Buradan güncel duyuruları görebilirsiniz. Bu mesajlar tek gösterimlik olup sağ taraftaki çarpı tuşuna basarak kapatabilirsiniz.

Batman Fanları

Kullanıcı avatarı
JiraiyaFlash
Favori Manga: Naruto, Wolf's Rain, Claymore ,SlamDunk, Hunter x Hunter, One Piece, Vagabond, Vagabond, Feng Shen Ji, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia
Favori Anime: Naruto, Naruto Shippuden, Samurai 7, GunGrave,Claymore, SlamDunk,
Wolf's Rain, Hunter x Hunter 2011, Cowboy Bebop, Death Note, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia

Re: Batman Fanları

Mesaj gönderen JiraiyaFlash » 18 Tem 2014 01:08

Öncelikle insanların böyle ottan boktan sebeplere ölmesini isteyecek kadar öfke sağlığa ve zihne faydalı bir şey değil aga...Dikkat et kendine ;)

Batman'den 120143223124230423 kere daha zeki ve daha potansiyelli felan birileri yok aga. Batman R.I.P, Batman:The Dark Knight Returns, JLA: The Tower of Babel, Batman:Hush, Superman&Batman: World's Finest gibi serileri okumak gerek..

Öncelikle hiç bir karakter öyle boku bokuna fenomen olmuyor var illa ki bir güzelliği.. Dünya da ki bir akıllı sizler değilsiniz sonuçta onun sevenlerinin de en az sizin sevdiğiniz şeylerin var olan sebepleriniz kadar iyi sebepleri var.
Ben hem Superman ve de hem de Batman fanı olan biriyim... Ve de hiç gocunmuyorum.

Bir de İsmail Hocam bu seçtiğin yolla ilgilidir. Yani bir yolun adamı olmak ile ilgilidir. Superman evet çok zeki, çok potansiyel sahibi biridir. Ama Batman'in yolunu seçmemiştir..

Batman&Superman Apocalypse çizgi roman hikayesinde ve de ondan evrilen çizgi filminde çok güzel bir sahne vardı..

Superman, Batman ve Wonder Woman Apokalips'e gidip Darkseid'ın elinden Superman'in kuzeni Supergirl'i alacaklar... Wonder Woman ile Superman oranın ne kadar ileri seviye subayı ajanı vs si varsa dağıtıyorlar..Neden çok çok güçlüler..Batman ise hemen araştırma yapıyor sonra cehennem sporları denen Darkseid'ın başka gezegenleri istila etmek ya da yok etmek için kullandığı devasa biyolojil ve nükleer patlayıcıların olduğu sığınağı buluyor..Şifresini kırıyor.. Ve onları Apokalips'i patlatacak şekilde ayarlıyor..

Bu sırada Darkseid tarafından beyni yıkanmış olan Supergirl kuzeni Superman ile dövüşmektedir. Wonder Woman ise bir gladyatör müsabaksına takılmıştır.

Batman apokalips askerlerinin zırhını giyer ve yüce eski tanrı Darkseid'ın karşısına çıkar.. Bir iki dövüşecek olurlar ama Bats kaburgalarından olur. Tam Darkseid bunun ümmüğünü sıkacakken Batman kızı bırakacaksın, gitmemize izin vereceksin bende senin evini başına yıkmayacağım der.. Darkseid blöf yapıyorsun der onu biraz hırpalar yüksek bir yerden sarkıtır atacakmış gibi ama Batman'in bakışları biraz bile değişmez..Darkseid onu fırlatır atar aferin oyunlu iyi oynadın..Ölümün gözlerine baktın ama tınmadın.. Senin karakterin onlarda yok değil mi, sen görev için doğru adamsın değil mi..Tamam bırakacağım vs . der ve çeker giderler...

İşte Batman budur OK ?! Yani Superman'de bir şekilde aynı sonucu alacaktı ama kim bilir kaç kişinin daha canı yanacaktı ya da olaylar daha da evrimleşecekti...
Batman with prep. olayı biraz troll amaçlıdır elbette adam hazırlıkla The Presence, Living Tribunal, Nabu falan yenecek değil..

Ancak Superman çok net belli başlı bir kaç zayıflığa sahip çok net....Yani o yüzden sanıldığı kadar çok uçuk bir şey değil. O zaman diyeceksiniz ki neden eline her kryptonite alan Supe'e uçmuyor , uçamaz dostları var..Bir de Superman'in Batman'e takındığı tavır farklıdır. Darkseid'a farklıdır.

Bir de şunu kabul etmelisiniz.. Adalet Liginin kurucu üyeleri arasında süper gücü olmayan tek kişi Batman yahuu bu adam bir şeylerde çok çok çok iyi olmalı ki MM ler Supe'lar falan bunu aralarına alıp bunu lider yapsın... Demek ki neymiş bu adam zehir aga..Bu adam iyi... Bu adam senin benim gibi düşünen biri değil aşmış.... Yani 25 dk.lık uyku ile 10 saat suçla savaşabiliyor herif..Davalar çözüyor, araştırmalar sürdürüyor falan..Bu adamın süper gücü de bu nitekim..

Fanın olduğun Superman bile yer yüzünde yaşayan en tehlikeli varlık Batman'dir der !! Yani bu bir torpil ya da popülarite meselesi değildir...
Neyse.. ben gidip öleyim o vakit..
Resim
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
Resim[/align]

Kullanıcı avatarı
Diabolus Ipsum Amans
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi
Favori Manga: One Piece, Veritas
Favori Anime: One Piece
İletişim:

Mesaj gönderen Diabolus Ipsum Amans » 18 Tem 2014 01:12

JiraiyaFlash yazdı:Öncelikle insanların böyle ottan boktan sebeplere ölmesini isteyecek kadar öfke sağlığa ve zihne faydalı bir şey değil aga...Dikkat et kendine ;)

Batman'den 120143223124230423 kere daha zeki ve daha potansiyelli felan birileri yok aga. Batman R.I.P, Batman:The Dark Knight Returns, JLA: The Tower of Babel, Batman:Hush, Superman&Batman: World's Finest gibi serileri okumak gerek..

Öncelikle hiç bir karakter öyle boku bokuna fenomen olmuyor var illa ki bir güzelliği.. Dünya da ki bir akıllı sizler değilsiniz sonuçta onun sevenlerinin de en az sizin sevdiğiniz şeylerin var olan sebepleriniz kadar iyi sebepleri var.
Ben hem Superman ve de hem de Batman fanı olan biriyim... Ve de hiç gocunmuyorum.

Bir de İsmail Hocam bu seçtiğin yolla ilgilidir. Yani bir yolun adamı olmak ile ilgilidir. Superman evet çok zeki, çok potansiyel sahibi biridir. Ama Batman'in yolunu seçmemiştir..

Batman&Superman Apocalypse çizgi roman hikayesinde ve de ondan evrilen çizgi filminde çok güzel bir sahne vardı..

Superman, Batman ve Wonder Woman Apokalips'e gidip Darkseid'ın elinden Superman'in kuzeni Supergirl'i alacaklar... Wonder Woman ile Superman oranın ne kadar ileri seviye subayı ajanı vs si varsa dağıtıyorlar..Neden çok çok güçlüler..Batman ise hemen araştırma yapıyor sonra cehennem sporları denen Darkseid'ın başka gezegenleri istila etmek ya da yok etmek için kullandığı devasa biyolojil ve nükleer patlayıcıların olduğu sığınağı buluyor..Şifresini kırıyor.. Ve onları Apokalips'i patlatacak şekilde ayarlıyor..

Bu sırada Darkseid tarafından beyni yıkanmış olan Supergirl kuzeni Superman ile dövüşmektedir. Wonder Woman ise bir gladyatör müsabaksına takılmıştır.

Batman apokalips askerlerinin zırhını giyer ve yüce eski tanrı Darkseid'ın karşısına çıkar.. Bir iki dövüşecek olurlar ama Bats kaburgalarından olur. Tam Darkseid bunun ümmüğünü sıkacakken Batman kızı bırakacaksın, gitmemize izin vereceksin bende senin evini başına yıkmayacağım der.. Darkseid blöf yapıyorsun der onu biraz hırpalar yüksek bir yerden sarkıtır atacakmış gibi ama Batman'in bakışları biraz bile değişmez..Darkseid onu fırlatır atar aferin oyunlu iyi oynadın..Ölümün gözlerine baktın ama tınmadın.. Senin karakterin onlarda yok değil mi, sen görev için doğru adamsın değil mi..Tamam bırakacağım vs . der ve çeker giderler...

İşte Batman budur OK ?! Yani Superman'de bir şekilde aynı sonucu alacaktı ama kim bilir kaç kişinin daha canı yanacaktı ya da olaylar daha da evrimleşecekti...
Batman with prep. olayı biraz troll amaçlıdır elbette adam hazırlıkla The Presence, Living Tribunal, Nabu falan yenecek değil..

Ancak Superman çok net belli başlı bir kaç zayıflığa sahip çok net....Yani o yüzden sanıldığı kadar çok uçuk bir şey değil. O zaman diyeceksiniz ki neden eline her kryptonite alan Supe'e uçmuyor , uçamaz dostları var..Bir de Superman'in Batman'e takındığı tavır farklıdır. Darkseid'a farklıdır.

Bir de şunu kabul etmelisiniz.. Adalet Liginin kurucu üyeleri arasında süper gücü olmayan tek kişi Batman yahuu bu adam bir şeylerde çok çok çok iyi olmalı ki MM ler Supe'lar falan bunu aralarına alıp bunu lider yapsın... Demek ki neymiş bu adam zehir aga..Bu adam iyi... Bu adam senin benim gibi düşünen biri değil aşmış.... Yani 25 dk.lık uyku ile 10 saat suçla savaşabiliyor herif..Davalar çözüyor, araştırmalar sürdürüyor falan..Bu adamın süper gücü de bu nitekim..

Fanın olduğun Superman bile yer yüzünde yaşayan en tehlikeli varlık Batman'dir der !! Yani bu bir torpil ya da popülarite meselesi değildir...
Neyse.. ben gidip öleyim o vakit..

Hacı şimdi tüm dc evrenini dünya düşün, bende süpermanim batmanda gothamda işte, ben bunla savaş halindeyim. Çıkıyorum abi gezegenden gidiyorum uzaya, 850 tane gezegeni dünyaya fırlatıyorum.

Batman hepsini havada tutup mu yok ediyo nedir yani.

Karşı çıktıgım budur, diğer karakterler neden hazırlanmıyor. Mastürbasyon mu yapıyo bunlar?

Ha şunu diyenlere saygım sonsuz, süperman batmane vurmuyo, arkadaşı falan filan diye öldürmek istemiyor. Bak buna tamam derim adam karakterli iyi varlıkta.
Yenemez ya da hazırlık falan filan ne.
Yani şartlar neden eşit değil, sen tüm batmanliğini kullanırken süpermen neden kötürüm gibi hacı. :lol:

Not: Batman yapınca eyi, admin deyince "öfke eyi değil". Çok ikiyüzlüsünüz yahu. :laugh:
Resim
Sitede Huzuru Bozana Böyle Yaparım!!!
Resim
Betrayer... In truth, it was I who was betrayed. Still, I am hunted. Still, I am hated. Now, my blind eyes can see what others cannot.

Kullanıcı avatarı
jamaican
Favori Manga: sayonara zetsubou sensei
Favori Anime: sayonara zetsubou sensei

Mesaj gönderen jamaican » 18 Tem 2014 01:13

► Spoiler Göster
Adam ölmeye giderken, tüm siteyi uçurdu.
En son jamaican tarafından 18 Tem 2014 01:14 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Resim Resim

Kullanıcı avatarı
BerkeNoyan1903
Favori Manga: One Piece
Favori Anime: One Piece,HunterxHunter,Hajime no Ippo

Mesaj gönderen BerkeNoyan1903 » 18 Tem 2014 01:14

@Diabolus
Abi bir de en basitinden düşün: Süpermen'in doğuştan gelen süper güçleri var,Örümcek Adam'ı şansa örümceğin biri ısırdı,keza Thor yine doğuştan güçlü.Süper kahraman dediklerimizin hemen hepsi böyle.Ama Batman'de bunların hiçbiri yok.Az önce Galeme'nin konusuna da yazdım:Adam zekasını ve teknolojinin nimetlerini kullanarak bu seviyelere çıkmış birisi.Üstelik bu adamların hiçbirindeki fiziksel güç bu adamda yok ve adam bu özelliklere sahip olmak,bu seviyeye gelmek için çok büyük zamanını harcamış.Diğerleri gibi her şey bir günde oldu bittiye gelmemiş.Durum böyle olunca insan ister istemez adama saygı duyuyor.Benim favori kahramanımdır Batman ve sebebi de bu yazdıklarımdır.Adamın gücü başka bir kaynaktan gelmiyor,kendi gücünü kendisi temin ediyor ve bunun için çaba sarfediyor.

Ama aşırıya da kaçmanın alemi yok tabi.Tekrar söylüyorum ben de Batman fanıyım ama her önüne geleni de dövüş anlamında sikertemez bu adam buna katılıyorum.Olağanüstü zekası haricinde sıradan bir insan sonuçta.

Edit:Mesajı bir göndertmediniz :)

Kullanıcı avatarı
Phinks
Favori Anime: -

Mesaj gönderen Phinks » 18 Tem 2014 01:30

Suc Superman'in.
Tut bi' gezegeni firlat kafasina.
[thumbnail]http://i.hizliresim.com/12jyWB.jpg[/thumbnail]

Kullanıcı avatarı
Deathwing
Favori Manga: 20th Century Boys,Vinland Saga,One Piece,Genshiken,Berserk,Bleach,
Gto,Bakuman,Gto Shounan 14 Days,Holyland,Beelzebub
Favori Anime: Neon Genesis Evangelion,GTO,Akira,Ghost in the Shell,Nhk ni Youkoso,Tengen Toppa Gurren Lagann, FLCL, Ano hi mita hana no namae o bokutachi wa mada shiranai,Toradora,Steins Gate,

Mesaj gönderen Deathwing » 18 Tem 2014 01:42

Batman full prep vs Thanos
Once upon a time there was no snake, there was no scorpion,

There was no hyena, there was no lion,
There was no wild dog, no wolf,
There was no fear, no terror,
Man had no rival.

Kullanıcı avatarı
JiraiyaFlash
Favori Manga: Naruto, Wolf's Rain, Claymore ,SlamDunk, Hunter x Hunter, One Piece, Vagabond, Vagabond, Feng Shen Ji, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia
Favori Anime: Naruto, Naruto Shippuden, Samurai 7, GunGrave,Claymore, SlamDunk,
Wolf's Rain, Hunter x Hunter 2011, Cowboy Bebop, Death Note, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia

Mesaj gönderen JiraiyaFlash » 18 Tem 2014 02:01

Deathwing yazdı:Batman full prep vs Thanos
Thanos'ta bir bakıma Batman'in kosmik versiyonu gibidir... Enfes bir strateji mücadelesi olur o kesin..İkisi güçlerini birleştirse zaten abüsrtçe dehşet bir senaryo olurdu :laugh:
Resim
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
Resim[/align]

“Tartışma Konuları ve Sunumlar” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir