Outlaw » 09 Eyl 2016 15:59

_[Emre]_ yazdı:
Outlaw yazdı:Seriyi en son ilk çıkan animenin finalinde bırakmıştım.

Juvia'yı geçte geçen sayılarda Gajeel'de öldü denildi. Daha doğrusu öldü adam bildiğin. Zaman mekan kavramının ırzına geçilip Gajeel diriltildi. Üstüne Mashima gaza gelip Mavis'in çocukluk arkadaşınıda diriltiyodu az kalsın. Gray vs Natsu'danda pek umudum yok benim. 2 vuruşup We Are Family mode açıp Zeref'e dalarlar. Seriyle ilgili tek umudum finalde Natsu'nun ölmesi.

Hass, Gaajel'de mi diriltildi la? adam güzelim evreni bildiğin piç etti lan. Evren güzel, kadın karakterler nays, gerisi tırt.
Onurcuğum, bizim ne işimiz vaaar, Büyükçekmece - Eminönü Otobüsünde?
Resim

Kilitli

“Fairy Tail” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir