Son cevaplanan konular kısmı geri geldi.

Bleach Hakkında Düşünceleriniz (Spoiler İçerir)

Bleach serisiyle ilgili sorular ve paylaşımlar ve diğer şeyler burada.
Kullanıcı avatarı
nara_fkd
Favori Manga: Naruto - Zippy Ziggy- The God of Highschool - Liar Game - Slam Dunk - Berserk - HSD Kenichi - Gintama
Favori Anime: Naruto Shippuden - Death Note - Hunter x Hunter 2011 - Ano Hana - Bleach - Gintama - Slam Dunk

Re: Bleach Hakkında Düşünceleriniz (Spoiler İçerir)

Mesaj gönderen nara_fkd » 15 Mar 2014 17:08

Animesini dün bitirdim bugünde mangada güncele geldim.70 bölüm art arda okumak cidden iyi kafa yapıyomuş :silly:

Nerde bleach muhabbeti görsem hep kisuke'nın planı gibi şeyler denirdi ama daha öyle ahım şahım bir şey göremedim bana göre hala kapalı bir kutu urahara kisuke. :whistle:
Resim Zura ja nai, Katsura da!
► Spoiler Göster
Yagami Light(KİRA) FC

Kullanıcı avatarı
JiraiyaFlash
Favori Manga: Naruto, Wolf's Rain, Claymore ,SlamDunk, Hunter x Hunter, One Piece, Vagabond, Vagabond, Feng Shen Ji, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia
Favori Anime: Naruto, Naruto Shippuden, Samurai 7, GunGrave,Claymore, SlamDunk,
Wolf's Rain, Hunter x Hunter 2011, Cowboy Bebop, Death Note, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia
İletişim:

Mesaj gönderen JiraiyaFlash » 15 Mar 2014 17:26

Popülerliğine oranla en zorlama işlerden biri gibi geldi gibi geldi bana... Vs lerin lerleyiş şeklinin hep aynı arabesk özgü olması kötü... Naruto TnJ'si bile daha iyi dedirtiyor bazen... Bir de birden güçlüyken birden güçsüz falan..CEm Yılmaz'ın dediği gibi insan bir süre sonra şey diyor; ya şu geminin bir ayarı yok mu ?! Yapın da gidelim...Aynı o hesap manga da 30-40 bölüm animede de fillersız 110 bçlüm falan benim durumum ama şimdiden çatlaklardan sızar oldu
Resim
► Spoiler Göster

Kullanıcı avatarı
Akihisa
Favori Manga: One Piece
Favori Anime: Hunter x Hunter 2011 - Kuroko no Basuke - Death Note - Danshi Koukousei no Nichijou

Mesaj gönderen Akihisa » 15 Mar 2014 17:58

Animesinden sonra mangasına başladım.Jura Bench'i ilk görünce 'Hassiktir. Ichıgo'nun Zangetsu Adamı Değil Mi Bu? Ne oluyor amk' demiştim. İlk önce saçmaladığımı anlayıp ilerde Zangetsu'nun Jura Bench olduğu ortaya çıktı. Bir hassiktir daha çektim.

Nihayet güncele gelebildim.
Mr. Crocodile
Resim
[hr]
Kovaladığımız hayaller ve bizi kovalayan gerçekler her zaman paralel; asla kesişmiyorlar.

ashandarei
Favori Anime: bleach

Mesaj gönderen ashandarei » 20 Mar 2014 02:55

mangasını 2 içerisinde bitirdim ichimaru gin ölmeseydi iyiydi
tai'shar manetheren

Kullanıcı avatarı
Nekketsu
Favori Anime: Monogatari serisi

Mesaj gönderen Nekketsu » 21 Mar 2014 18:16

Az önce tekrardan mangada ki "1000 Yıllık Kan Davası" Arcını okumaya başladım. Tabi "günaydın .d.d.d" yazabilirsiniz yazacaklarıma. 491. sayıda Ichigo'nun Mugetsu formuna nasıl ulaştığını tam olarak detayları ile öğrendiğimi düşünüyorum.

Hatırlarsanız Mugetsu sonrası güçlerini kaybetmişti Ichigo. Aynı şey aşağıda ki şu sayıda Quincy: Letzt Stili içinde geçiyor. Ve Quincylerin güçlerini doruk noktasına ulaştırıp, bu teknik sonrası güçlerini kaybetmelerine neden oluyor.

http://www.turkcraft.com/Bleach/491/5

ve daha detaylı açıklama;

http://www.turkcraft.com/Bleach/491/6

Hatırlarsanız mangada Zangetsu-ossan'ın, Ichigo'nun quincy güçlerinin yansıması olarak görmüştük. Yani buna dayanarak diyebiliriz ki; Zangetsu-ossan Letzt stilini, Ichigo'nun Hollow ve Shinigami güçleri üzerinde kullanarak Mugetsu'yu oluşturdu ve Quincy: Letzt stilinin dezavantajı olarak güçlerini kaybetmesine sebep oldu.

Buna bakarak benim düşüncem, ichigo saraydaki power-up sonrası Mugetsu'nun bir, iki tık altı olarak gelecek.

İyi düşünmüşsün Kubo :laugh:
Resim

► Spoiler Göster

Ore Sama
Favori Manga: One Piece , Bleach , The Breaker , Tower of God
Favori Anime: One piece , Bakuman, Hunter x Hunter

Mesaj gönderen Ore Sama » 25 Mar 2014 07:31

Yaw son arc baya bi övülmüş ama bence şimdiye kadarki gördüğümüz en büyük sıçmayı burda yaptı renjiyle rukia gitti iki banyo yaptılar karınlarını doyurdularbildiğin kaptanlardan güçlü oldular bu iş bu kadar kolaydı madem ben ruh kralının yerinde olsam tüm shinigamilere bi güzel kese attırırdım herkes gücünü katlardı renji geldi 2 kaptanın yenemediği elemanın resmen eline verdi yuh amk hadi ichigonun içinde bi zamazingo var da milleti istediği için yeniyo bu halttan renjiye ne zaman soktu da 2 kaptanın yapamadığını yapar hale geldi
When you argue with an idiot,they drag you down to their level and beat you with experience.

Kullanıcı avatarı
beraterylmz
Favori Manga: One Piece, One-Punch Man, Girls of the Wild's
Favori Anime: Hunter x Hunter, FMA, Danshi Koukousei no Nichijou

Mesaj gönderen beraterylmz » 05 Nis 2014 11:15

Aizen yenildikten sonraki arctayım şuan. Filler atladım. Animenin bitmesine 20 küsür bölüm var. Aizen yenildikten sonra hiç izleyesi gelmiyor insanın... Manganın 5 de 4 ü Aizen ama sonunda yeniliyor gidiyor. Ne olduğu belirsiz bir düşman geldi. Sinir bozucu.
Resim
► Spoiler Göster
[/align]

Kullanıcı avatarı
redstak
Favori Manga: HxH- Slam Dunk- Shingeki no Kyojin -
Favori Anime: Slam Duk - Hunter X Hunter - JoJo - Shingeki no Kyojin
İletişim:

Mesaj gönderen redstak » 05 Nis 2014 12:34

Gaz manga. Kubo güzel şeyler vermeye çalışsa da bu düşüncede kalıyor.

Kullanıcı avatarı
kuralsz33
Favori Manga: Naruto Bleach Death Note
Favori Anime: Naruto Bleach Hellsing One Piece FMA

Mesaj gönderen kuralsz33 » 05 May 2014 12:15

Her ne kadar çoğu takipçinin söylediği gibi aizen'in ölümü sonrası düşmüş gibi gözüksede gerek müzik, gerek dövüş sahneleri ile vazgeçilmezim olmuştur.
Resim

Kullanıcı avatarı
TensaZanGetsugaTenshou
Favori Manga: Bleach
Favori Anime: Bleach - Rurouni Kenshin - Desu Noto
Haa bide ufaklığımda Pokemon Digimon Beyblade vardı :D

Mesaj gönderen TensaZanGetsugaTenshou » 07 May 2014 17:37

3 büyükler içerisinde sonu tahmin edilemeyen tek manga. Op başlarken zaten ilk bölümün ismi " korsanlar kralı olacak adam".
Narutoyuda az çok biliyoruz kehanetler felan var sonunda dünyaya barış getireceği kesin.
Ama bleach in sonunda ne olacağını kestirmek imkansız. Bu sebeple takip ediyorum ya zaten.
Adımı unutma! Sadece bir daha duymamak için dua et

“Bleach Genel” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir