Son cevaplanan konular kısmı geri geldi.

HxH Karakter Tanıtım Serisi: Hisoka Morou

Moderatörler: Pinco, memoww

Cevapla
Kullanıcı avatarı
redstak
Mesajlar: 3437
Kayıt: 23 Mar 2012 23:59
Cinsiyet: Erkek
Favori Manga: HxH- Slam Dunk- Shingeki no Kyojin -
Favori Anime: Slam Duk - Hunter X Hunter - JoJo - Shingeki no Kyojin
Konum: Karşıyaka-İzmir
İletişim:

HxH Karakter Tanıtım Serisi: Hisoka Morou

Mesaj gönderen redstak » 30 Mar 2017 02:15

Resim
Hisoka Morou (ヒソカ モロウ, Hisoka Morow), Hayalet Takımının eski üyesi ve bir avcıdır.
Cinsiyet: Erkek
Yaş: Bilinmiyor
Saç Rengi: Kızıl
Göz Rengi: Sarı
Nen Türü: Döüştürücü

GÖRÜNÜŞÜ
Resim Hisoka, uzun boyu ve oldukça bir açık ten rengi vardır. Uzun ve dalgalı saçları, kızıl rengindedir.
Hisoka, kıyafetleriyle bir büyücü ve soytarı gibi gözükmektedir. Her Arc kıyafetleri değişmektedir.

KİŞİLİĞİ

Hisoka kendisini beğenmiş, yalancı ve kurnaz birisidir. Güçlü Nen kullanıcıları ile dövüşmek için her yolu dener. Dövüş sırasından aldığı yaralardan zevk duyması onun sadomazoşist olduğunun göstergesidir. Hisoka, dövüş sırasında rakiplerini öldürse de, eğer rakibi tam potansiyeline ulaşmadıysa öldürmez. Rakibi tam potansiyeline olasıya kadar ona derin bir sevgi besler.
Hisoka dövüş sırasında kendisini zor duruma sokmaktan hoşlansa da, Chrollo ile olan dövüşünde ölüp tekrar dirildikten sonra bu durumu geride bırakmıştır. Hayalet Takımını, mekan ve şartlar ne olursa olsun öldüreceğine dair yemin etmiştir.

GEÇMİŞİ
Resim


Hisoka’nın geçmişi bilinmemektedir. Kurta Klanı katliamı sonrası Hayalet Takımına girdiği ve ilk avcı sınavı sırasında birisini öldürmesi yüzünden diskalifiye edilmiştir.

GÜÇ VE YETENEKLERİ
Resim

Hisoka kendisini herkesten güçlü görmektedir. En güçlü avcılardan olan Netero ve Ging gibi kişiler ile bile dövüşmek istemektedir. Sırf Chrollo ile dövüşmek için Hayalet Takımına katılmıştır.

Muazzam Güç: Hisoka Hayalet Takımın fiziksel açıdan en güçlü üçüncü üyesidir. Yumruğu ile kayaları parçalayacak kadar güçlüdür. Tekmesi ile rahatlıkla yerdeki mermerleri uçurabilir.

Gelişmiş Hız ve Refleksler: Hisoka gelişmiş hız ve reflekslere sahiptir. Özellikle bu özelliklerini nen gücü ile birleştirdiği zaman takip etmesi zor olur.

Dahi Seviyesinde Zeka: Hisoka tartışmasız seride ki en zeki karakterlerden birisidir.Dövüş sırasından ki oyunlar ve sorduğu sorular ile rakibini istediği gibi yönetebilir.

NEN
Resim

Hisoka seride ki en iyi nen kullanıcılarından birisidir. Her ne kadar bir Dönüştürücü olsa da Çoğaltan, Efsuncu ve İdareci tiplerinde de ustadır. Kendisini ölümden diriltecek kadar yetenekli bir nen kullanıcısıdır.

Bungee Gum (伸縮自在の愛バンジーガム Elastic Love) Resim
Hisoka, aurasını inanılmaz derece yapışkan bir madde yapabilmektedir. Bu sayede rakibini beklenmedik durumlara sokabilmektedir. Ayrıca kalkan olarak da kullanabilmektedir.


Texture Surprise (薄っぺらな嘘ドッキリテクスチャ Flimsy Lies) Resim
Hisoka bu yeteneği sayesinde herhangi bir şeyin görünümü değiştirebilmektedir. Hatta kendisine bir kol ve ayak yapabilmektedir.

Cevapla

“Hunter X Hunter Genel” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 13 misafir