Son cevaplanan konular kısmı geri geldi.

Hunter x Hunter Hakkında Düşünceleriniz (Spoiler İçerir)

Moderatörler: memoww, Pinco

Kullanıcı avatarı
redstak
Favori Manga: HxH- Slam Dunk- Feng Shen Ji - Shingeki no Kyojin -
Favori Anime: Slam Duk - Hunter X Hunter - JoJo - Shingeki no Kyojin
İletişim:

Re: Hunter x Hunter Hakkında Düşünceleriniz (Spoiler İçerir)

Mesaj gönderen redstak » 18 Tem 2014 19:43

Bu seri hakkında diyeceğim tek alışagelmiş bir shounen değil. Ne naruto ne bleach gibi tek bir karakterin gözünden görmüyoruz. Her karakterin bir görüşü amacı var. Hatta 4 ana karakter dışındaki diğer karakterlerinde amaçlarını görüyoruz hatta bazı arclar bunun üzerine. Hatta kimi zaman ana karakter değişmiş gibi bile gözükebiliyor.

Diğer şeyde kimera arcı final arc olabilecek seviyede bir arctı. Güç seviyeleri, hikayesi ve arctaki karakterler işlenişi. Bu arcın etkileri zaten diğer arclarda da gözüküyor. Mangaya baya karanlık bir hal almaya başlıyor. Gon ve killua yerine bu havaya leorio ve kurapika daha çok yakışıyor.

Bu şekilde yapması karakterlerden sıkılmanıza engel oluyor. Açıkçası her arc gonu görmeyi kimse istemez. En azından ben istemem. Zaten gonun amaçları ve hikayesi baya değişti. Killua zaten kardeşi ile olmayı seçti. Leorio ve Kurapikanın aktif olduğu güzel bir arc olacak. Özellikle ging ve pariston bu arcı taşıyacak adamlar.

Kullanıcı avatarı
Diabolus Ipsum Amans
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi
Favori Manga: One Piece, Veritas
Favori Anime: One Piece
İletişim:

Mesaj gönderen Diabolus Ipsum Amans » 26 Tem 2014 15:32

Sıradan boktan bir shounen.

47. bölüme kadar izledim. Uvoginin, o saçma salak kızıl gözlü geri zekalıya yenişini gördükten sonra bu karara vardım. Halbuki konusu falan oldukça özgün ve güzeldi ana karakteri de beğenmiştim. Hisokayı tavırları falan gayet güzeldi ama, gözlerim kırmızı olunca ateş işiyorum, yok meme uçlarım pembeleşince seks kölesi yapıyorum işi bana ters hacı.

Çükümambo bir shounen işte.
Resim
Sitede Huzuru Bozana Böyle Yaparım!!!
Resim
Betrayer... In truth, it was I who was betrayed. Still, I am hunted. Still, I am hated. Now, my blind eyes can see what others cannot.

Matrim
Favori Manga: OnePiece,Bleach,Naruto
Favori Anime: Shingeki no Kyojin, Code geass

Mesaj gönderen Matrim » 26 Tem 2014 15:53

Diabolus Ipsum Amans yazdı:Sıradan boktan bir shounen.

47. bölüme kadar izledim. Uvoginin, o saçma salak kızıl gözlü geri zekalıya yenişini gördükten sonra bu karara vardım. Halbuki konusu falan oldukça özgün ve güzeldi ana karakteri de beğenmiştim. Hisokayı tavırları falan gayet güzeldi ama, gözlerim kırmızı olunca ateş işiyorum, yok meme uçlarım pembeleşince seks kölesi yapıyorum işi bana ters hacı.

Uvogi dediğin beyinsiz kas yığınından başka birşey değildi.

TribalCain
Favori Manga: Onepunch-man
Favori Anime: Onepunch-man

Mesaj gönderen TribalCain » 26 Tem 2014 15:59

@Matrim
Bunun tartışmasını başka arkadaşlarla 32423523523 defa yaptık.
Resim

Kullanıcı avatarı
Diabolus Ipsum Amans
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi
İletişim:

Mesaj gönderen Diabolus Ipsum Amans » 26 Tem 2014 16:05

Matrim yazdı:
Diabolus Ipsum Amans yazdı:Sıradan boktan bir shounen.

Uvogi dediğin beyinsiz kas yığınından başka birşey değildi.
Beyinsiz kas yığını öyle mi?

3 kişiyle dövüşürken güçlerini çözüp hepsini 3 dakikada patlatan adam sadece beyinsiz kas yığını.

[thumbnail]http://d1210.hizliresim.com/12/3/dmg5f.gif[/thumbnail]
Resim
Resim
Betrayer... In truth, it was I who was betrayed. Still, I am hunted. Still, I am hated. Now, my blind eyes can see what others cannot.

Kullanıcı avatarı
MRTFR
Favori Manga: One Piece, Toriko, Dragon Ball, Sun-Ken Rock, Noblesse, Berserk, Billy Bat,Feng Shen Ji, Vagabond, One-Punch Man
Favori Anime: One Piece, Hellsing Ultimate, FMA: Brotherhood, Hunter X Hunter (2011), JoJo's Bizarre Adventure

Mesaj gönderen MRTFR » 26 Tem 2014 16:33

Diabolus Ipsum Amans yazdı:
Beyinsiz kas yığını öyle mi?
3 kişiyle dövüşürken güçlerini çözüp hepsini 3 dakikada patlatan adam sadece beyinsiz kas yığını.
Karınca arkına kadar gelebilseydiniz iyiydi hocam. :(

Kullanıcı avatarı
Outlaw
MangaTurk Çeviri
MangaTurk Çeviri
Favori Manga: Naruto,One Piece,Vagabond,Tower of God, The Breaker, Watashitachi no shiawase na Jikan
Favori Anime: Gintama, Psycho-Pass, HxH:11, Naruto, ZANKYOU NO TERROR, One Piece, TTGL, Bleach, Shigatsu wa kimi no uso, SNK(2.sezon.), Anohana

Mesaj gönderen Outlaw » 26 Tem 2014 17:00

@Diablus,abartma abi. O dovus gayet iyiydi. Ustune sacma bir tarafi yoktu.Kurapika nin gucu azimsanacak derecede degildi ki sadece takim uyelerone karsi kullanabiliyordu.

Hunter x Hunter belkife en iyi guc dengesine sahip shounen.
Çok güzel film olur. Adını da ben söyliyim, afişe altın harflerle yazın. 'Çok güldük, başımıza bi gelecek var amına koyim.'
Resim

Kullanıcı avatarı
Diabolus Ipsum Amans
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi
İletişim:

Mesaj gönderen Diabolus Ipsum Amans » 26 Tem 2014 17:17

Outlaw yazdı:@Diablus,abartma abi. O dovus gayet iyiydi. Ustune sacma bir tarafi yoktu.Kurapika nin gucu azimsanacak derecede degildi ki sadece takim uyelerone karsi kullanabiliyordu.

Hunter x Hunter belkife en iyi guc dengesine sahip shounen.
Katılmıyorum kardeşim.

Bir animede çok heyecanlandım 8 gücün hepsini açtım, osurdum çok güzel koktu 15 kat güçlendim gibi şeyler varsa güç dengesinden bahsetmeyin bana.

hunterxhunter da bu nen olaylarını ve birinin diğerinin yerini almamasını çok beğenmiştim, ta ki kurapika hanımkızımız mı okamamız mı ne dersem diyeyim, tüm nenlerin hepsini basıp adamı öldürene kadar.

Güzel dövüş falan değildi, o kadar tecrübeli adam gitti zincire dolandıgını falan anlamadı in falan kullanmadı yenildi. Zevksizdi.

Neyse daha öncede dedim, çükübik shounen işte, anam öldü babam bilmemne oldu klanımı katlettiniz hepinizi öldürecem huloğğğğğğğğğ.
Resim
Resim

Kullanıcı avatarı
Kısa Lm
Favori Manga: Kingdom - Bakuman - One Piece - Naruto - Bleach - Elfen Lied - FMA - Fairy Tail - Death Note - Hunter x Hunter - Shingeki no Kyojin - Historys Strongest Disciple Kenichi
Favori Anime: Kingdom - Gintama - Hellsing - Hunter x Hunter - Bakuman

Mesaj gönderen Kısa Lm » 26 Tem 2014 17:27

Kurapikayı görmezden gelerek oku izle hacı ben öyle yapıyorum zira bildiğin sharingan açtım sikerim moduyla geziyo herif hoş gücü yine bi mantığa dayanıyo ama sharingan + mantık = bok + mantık olunca ne gerek var amk diyorsun ister istemez. Çok çok uzun bi süre kendisini bi daha görmeyeceksin devam edersin aynı keyfi alıyorsun

Kullanıcı avatarı
Diabolus Ipsum Amans
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi
İletişim:

Mesaj gönderen Diabolus Ipsum Amans » 26 Tem 2014 17:38

Kısa Lm yazdı:Kurapikayı görmezden gelerek oku izle hacı ben öyle yapıyorum zira bildiğin sharingan açtım sikerim moduyla geziyo herif hoş gücü yine bi mantığa dayanıyo ama sharingan + mantık = bok + mantık olunca ne gerek var amk diyorsun ister istemez. Çok çok uzun bi süre kendisini bi daha görmeyeceksin devam edersin aynı keyfi alıyorsun
Olmadı yapamadım kardeş. Sen zaten anlamışsın ne demek istediğimi.

siktiğiminin japonlarıda hep aynı mantık hep aynı mantalite olmuyo bende ters tepiyo. Babamı siktiler, anamı öldürdüler psikolojisi yemiyo hacı bende.
Bıraktım 47 de lanet ettim dedim zaman kaybı olmasın uzun süredir ilkkez forumda görüp bir seriye başlamıştım 47likmiş yani.
Gözünü siktiminin karakteri yüzünden nefretlik geldi.
Resim
Resim

“Hunter X Hunter Genel” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir