Buradan güncel duyuruları görebilirsiniz. Bu mesajlar tek gösterimlik olup sağ taraftaki çarpı tuşuna basarak kapatabilirsiniz.

Genel Çizgiroman (Comic) Tartışma

Kullanıcı avatarı
engweng
Favori Manga: Naruto,Bleach,One Piece,The Breaker-NW,Beelzebub,HxH,Sun-ken Rock,Slam Dunk,Gantz
Favori Anime: Death Note,Code Geass,Kuroko no Basuke,Naruto,One Piece,Bakuman,Bleach,Beelzebub,Cowboy Bebop,GTO,Sakamichi no Apollon,HxH,Slam Dunk,Mirai Nikki,Hajime no İppo

Re: Genel Çizgiroman (Comic) Tartışma

Mesaj gönderen engweng » 19 Eki 2014 21:49

Onca insan o kadar hafta gitsin uğraşsın,mesaj atsın,sonucu beklesin sonra adamın teki çıkıp finalde 'Zaaaa xd.Konuyu trolledim.' demesi,Spidey'nin kazanması için arkadaşlarına oy attırması için yorum yapılacak fazla bir şey yok.

Kullanıcı avatarı
JiraiyaFlash
Favori Manga: Naruto, Wolf's Rain, Claymore ,SlamDunk, Hunter x Hunter, One Piece, Vagabond, Vagabond, Feng Shen Ji, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia
Favori Anime: Naruto, Naruto Shippuden, Samurai 7, GunGrave,Claymore, SlamDunk,
Wolf's Rain, Hunter x Hunter 2011, Cowboy Bebop, Death Note, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia

Mesaj gönderen JiraiyaFlash » 19 Eki 2014 21:56

engweng yazdı:Onca insan o kadar hafta gitsin uğraşsın,mesaj atsın,sonucu beklesin sonra adamın teki çıkıp finalde 'Zaaaa xd.Konuyu trolledim.' demesi,Spidey'nin kazanması için arkadaşlarına oy attırması için yorum yapılacak fazla bir şey yok.
Resim
Resim
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
Resim[/align]

Kullanıcı avatarı
yalicapkini
Favori Manga: One Piece-Vagabond-Slam Dunk-Kingdom-Veritas-Fullmetal Alchemist-Tower of God
Favori Anime: Slam Dunk-Bleach-Gintama-Shingeki no Kyojin

Mesaj gönderen yalicapkini » 19 Eki 2014 22:01

Herkes kaybettiğini düşünürken reyiz yine böyle bir şekilde yine çıktı sahneye.

Unutmadan :
Resim
Resim
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
“George Bush’un karısının çirkin bir bok parçası olması hiç hoşuma gitmiyor.Ve bu, milyonlarca insanın zarar gördüğü savaşlara sebep oluyor.Son ‘iyi’ başkan Kennedy’ydi ve onun da mükemmel bir karısı vardı. Bunun basit bir tesadüf olduğuna inanmıyorsunuz değil mi?”

Kullanıcı avatarı
Mr. Mxyzptlk
Favori Anime: .

Mesaj gönderen Mr. Mxyzptlk » 19 Eki 2014 22:07

@yalicapkini

Ahaha hakkaten öyle oldu :D Bu tarz şeyleri önceden zaten düşünmüştü(k). B)

Kullanıcı avatarı
Tenkaichi
Favori Manga: Veritas,Zippy Ziggy,Bleach.
Favori Anime: Darker Than Black,Kuroko No Basket,Bleach,One Piece,One Outs.

Mesaj gönderen Tenkaichi » 19 Eki 2014 22:22

@JiraiyaFlash Attığı son Batman resmiyle koymuş noktayı :lol: .
Resim

Kullanıcı avatarı
JiraiyaFlash
Favori Manga: Naruto, Wolf's Rain, Claymore ,SlamDunk, Hunter x Hunter, One Piece, Vagabond, Vagabond, Feng Shen Ji, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia
Favori Anime: Naruto, Naruto Shippuden, Samurai 7, GunGrave,Claymore, SlamDunk,
Wolf's Rain, Hunter x Hunter 2011, Cowboy Bebop, Death Note, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia

Mesaj gönderen JiraiyaFlash » 20 Eki 2014 00:12

Aldığım son bildirimlere göre Spider - Man Vs Batman konumuzdaki sadece 2 değil tam 4 oy fakemiş. Azmetirilmiş bildiğin :laugh:
Ulan Murat iyi çalışmışsın takdir ettim bir bakıma.

Bats 11-8 yenmiş oluyor son güncele göre
Resim
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
Resim[/align]

Kullanıcı avatarı
nara_fkd
Favori Manga: Naruto - Zippy Ziggy- The God of Highschool - Liar Game - Slam Dunk - Berserk - HSD Kenichi - Gintama
Favori Anime: Naruto Shippuden - Death Note - Hunter x Hunter 2011 - Ano Hana - Bleach - Gintama - Slam Dunk

Mesaj gönderen nara_fkd » 20 Eki 2014 18:07

Tek oyumu finale saklamıştım, onda da olana bak :lol:

Gönüllerin şampiyonu Spider-Man :lol:
Resim Zura ja nai, Katsura da!
► Spoiler Göster
Yagami Light(KİRA) FC

Kullanıcı avatarı
Solid Snake
Favori Manga: One Piece, Berserk, 20th Century Boys, Hajime no Ippo, Billy Bat
Favori Anime: One Piece, Fullmetal Alchemist: Brotherhood, Hajime no Ippo, Gintama, Hunter x Hunter

Mesaj gönderen Solid Snake » 24 Eki 2014 18:02

► Spoiler Göster
Bu sefer gerçekten de Ultimate evreninin sonu geliyor sanırım.
Resim

Kullanıcı avatarı
BoSnHaK
Favori Manga: Naruto
Favori Anime: Naruto,Naruto Shippuuden,Dragon Ball Z,Bleach,One Piece,Fairy Tail

Mesaj gönderen BoSnHaK » 24 Eki 2014 19:09

Solid Snake yazdı:
► Spoiler Göster
Bu sefer gerçekten de Ultimate evreninin sonu geliyor sanırım.
Üzücü bir haber :( Ultimate Comics'i Classic Comics kadar seviyordum. Zaten uzun süredir Galactus'un Ultimate evreni yutacağına dair söylentiler vardı. Umarım Miles'i ana evrene gönderirler, çok sevilen bir karakter olmuştu kendisi.
Resim

Kullanıcı avatarı
Solid Snake
Favori Manga: One Piece, Berserk, 20th Century Boys, Hajime no Ippo, Billy Bat
Favori Anime: One Piece, Fullmetal Alchemist: Brotherhood, Hajime no Ippo, Gintama, Hunter x Hunter

Mesaj gönderen Solid Snake » 24 Eki 2014 19:32

BoSnHaK yazdı: Üzücü bir haber :( Ultimate Comics'i Classic Comics kadar seviyordum. Zaten uzun süredir Galactus'un Ultimate evreni yutacağına dair söylentiler vardı. Umarım Miles'i ana evrene gönderirler, çok sevilen bir karakter olmuştu kendisi.
Hakikaten de başarılı bir projeydi bana kalırsa da, ama önce 2009'daki Ultimatum ile sonra da 2014'teki Cataclysm ile (ki senin bahsettiğin Galactus tehlikesi burada işlendi) evrendeki karakterlerin büyük bir bölümünü öldürmüşlerdi zaten. Hal böyle olunca da kaçınılmaz bir durumdu. Miles Morales, 2012'deki Spider-men crossoverı ve şimdilerde All-New X-Men karakterlerinin Ultimate evrenine konuk olmasıyla 616 ile epey içli dışlı olmuş durumda. Önümüzdeli Spider-Verse eventinde yine benzer bir durum görmemiz de olası. Gelse güzel olabilir yani :laugh: , ama eğer Ultimate evreninin tamamen yok olması söz konusu olursa o yaşta bir çocuk bu ağırlığın altından kalkabilir mi bilmiyorum.
Resim

“Tartışma Konuları ve Sunumlar” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir