Buradan güncel duyuruları görebilirsiniz. Bu mesajlar tek gösterimlik olup sağ taraftaki çarpı tuşuna basarak kapatabilirsiniz.

Sevmediğiniz Çizgi Roman Karakterleri

Kullanıcı avatarı
Phinks
Favori Anime: -

Sevmediğiniz Çizgi Roman Karakterleri

Mesaj gönderen Phinks » 29 Ağu 2014 02:51

Arkadaşlar, sevmediğiniz yada mefret ettiğiniz çizgi roman karakterleri varsa bu başlık altında belirtebilirsiniz.
[thumbnail]http://i.hizliresim.com/12jyWB.jpg[/thumbnail]

Kullanıcı avatarı
JiraiyaFlash
Favori Manga: Naruto, Wolf's Rain, Claymore ,SlamDunk, Hunter x Hunter, One Piece, Vagabond, Vagabond, Feng Shen Ji, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia
Favori Anime: Naruto, Naruto Shippuden, Samurai 7, GunGrave,Claymore, SlamDunk,
Wolf's Rain, Hunter x Hunter 2011, Cowboy Bebop, Death Note, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia

Re: Sevmediğiniz Çizgi Roman Karakterleri

Mesaj gönderen JiraiyaFlash » 29 Ağu 2014 08:58

Nih nih nih :laugh:

Tüm Marv... Öhöm neyse :laugh:

Şaka bir yana Berk seni tekrar aktif görmek iyi bişi..

Hulk-> Kahraman olduğunu düşünmüyorum çıplak elleri ile savaşıp ''smash'' diye bağıran biri, bir Thor'un bir Superman'in azameti var mı ? YOK

Cap. America-> Daha önce söyledim Steve Rogers'ı severim ama Cap'i sevmiyorum hele her duruma uyum sağlayan güç seti beni kıl ediyor.

James Jonah Jameseon -> Ulan Spider hiç bir kötüsünden çekmedi bu pis faşistten çektiği kadar :laugh:

Gene yazarım arada :laugh:
Resim
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
Resim[/align]

Kullanıcı avatarı
Grifthh
Favori Manga: Berserk
Naruto
One Piece
Favori Anime: Naruto
One Piece
Death Note

Mesaj gönderen Grifthh » 29 Ağu 2014 09:22

Batman. Neden derseni hep fanları yüzünden :D Fazla abartıldığını düşünüyorum :/
Resim 691
► Spoiler Göster
[hr]God Of Shinobi: Hashirama Senju
Minato Namikaze FC
Urahara Kisuke FC
Terumī Mei FC
Tier Harribel FC
Delilik şüphesiz aptallıktan daha iyidir, delilik var olmuş bir zekanın yok olıuşudur. Aptallık ise var olmamış bir zekanın var olmamaya devam edişidir!
-Albert Einstein

Kullanıcı avatarı
Loki
Favori Manga: -Slam Dunk
-Rurouni Kenshin
-Hunter X Hunter
-One Piece
-Noblesse
-Koe No Katachi
Favori Anime: -Hunter X Hunter
-Slam Dunk
-Stein's;Gate
-Full Metal Alchemist Brotherhood
-One Piece
-Neon Genesis Evangelion
-Barakamon
-Samurai X

Mesaj gönderen Loki » 29 Ağu 2014 09:31

Wolverine. 2 tane kendi filmi, 4 tane de X-Men filminde yani toplam 6 filmde başrol oynadığından(ki bunların geneli çok kötü filmler) soğuduğum, bıktığım ve artık sevmediğim, öğh gelen bir karakterdir. Ayrıca Daredevil, Elektra, Black Panter, Inhumans, Captain Amarica, Winter Soldier, Jean Grey vs daha pek çok karakteri de sevmem.

Kullanıcı avatarı
JiraiyaFlash
Favori Manga: Naruto, Wolf's Rain, Claymore ,SlamDunk, Hunter x Hunter, One Piece, Vagabond, Vagabond, Feng Shen Ji, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia
Wolf's Rain, Hunter x Hunter 2011, Cowboy Bebop, Death Note, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia

Mesaj gönderen JiraiyaFlash » 29 Ağu 2014 10:39

Grifthh yazdı:Batman. Neden derseni hep fanları yüzünden :D Fazla abartıldığını düşünüyorum :/
Okumadan ne olup olmadığını fanlarının hata yaptığını nereden bilebilirsin ki kardeşim..Fanları yüzünden diye karaktere bok atılmaz :laugh: Yapmayın şöyle okuyun kendiniz öğrenin. Batman:Year One okuyun yakında türkçe basılacak
Resim
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
Resim[/align]

Kullanıcı avatarı
Grifthh
Naruto
One Piece
One Piece
Death Note

Mesaj gönderen Grifthh » 29 Ağu 2014 10:41

Yakında çıktığında okurum ingilizcem yok :D Hacı ne bilim supermanle bile kıyaslanıyor zoruma gidiyor sanki :D
Resim 691
► Spoiler Göster
Minato Namikaze FC
Urahara Kisuke FC
Terumī Mei FC
Tier Harribel FC
Delilik şüphesiz aptallıktan daha iyidir, delilik var olmuş bir zekanın yok olıuşudur. Aptallık ise var olmamış bir zekanın var olmamaya devam edişidir!
-Albert Einstein

Kullanıcı avatarı
JiraiyaFlash

Mesaj gönderen JiraiyaFlash » 29 Ağu 2014 10:49

Grifthh yazdı:Yakında çıktığında okurum ingilizcem yok :D Hacı ne bilim supermanle bile kıyaslanıyor zoruma gidiyor sanki :D
Superman'le kıyaslanmıyor adam, kıyas nedir zaten bunlar aynı yolun yolcusu..Sadeec bazı özel durumlarda Batman Superman'e kim olduğunu hatırlatmıştır o kadar :laugh: Okuman gerek, Batman: The Dark Knight Returns, Batman:Hush, Superman&Batman: World's Finest gibi serileri okuman gerek... O zaman anlarsın ;)

Şuna da bir bak;
cizgi-roman-genel-f137/guc-sirkinde-sev ... 11686.html
Resim
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
Resim[/align]

Kullanıcı avatarı
Grifthh
Naruto
One Piece
One Piece
Death Note

Mesaj gönderen Grifthh » 29 Ağu 2014 10:58

@JiraiyaFlash
Sağol hacı o konu açıldığı zaman okumuştum zaten :D Sanırım sinirimi bozan şey çok akıllı olması ve çok güçlüleri bile yenebilmesi :D Sanırım içime oturdu bu durum. Ve dediklerini okucam bi ara unutmazsam :D
Resim 691
► Spoiler Göster
Minato Namikaze FC
Urahara Kisuke FC
Terumī Mei FC
Tier Harribel FC
-Albert Einstein

Kullanıcı avatarı
JiraiyaFlash

Mesaj gönderen JiraiyaFlash » 29 Ağu 2014 13:03

Grifthh yazdı:@JiraiyaFlash
Sağol hacı o konu açıldığı zaman okumuştum zaten :D Sanırım sinirimi bozan şey çok akıllı olması ve çok güçlüleri bile yenebilmesi :D Sanırım içime oturdu bu durum. Ve dediklerini okucam bi ara unutmazsam :D
Superman hapşuruğuyla solar sistemleri uzay boşluğuna saçacak kadar güçlü olunca sinirinizi bozmuyor içinize oturmuyor ama biri çok akıllı olunca bu bizi sinirlendiriyor... İnsan hem değişik hem de basit bir canlı resmen :laugh: Tanrıları yenilsin istemiyorlar (metafor olarak)

Oku oku iyi gelir kardeşim..
Resim
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
Resim[/align]

Kullanıcı avatarı
hyperbooster
Kozmik Tanrı
Kozmik Tanrı
Favori Manga: 20th Century Boys,Vinland Saga
Favori Anime: Psycho-Pass

Mesaj gönderen hyperbooster » 29 Ağu 2014 13:15

Damian Wayne(Son Robin):Ben böyle uyuz çocuk görmedim.Jason Todd'u bile daha çok seviyorum.

Wonder Woman:Kendi new 52 serisi dışındaki bütün serilerde nefret ettim bildiğin kaltak. :D

Hulk:Hiçbir sanatsallığı yok.Sinirlen vur kır parçala.Stan Lee'nin kafasından da bu çıkar :laugh:

Hawkeye:Yine kendi serisi dışında sevmediğim bir karakter çok kasıntı.Sıradan bir insan olduğunu bile kabul edemiyor.

Daha fazlası vardır da şuan aklıma bunlar geldi. :laugh:

“Tartışma Konuları ve Sunumlar” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir