Buradan güncel duyuruları görebilirsiniz. Bu mesajlar tek gösterimlik olup sağ taraftaki çarpı tuşuna basarak kapatabilirsiniz.

Tower of God - Tanıtım

Moderatörler: memoww, Pinco

Kullanıcı avatarı
ansatsuken
Favori Manga: Beelzebub
The breaker (part 1)
Gantz
Tower of god
Favori Anime: ...

Re: Tower of God - Tanıtım

Mesaj gönderen ansatsuken » 23 Kas 2015 23:33

Acaba...

Resim

Kullanıcı avatarı
Outlaw
MangaTurk Çeviri
MangaTurk Çeviri
Favori Manga: Naruto,One Piece,Vagabond,Gantz, Tower of God
Favori Anime: Beyblade, Gintama,Shingeki No Kyojin,Hunter X Hunter 2011,Bleach,FMA: Brotherhood,Tokyo Ghoul, Psycho Pass, Tengen Toppa Gurren Lagann

Mesaj gönderen Outlaw » 16 Mar 2017 02:25

Seriyi yarıladım. Puanım 10/7. Güzel bir seri. Ama yorumlarda abartıldığı kadar "mükemmel" bir seri değil. Atmosferi daha kasvetli olabilirdi bazı yerlerde.

Favori karakterlerim;

Androssi, Rak, Agero, Baam, Wangnan, Prens, Miseng, Leesoo, Quant, Quaetro, Love.(Sırasız.)
Resim

mizmiz
Favori Manga: One piece,Gantz,FMA.Veritas.Hellsing.
Favori Anime: One Piece,Gantz,Kurazoku, Elfen lied, Darker than Black,Phantoom,Hellsing.

Mesaj gönderen mizmiz » 13 May 2017 10:52

Her bolum sonunda verilen bilgileri bulacağım bir link verir misiniz? Su an 14. bolumdeyim ve devam etmeyi düşünüyorum.

Kullanıcı avatarı
Concord
Favori Manga: Vagabond, Gantz, Berserk, One piece, Slam Dunk, Veritas, Beelzebub, Liar Game, HSDK, Tower of God
Favori Anime: Fate Zero, HxH, Steins Gate, Ergo Proxy, Code Geas, Death Note, GİNTAMA, FMA, Bakuman, GTO, One Outs, Slam Dunk, HSDK, Hajime No İppo, Torodora, Bakemonogatari, Tengen Toppa Gurren Lagann, Baka to Test to Shoukanjuu, Baccano, Samurai Champloo, Kingdom,Kaiji,Barakamon,Trigun

Mesaj gönderen Concord » 15 May 2017 19:35

Outlaw yazdı:
16 Mar 2017 02:25
Seriyi yarıladım. Puanım 10/7. Güzel bir seri. Ama yorumlarda abartıldığı kadar "mükemmel" bir seri değil. Atmosferi daha kasvetli olabilirdi bazı yerlerde.

Favori karakterlerim;

Androssi, Rak, Agero, Baam, Wangnan, Prens, Miseng, Leesoo, Quant, Quaetro, Love.(Sırasız.)
Bir bakımdan haklısın da memonun önerdiği zamanlar millet açtı bu tür serilere. Artık uzun soluklu olabilecek kaliteli bir vurdulu kırdılı shoenen de yok. Souma dışında takip ettiğim manga yok shoenen olarak hatta. Ama tog en azından konusu ve karakterleri ile o uzun soluklu aksiyon shoenene olan açlığı dolu dolu doyurdu.

Benim için şöyledir;
One piece>HxH(her ne kadar sıçsa da gayet kaliteli bir seri)>Nardo(son savaş öncesi)>Tog>KHR>Bleach(aizen olayı öncesi)>Nardo(tamamı)>Fairy tail diye gider. Togun mangasında sanatsal ve duygusal bakımından bir yetersizlik var onun dışında konu ve işleyiş bakımından gayet iyi bende belki okuduğum zamandan dolayıdır bilemem belki 8.2/10
Resim

Kullanıcı avatarı
Outlaw
MangaTurk Çeviri
MangaTurk Çeviri
Favori Anime: Beyblade, Gintama,Shingeki No Kyojin,Hunter X Hunter 2011,Bleach,FMA: Brotherhood,Tokyo Ghoul, Psycho Pass, Tengen Toppa Gurren Lagann

Mesaj gönderen Outlaw » 20 Haz 2017 20:03

Dallar şovunu bitirmeme 2-3 bölüm kaldı,(evet biraz yavaş gittim, ama seriden kaynaklı değil.) puanımı 8.2 yapıyorum. İlerledikçe daha heyecanlı, daha merak uyandırıcı bir hal aldı. Karakterler ve çizimler gelişti.

Favori karakterlerime Daniel, Angel, Beta, Cassano(adam arşimetin yıldızıydı, söndü gitti sonra amk. :D) eklendi. Keşke tartışçak adam olsaydı amk hep aynı kişiyle(başlatan.) tartışmaktan bıktım. :D
En son Outlaw tarafından 27 Haz 2017 12:28 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Resim

Kullanıcı avatarı
galeme
Favori Manga: Slam Dunk
Favori Anime: One Piece
İletişim:

Mesaj gönderen galeme » 21 Haz 2017 00:01

İyi mahwa.

Kullanıcı avatarı
WhiteMoustache
Favori Manga: Naruto, One Piece.
Favori Anime: Naruto, One Piece.

Mesaj gönderen WhiteMoustache » 26 Haz 2017 13:08

Noblesse mi, bu mu?
Resim

[hr]

Fan Klübler
► Spoiler Göster

Kullanıcı avatarı
Outlaw
MangaTurk Çeviri
MangaTurk Çeviri

Mesaj gönderen Outlaw » 26 Haz 2017 13:41

WhiteMoustache yazdı:
26 Haz 2017 13:08
Noblesse mi, bu mu?
Ben Noblesse okumadım ancak ikisini de okumuş bir arkadaşım "bir ToG değil." diyor. Tabii kişiden kişiye göre değişir.

Ve ToG okurken atlanmaması gereken bir konu var. Seri git gide gelişiyor. Yani ilk sezonu okurken biraz sabırlı olmak gerekiyor bu yüzden.(İlk sezon kötü demiyorum.)
Resim

Kullanıcı avatarı
WhiteMoustache
Favori Manga: Naruto, One Piece.
Favori Anime: Naruto, One Piece.

Mesaj gönderen WhiteMoustache » 26 Haz 2017 20:45

Outlaw yazdı:
26 Haz 2017 13:41
WhiteMoustache yazdı:
26 Haz 2017 13:08
Noblesse mi, bu mu?
Ben Noblesse okumadım ancak ikisini de okumuş bir arkadaşım "bir ToG değil." diyor. Tabii kişiden kişiye göre değişir.

Ve ToG okurken atlanmaması gereken bir konu var. Seri git gide gelişiyor. Yani ilk sezonu okurken biraz sabırlı olmak gerekiyor bu yüzden.(İlk sezon kötü demiyorum.)
İki seriyi de okumuş biri olarak, bence Noblesse daha iyi.
Resim

[hr]

Fan Klübler
► Spoiler Göster

Kullanıcı avatarı
Outlaw
MangaTurk Çeviri
MangaTurk Çeviri

Mesaj gönderen Outlaw » 30 Haz 2017 13:13

Ölüm katından hemen önceki Wangnan arc için;
► Spoiler Göster
Resim

“Tower Of God” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir