Son cevaplanan konular kısmı geri geldi.

Bleach Hakkında Düşünceleriniz (Spoiler İçerir)

Bleach serisiyle ilgili sorular ve paylaşımlar ve diğer şeyler burada.
galeme
Favori Anime: .

Re: Bleach Hakkında Düşünceleriniz (Spoiler İçerir)

Mesaj gönderen galeme » 21 Haz 2017 18:23

.
En son galeme tarafından 03 Eki 2018 16:52 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Kullanıcı avatarı
redstak
Favori Manga: HxH- Slam Dunk- Shingeki no Kyojin -
Favori Anime: Slam Duk - Hunter X Hunter - JoJo - Shingeki no Kyojin
İletişim:

Mesaj gönderen redstak » 25 Nis 2018 10:10

Üç büyük çöp arasında en büyük çöp olabilir.

Kullanıcı avatarı
Outlaw
MangaTurk Çeviri
MangaTurk Çeviri
Favori Manga: Naruto,One Piece,Vagabond,Tower of God, The Breaker, Watashitachi no shiawase na Jikan
Favori Anime: Gintama, Psycho-Pass, HxH:11, Naruto, ZANKYOU NO TERROR, One Piece, TTGL, Bleach, Shigatsu wa kimi no uso, SNK(2.sezon.), Anohana

Mesaj gönderen Outlaw » 24 Tem 2018 12:40

Ichimaru Gin'i özledim lan, ona özel bir bölüm filan çıkartsınlar. Valla özledim adamı.
"Sizin ben vicdanınızı sikeyim."

Resim

Kullanıcı avatarı
Outlaw
MangaTurk Çeviri
MangaTurk Çeviri
Favori Manga: Naruto,One Piece,Vagabond,Tower of God, The Breaker, Watashitachi no shiawase na Jikan
Favori Anime: Gintama, Psycho-Pass, HxH:11, Naruto, ZANKYOU NO TERROR, One Piece, TTGL, Bleach, Shigatsu wa kimi no uso, SNK(2.sezon.), Anohana

Mesaj gönderen Outlaw » 08 Ağu 2018 11:51

Resim

Şu görüntüye hangi delikanlının yüreği dayanır? Arıyoruz, özlüyoruz Gin reiz. Ulan allahsız Kubo, yapsana bir spin off reize.

Resim

Kullanıcı avatarı
Outlaw
MangaTurk Çeviri
MangaTurk Çeviri

Mesaj gönderen Outlaw » 25 Ağu 2018 08:41

Başıma bir şey gelmeyecekse sevdiğim, Full Bringer arc öncesine kadar başarılı bulduğum, Quincy vs Shinigami olaylarını beğenmesem de yine kendini okutan bir seriydi.

En ölü hali şu an popüler olan bir çok seriyi cebinden çıkarır diye düşünüyorum.

Resim

Kullanıcı avatarı
_[Emre]_
Favori Manga: Bleach
Favori Anime: Medaka Box

Mesaj gönderen _[Emre]_ » 26 Ağu 2018 05:15

Bu seriyi zirveye çıkaranda dibe batıranda Aizen denen dallamadır. Yenilgisini bir çok okuyucu kaldıramadı. Satışlar düşünecede seri erken bitirilmeye zorlandı.
Resim

Kullanıcı avatarı
asddsa123
Favori Manga: Gamaran,Gintama,Veritas
Favori Anime: Gintama,Slam Dunk

Mesaj gönderen asddsa123 » 26 Ağu 2018 12:46

_[Emre]_ yazdı:
26 Ağu 2018 05:15
Bu seriyi zirveye çıkaranda dibe batıranda Aizen denen dallamadır. Yenilgisini bir çok okuyucu kaldıramadı. Satışlar düşünecede seri erken bitirilmeye zorlandı.
Aizenin yenilgisinden çok kelebek açışından itibaren insanlar soğumaya başladı :D
Resim

Kullanıcı avatarı
_[Emre]_
Favori Manga: Bleach
Favori Anime: Medaka Box

Mesaj gönderen _[Emre]_ » 26 Ağu 2018 14:39

asddsa123 yazdı:
26 Ağu 2018 12:46
_[Emre]_ yazdı:
Aizenin yenilgisinden çok kelebek açışından itibaren insanlar soğumaya başladı :D
Alakası yok. Adam Shinigami ve Hollow gücünü aynı anda istiyordu. Evrim geçirdikçe görünüş olarak bu tarz bir şekle girmesi gayet doğaldı. Bizimkilere iş olsun işte, olaylar nasıl gelişirse gelişsin beğenmeyeceklerdi.
Resim

Kullanıcı avatarı
asddsa123
Favori Manga: Gamaran,Gintama,Veritas
Favori Anime: Gintama,Slam Dunk

Mesaj gönderen asddsa123 » 27 Ağu 2018 02:15

_[Emre]_ yazdı:
26 Ağu 2018 14:39
asddsa123 yazdı:
26 Ağu 2018 12:46
_[Emre]_ yazdı:
Alakası yok. Adam Shinigami ve Hollow gücünü aynı anda istiyordu. Evrim geçirdikçe görünüş olarak bu tarz bir şekle girmesi gayet doğaldı. Bizimkilere iş olsun işte, olaylar nasıl gelişirse gelişsin beğenmeyeceklerdi.
Eğer kendi adıma konuşacak olursam şunu söyleyeyim ki görünüş o kadar da önemli değil.Bak Aizen arcı biteli ne kadar oldu hatırlamıyorum bile ama benim aklımda kalan net birşey var o da Aizen o zamandan itibaren(belki koza zamanını bile alabiliriz) sıradan bir vilain gibi hissettirdi kendini bana.Bleach'in diğer büyük mangalardan farkı ise olay örgüsü,mekanlar,savaşlardan çok kendine özgü bazı karakterler ile okuyucuyu kendine çekiyordu(bence).Bu karakterlerin başını da Aizen çekiyordu(bence).Diğer özel karakterler ise az gösterilerek harcandı veya gereğinden fazla rol verildi.Aizen dediğin dallama ise bu konuda evet en büyük darbedir :lol: :lol:
Resim

Kullanıcı avatarı
Tulpar-Byakugan
Favori Manga: Naruto
Favori Anime: Naruto,FMA, Magi, SnK, Monster

Mesaj gönderen Tulpar-Byakugan » 27 Ağu 2018 09:52

Serinin en büyük problemi bence Aizen'den ziyade İçigo gavatıydı. Mangaka yeni çıkardığı her şeyi İçigo'ya yamadı. Mangayı okumadım, devamında neler oluyor bilmiyorum ama animede bu zamana kadar çıkan bütün güçlerden her birine İçigo da sahip. Mekan ve konu olarak güzel ama başkarakter için yanlış bir yol seçimi. Ayrıca Aizen'in kelebek olayı Naruto'nun Juubi'si kadar absürt değil :D Evet, havalı değil ama seriden soğutacak başlı neden olmak için de çok abartılı (bence).
► Spoiler Göster

“Bleach Genel” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir