Son cevaplanan konular kısmı geri geldi.

Avatar: The Last Airbender - Tanıtım

Kullanıcı avatarı
Phinks
Mesajlar: 2155
Kayıt: 19 Kas 2013 01:27
Cinsiyet: Erkek
Favori Anime: -
Konum: Arkham Asylum

Avatar: The Last Airbender - Tanıtım

Mesaj gönderen Phinks » 11 Eyl 2014 07:54

Avatar: Son Havabükücü

[thumbnail]http://www.dizicileriz.net/uploads/post ... 92078.jpeg[/thumbnail]

Orijinal Adı: Avatar: The Last Airbender

Tür: Aksiyon, Macera

Yaratan: Michael Dante DiMartino, Bryan Konietzko

Senaristler: Michael Dante DiMartino, Bryan Konietzko, Aaron Ehasz, Tim Hedrick

Yönetmenler: Lauren MacMullan, Dave Filoni, Giancarlo Volpe, Ethan Spaulding, Joaquim Dos Santos

Ülke: ABD Resim

Sezon Sayısı: 3

Bölüm Sayısı: 61 (Bölüm listesi.)

Prodüksiyon

Yapım Şirketi: Nikelodeon

Yayın Bilgileri

Kanal: Nikelodeon

Yayın Tarihi: 21 Şubat 2005 - 19 Temmuz 2008

Kronoloji

Sonra Gelen: The Legend of Korra (Tanıtılacak)

Avatar: Son Havabükücü (Özgün adı: Avatar: The Last Airbender), ABD kaynaklı Emmy Ödüllü çizgi dizi. Türkiye'de Nickelodeon'da ve CNBC-e'de yayınlanmaktadır. Asya etkileri taşıyan dövüş sanatları ve elementler etrafında dönen "Avatar Aang" ve arkadaşlarının dünyayı acımasız Ateş Kralı'ndan kurtarmak için çıktıkları macerayı anlatmaktadır. Dizinin senaryosu bir kitap serisi olarak yazılmıştır. Her sezon bir "kitap" ve her bölüm bir "bölüm" olarak tanımlanır. İlk olarak Kasım 2004'te yayınlanması planlanan dizi, ancak 21 Şubat 2005'te televizyonda gösterilmeye başlamıştır. Dizi ayrıca DVD olarak piyasaya çıkmıştır. Michael Dante DiMartino ve Bryan Konietzko yapımcı ekibin başındadır. Dizi, NickToons'da 6-11 yaş arası grubun dışında da çok yüksek reytinglere ulaşmıştır. Dizinin bu büyük başarısı üzerine 2. ve 3. sezonun siparişi verilmiştir. 3. sezon ABD'de başlamış ve 2008 yılında bitmiştir. Dizideki kahramanların oyuncak figürleri, bilgisayar oyunları, kart oyunları v.b. satışa sunulmuştur. 2008 yılının Şubat ayından itibaren de Türkiye'de 3. kitap gösterime girmiş ve '"Sozin's Comet"' (Sozin Kuyruklu yıldızı) adlı 4 parçalık toplam 100 dakikalık bölümle dizi sona ermiştir.

Oluşumu

Avatar: Son Havabükücü, Michael Dante DiMartino ve Bryan Konietzko'nun yapımcılık ve yönetmenliğinde, Kaliforniya'daki Nickelodeon Animasyon Stüdyoları'nda oluşturulmuştur. Animasyon süreci Güney Kore'de yapılmıştır. Dizinin ilk bölümü orijinal konsepte uygun olarak 6 yılda hazırlanmıştır. Bu bir animasyonu hazırlamak için gereken süreden çok daha fazladır. İlk olarak Kasım 2004'te yayınlanması planlandığı hâlde ancak Şubat 2005'te yayına başlamıştır.

Dizinin ilk sezonunun büyük başarısı üzerine Nickelodeon, 2. sezon için 20 bölüm sipariş etmiş ve yeni bölümler 17 Mart 2006'da yayınlanmaya başlamış ve 1 Aralık'ta sona ermiştir. 3. sezonun, ABD'de 2007'de gösterime girmiştir. 2008'de bitmiştir.

2010 yılında sinema filmi gösterime girmiştir. Çekimler Mart 2009'da Philadelphia (Filedelfiya)'da başlamış ve Grönland'da devam etmiştir. Mart ayında çekimlerine başlanan filmin oyuncuları ise çoğunlukla yeni yüzlerden oluşmaktadır. Üçleme olarak tasarlanan projeye Paramount Pictures 350 milyon dolarlık bir bütçe ayırmıştır. 2012'de ikinci ve 2014'te üçüncü filmin tamamlanması planlandı. Üçlemenin ilk filmi olarak düşünülen ilk film ilk sezonu kapsamaktadır. Aslında filmin adının seriyle aynı olması planlanıyordu, fakat James Cameron'un 2009 yapımı üç boyutlu bilimkurgu filmi Avatar'la olan isim benzerliği sonucu filmin adından "Avatar" kelimesi çıkarılınca filmin adı Son Hava Bükücü oldu. Film Temmuz 2010'da gösterime girmiş ve aynı yılın kasımında DVD'si piyasaya çıkmıştır.

Yönetmen M. Night Shyamalan'ın belirlediği kadro şöyle:

  • Aang rolü için - Noah Ringer
  • Katara rolü için - Nicola Peltz
  • Sokka rolü için - Jackson Rathbone
  • Zuko rolü için - Dev Patel
  • Suki rolü için - Jessica Jade Andres
Avatar: Son Havabükücü dizisinin yaratıcıları Bryan Konietzko ve Michael Dante Dimartino, Avatar evreninde geçen yeni bir çizgi dizi hazırladıklarını doğruladı. Avatar'ın dördüncü sezona devam etmeyeceğini açıklayan ikili, The Legend of Korra isminde yeni diziyi hazırladılar.

Hikâye

[thumbnail]http://stuffpoint.com/avatar-the-last-a ... bender.jpg[/thumbnail]

Aang adlı 12 yaşındaki (Buz dağında 100 yıl donarak kalması düşünülünce 112 yaşındadır) bir Hava Bükücü, Güney Hava Tapınağı'nda yaşamaktaydı. Yaşlı keşişlerden kendisinin Avatar olduğunu öğrendi. Normalde bir Avatar'a gerçek kimliği 16 yaşına bastığında söylenirdi ancak keşişler 4 ulus arasındaki savaşın yaklaşmakta olmasından korktukları için bunu daha önce açıkladılar; çünkü bir savaş başladığında barışı getirebilecek ve dengeyi yeniden sağlayabilecek tek kişi Avatar'dı. Kısa bir süre sonra Aang, öğreticisi ve koruyucusu Keşiş Gyatso'dan ayrılmak ve eğitimine devam etmek için Doğu Hava Tapınağı'na gitmesi gerektiğini öğrendi.

[thumbnail]http://i.hizliresim.com/VyplpP.jpg[/thumbnail]

Korkmuş ve kafası karışmış olan Aang, uçan bizonu Appa ile birlikte kaçmaya karar verdi. Ama Güney Okyanusu'nda ani bir fırtına ile karşılaştı ve okyanusun dibine doğru batmaya başladı. Kendinden geçmiş bir halde bilinçsizce Avatar Hâli'ne geçen Aang, kendisini ve Appa'yı korumak için bir balon yarattı. Ancak Aang yarattığı buzdağının içinde Avatar hâlinde kaldı ve bu buzdağı Güney Kutbu'na doğru sürüklendi. Katara ve Sokka balığa çıktıklarında Aang'i buldular ve Aang'e ateş ulusunun diğer uluslara yaptığı izdihamı durdurmak için yardım etmeye karar verdiler.

Uluslar

[thumbnail]http://i.hizliresim.com/ozQAzq.jpg[/thumbnail]

Hava Gezginleri
Eskiden hava gezginlerinin yaşadığı yerdir. Ateş ulusu bütün havagezginlerini yok ettiği için(Avatar Aang hariç) Burası da boş kalmıştır. Batı hava tapınağı, Kuzey hava tapınağı, Doğu hava tapınağı ve Güney hava tapınağı olmak üzere toplam 4 anakaradan oluşur. Hava elementini bükerler.

Su Kabilesi
Su insanlarının ve bükücülerin yaşadığı yerdir. Güney su kabilesi ateş ulusunun saldırısına uğradığı için gelişememiş, Kuzey su kabilesi ise gelişmiş bir yerdir. Kuzey su kabilesi ve Güney su kabilesi olmak üzere toplam 2 anakaradan oluşur. Su elementini bükerler. Bazı güçlü su bükücüler kan bükebilmektedirler.

Toprak Krallığı
Toprak insanlarının ve bükücülerin yaşadığı yerdir. Kuzey toprak krallığı, Güney toprak krallığı, Doğu toprak krallığı olmak üzere toplam 3 anakaradan oluşur. Başkenti Ba Sing Se'dir. Toprak elementini bükerler, ayrıca kristal,taş,kum ve metali de bükebilirler.

Ateş Ulusu
Ateş insanlarının ve bükücülerin yaşadığı yerdir. Ateş ulusu adlı 1 anakaradan oluşur. Bu nedenle Ateş ulusu Toprak krallığına saldırmaktadır. Ateş elementini bükerler, ayrıca yıldırımı da bükebilirler.

Karakterler

Resim

Aang

Resim

Avatar olmasına karşın eğlenmeyi çok seven 12 yaşında (teknik olarak 112 yaşındadır.) bir çocuktur. Eğlenmeye ve hava bükmeye bayılır.Uçan dev bizonu Appa ve ilk sezonun başında bulduğu küçük lemuru Momo onun hava tapınağından kalan tek arkadaşlarıdır. Henüz 12 yaşında olmasına rağmen tüm dünyanın sorumluluğu onun omuzlarındadır. Bu sorumluluğun yükü ağır geldiği içindir ki iç çelişkileri sürekli dışarı yansımaktadır. Aynı zamanda hayatta kalan tek hava bükücüdür. Neşeli, çekingen, dost canlısı bir kişiliği vardır. Katara'ya deliler gibi aşıktır. Başta yalnızca hava bükmeyi bilen Aang, Katara ve Toph'un yardımlarıyla su ve toprak, Zuko'nun öğretmenliğiyle de ateş bükmeyi öğrenecektir. Dizi ilerledikçe, Aang'in karekterinde olgunlaşma görülür. Aang Katara'yı tutulmadan önce öpmüştür ve birlikte olacağına inanır. Aang onu yine öper ama Katara önümüzde bir savaş var der. Ozai'nin kendisine fırlattığı yıldırımı yönlendirmeyi başarmış ancak ona yollamamıştır. 2. sezonun sonunda ölür ama Katara onu özel bir suyla hayata geri döndürür. Dizinin sonunda ateş kralını yenip savaşı sona erdirir. Ateş kralını yendikten sonra Avatar haline master düzeyinde girmeyi başarmıştır.Ayrıca doğadaki 5 yıldırım bükücüden birisidir.

Katara

Resim

14 yaşındadır. Katara, Güney Kutbu'nda kalan son su bükücüdür. Aynı zamanda dünyadaki 2 kan bükücüden biridir. Kardeşi Sokka ile birlikte Aang'i buzdağından çıkarır ve macera başlar. O ve Sokka, Ateş Lordu'nu yenmek üzere çıktığı yolculukta Aang'e arkadaşlık ederler. Katara olgun, sevecen ve duyarlıdır. Oldukça güzeldir. Fakat çok duygusal bir kızdır. Muhteşem su bükme yeteneğiyle düşmanlarını etkisiz hale getirir ve daima diğerlerinin iyiliğini ister. Ancak bu durum onu bazen zor durumda bırakır. Annelerinin Ateş Ulusu tarafından öldürülmesinden sonra, ağabeyi Sokka üzerinde anaç bir rol üstlenir. Katara aynı zamanda Aang'i Avatar Hali'ndeyken sakinleştirebilen tek kişidir. Dünyada dolunaysız kan bükebilen tek su bükücüdür. Suyla yaraları iyileştirme gücü vardır. Ateş Ulusu'nun annesini öldürmesi nedeniyle Ateş Ulusu'ndan nefret etmektedir.Karşılaştığı bir falcı ona güçlü bir bükücüyle evleneceğini söylemiştir. (Kitap 1, Kısım 14 Falcı). Bu durum seyicileri Aang mi Zuko mu olduğu konusunda uzun bir süre düşündürmüştür. Bu kişi Aang olmuştur. Korra'nın Efsanesi'ne göre evlenirler. Kya, Bumi ve Tenzin adlı çocukları olur.

Sokka

Resim

15 yaşındadır. Katara'nın abisidir. Bükme yeteneğine sahip olmamasına rağmen çok zekidir. Çok iyi bumerang kullanır. Ayrıca buzdan yapılmış bir bıçağı vardır. Babası savaşa gideceği sırada yaşının küçük olması nedeniyle Güney Su Kabilesi'deki tüm savaşçı erkekler savaşa giderken, o geride kalmıştır. O ve kardeşi Katara, Ateş Lordu'nu yenmek üzere çıktığı yolculukta Aang'e arkadaşlık ederler. Sokka Katara gibi sevecen değildir ve genelde şapşal davranır. Dizide birçok kez çok güvendiği fiziksel yeteneklerini kullanabileceği fırsatlarla karşılaşır. Kılıç kullanmakta ustalaşmıştır (Kitap 3 Bölüm 4 Sokka'nın Hocası). Bilime ilgi duyar. Ancak sivri dili onu çok zor durumlarda bırakır. Biraz mantıksız ve şapşaldır. Ateş Ulusu'na yapılan işgal onun fikridir. Suki'den hoşlanır. İlerleyen bölümlerde örnek bir sevgili portresi çizerek avatar takımında beraber çalışırlar. Momo ile yakın arkadaştır.

Toph

Resim

13 yaşındadır. Pek normal değildir. Birisinin kendisini ıslatmasını sevmez fakat çamura bayılır. Bei Fong ailesindendir. Toprak bükmeyi doğadaki gerçek toprak bükücüler olan dev köstebeklerden öğrenmiştir. Kör olan Toph, toprakta hareket eden cisimlerden gelen titreşimleri hissederek görmeyen gözlerinin yerini ayakları ile doldurur ve bu titreşimlere göre hareket eder. Ayrıca bu yeteneği sayesinde kimin doğru, kimin yalan söylediğini anlayabilir. Avatar ile ilk karşılaşmasında Aang'in havada süzülmesinden dolayı nerede olduğunu anlayamayışı ve saldırılarına cevap verememesi de bu yüzdendir. Ailesinin Toprak Krallığı'nın en zengin ailesi olmasına ve çok lüks bir yaşam sürmesine rağmen ailesini terkederek (İkinci kitap, kısım altı: Kör Haydut) Aang ve diğerlerine katılır. Ailesinin ona sevgi hariç herşeyi verdiğini düşünmektedir. Amacı Aang'e toprak bükmeyi öğretmektir. Toph yaşamı boyunca, aşırı koruyucu ailesi nedeniyle yalnız bir hayat sürmüştür. Bu da onu bencil, aşağılayıcı ve kibirli yapmıştır. Ama karakteri Avatar'a katılınca değişir. Kimilerine göre Dünya'nın en güçlü Toprak Bükücüsü'dür. Hatta öyle ki metali bükebilen iki toptak bükücüden biridir (diğeri de Kral Bumidir). Bu da onu bütün toprak bükücülerden güçlü kılar.(Avatar Kyoshi hariç). Nedeni ise metalin içinde çok az da olsa toprak parçacıkları bulunmasıdır. Bu özelliğini ise The Guru bölümünde keşfetmiştir. Aang'le "Yumuşak Ayak" diye dalga geçer.

Zuko

Resim

16 yaşındadır. Zuko Azula'nın ve Ateş Ulusu tahtının varisidir. Annesine kendini kurtardığı için annesinin yeri başkadır. Zuko, 13 yaşındayken bir savaş toplantısında ateş ordusu generallerinden birine karşı gelir ve Agni Kai denilen ateş düellosuna davet edilir. Generalden korkmayan Zuko, Agni Kai'de karşısında babasını görünce savaşmayı reddeder, özür diler ve ağlamaya başlar; babasıysa onun yüzünün sol tarafını yakarak onu sürgüne yollar. Oğlunu Toprak Krallığının başkenti Ba Sing Se kuşatmasında kaybetmiş olan General Iroh da oğlu gibi sevdiği Zuko'ya gözkulak olur. Avatarı yakalayıp onurunu kurtarmayı amaç edinen Zuko'nun karakteri bir süre sonra olgunlaşır. Ama her zaman sinirli kalır. 3. sezon 6. bölümünde kapısına konulan mektubu amcası yollamıştır. Dizinin 3. sezonunda Azula herkese Zuko'nun Avatarı öldürdüğünü söyleyerek onun onurunu kurtarır. Zuko bir süre sonra gerçek kaderinin Aang'a yardım etmek olduğunu öğrenir. Avatarı yakalamaya çalışarak yalnızca babasını memnun etmeye çalıştığını anlar. Bunun üzerine Zuko dizinin 3. sezonunda Ateş kralı olan babasına sırt çevirerek Avatar Aang'in tarafına geçer. Babasıyla dövüşürken babası ona yıldırım atmış, Zuko'da bu hareketi ona karşı kullanarak ilk yıldırımını bükmüştür. Daha sonraları Aang'a ateş bükmeyi öğretmekte zorlanır. Bu yüzden çok üzülmüştür ve kızmıştır. Aang'le Güneş Savaşçıları tapınağına giderek orada son kalan ejderlerden nefret kullanmadan ateş bükmeyi öğrenmişlerdi. İlerideki zamanlarda Ateş Ulusu'nun başına geçer. Ayrıca doğadaki 5 yıldırım bükücüden birisidir. The Search serisinde, gerçek babasının Ozai olmadığını öğrenir.

Azula

Resim

15 yaşındaki Ateş Ulusu'nun asi prensesi, Zuko'nun kız kardeşi ve Ateş Kralı Ozai'nin en sevdiği çocuğudur. Annesinin Zuko'yu ondan daha çok sevdiğini düşünmektedir. Annesinden Zuko'yu kurtardığından beri nefret etmektedir. Çok güçlü bir iradesinin olması, onun yıldırımı ve mavi ateşi rahatça kullanmasını sağlar. Aang'ı Avatar halindeyken yıldırımla vurarak Avatar Haline girme yeteneğini kırmıştır. Dolayısıyla Aang'in 7. çakrası kilitlenmiştir. Azula, kardeşinin aksine acımasız, bencil ve alaycıdır. Zihni sürekli güç ve savaş için çalışır. Babasından bile güçlü bir iradesi vardır. Amacına ulaşmak için işkence etmekten çekinmez. Duygulara ve aile içi bağlara önem vermez. Çok güçlü bir Ateş Bükücü'dür. Yıldırımı kontrol etmeyi bilen seçkin Ateş Bükücü'den biridir. Toprak Krallığı'nın başkenti olan Ba Sing Se'yi amcası Yüce Prens General Iroh'tan sonra işgal eden ikinci kişidir. Azula ismi kendisi gibi acımasız olan dedesi Kral Azulon'a ithafen verilmiştir ileri bölümlerde Mai ve Ty Lee nin ihaneti onu çok yaralamıştır, o acıya birde annesinin özlemide katılınca Azula aklını yitirir ve paronayak bir ruh haline girer. Bütün hizmetçileri ve Dai Li'yi kovar. Bozulan dengesi nedeniyle saçlarını bile toplayamaz ve saçlarını keser. Taç giyeceği zaman Katara ve Zuko Appa ile gelirler. Azula ve Zuko dövüşe aşlar. Dövüş sırasında Katara'ya yıldırım fırlatır, ancak Zuko Katara'nın önüne atlar ve yaralanır. Zuko yere düşer, ağır yaralıdır fakat ölmemiştir. Bu nedenle Azula Katara'yla dövüşür. Ona çok güçlü ateş topları atar ve ardından yıldırımlar püskürtür. Ama Katara, Azula'yı gafil avlar ve yener.

Kaynak
Vikipedi

Devam Listesi
Avatar: The Legend Of Korra
Young Justice[/align][/b]
En son Phinks tarafından 11 Eyl 2014 10:08 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
[thumbnail]http://i.hizliresim.com/12jyWB.jpg[/thumbnail]

HikariNur
Mesajlar: 5
Kayıt: 10 Eyl 2014 13:21
Cinsiyet: Kadın
Favori Anime: Kuroshitsuji

Re: Avatar: The Last Airbender - Tanıtım

Mesaj gönderen HikariNur » 11 Eyl 2014 08:05

Bittigine cok üzüldüğüm bir anime cok basarili :)

Kullanıcı avatarı
JiraiyaFlash
Mesajlar: 2810
Kayıt: 28 Tem 2013 05:31
Cinsiyet: Erkek
Favori Manga: Naruto, Wolf's Rain, Claymore ,SlamDunk, Hunter x Hunter, One Piece, Vagabond, Vagabond, Feng Shen Ji, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia
Favori Anime: Naruto, Naruto Shippuden, Samurai 7, GunGrave,Claymore, SlamDunk,
Wolf's Rain, Hunter x Hunter 2011, Cowboy Bebop, Death Note, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia
Konum: İzmir/Sivas
İletişim:

Re: Avatar: The Last Airbender - Tanıtım

Mesaj gönderen JiraiyaFlash » 11 Eyl 2014 10:46

En İyi Serilerden biriydi.. Young Justice'e kadar 2000li yılların yıldızıydı.
Berk, süpersin :woohoo: . Daha dün gece istedim tanıtımı ve detaylı olsun dedim, sabah geldim ki hazır olmuş.. Ellerine sağlık... B)

Yalnız düzeltmek istediğim bir kaç yer var; :blush:

1.si Kral Bumi metal bükemiyor. Bulucusu Toph Bei Fong'tur.
2.si Aang enerjide bükebiliyor bu da eklenebilir. tabi senin suçun değil kaynak da yazan budur

bir de IMDb notunu girebilirsin hatta linkini de .. bir de izleme sayfası verelim.
► Spoiler Göster
;)
Resim
► Spoiler Göster

Kullanıcı avatarı
Phinks
Mesajlar: 2155
Kayıt: 19 Kas 2013 01:27
Cinsiyet: Erkek
Favori Anime: -
Konum: Arkham Asylum

Re: Avatar: The Last Airbender - Tanıtım

Mesaj gönderen Phinks » 11 Eyl 2014 10:52

Teşekkürler Utkan. :)
Düzenlemeleri de yapacağım, eklemeyi falan ama şuan gözüm yanıyor. Bu gün içerisinde hallederim.
[thumbnail]http://i.hizliresim.com/12jyWB.jpg[/thumbnail]

Kullanıcı avatarı
JiraiyaFlash
Mesajlar: 2810
Kayıt: 28 Tem 2013 05:31
Cinsiyet: Erkek
Favori Manga: Naruto, Wolf's Rain, Claymore ,SlamDunk, Hunter x Hunter, One Piece, Vagabond, Vagabond, Feng Shen Ji, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia
Favori Anime: Naruto, Naruto Shippuden, Samurai 7, GunGrave,Claymore, SlamDunk,
Wolf's Rain, Hunter x Hunter 2011, Cowboy Bebop, Death Note, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia
Konum: İzmir/Sivas
İletişim:

Re: Avatar: The Last Airbender - Tanıtım

Mesaj gönderen JiraiyaFlash » 11 Eyl 2014 10:56

Phinks yazdı:Teşekkürler Utkan. :)
Düzenlemeleri de yapacağım, eklemeyi falan ama şuan gözüm yanıyor. Bu gün içerisinde hallederim.
Acelesi yok. benim de üstteki mesajımda yazım hatası vardı düzelttim :laugh:
Tekrar eline sağlık..

You did it well kiddo.. thanks B)
Resim
► Spoiler Göster

Kullanıcı avatarı
Grifthh
Mesajlar: 1880
Kayıt: 17 Ara 2013 09:01
Cinsiyet: Erkek
Favori Manga: Berserk
Naruto
One Piece
Favori Anime: Naruto
One Piece
Death Note

Re: Avatar: The Last Airbender - Tanıtım

Mesaj gönderen Grifthh » 11 Eyl 2014 12:18

Vay be ne tanıtım olmuş :D Gerçekten çok iyi ellerine sağlık.
Resim 691
► Spoiler Göster
[hr]God Of Shinobi: Hashirama Senju
Minato Namikaze FC
Urahara Kisuke FC
Terumī Mei FC
Tier Harribel FC
Delilik şüphesiz aptallıktan daha iyidir, delilik var olmuş bir zekanın yok olıuşudur. Aptallık ise var olmamış bir zekanın var olmamaya devam edişidir!
-Albert Einstein

mentatification
Mesajlar: 235
Kayıt: 27 Haz 2013 02:00
Cinsiyet: Erkek
Favori Anime: Bleach
Konum: Antalya

Re: Avatar: The Last Airbender - Tanıtım

Mesaj gönderen mentatification » 11 Eyl 2014 16:07

Tanıtım on numara olmuş eline sağlık :lol: Efsane seriydi Aang reyizin yüzü suyu hürmetine tekrar tekrar izlenebilir.

Kullanıcı avatarı
Grifthh
Mesajlar: 1880
Kayıt: 17 Ara 2013 09:01
Cinsiyet: Erkek
Favori Manga: Berserk
Naruto
One Piece
Favori Anime: Naruto
One Piece
Death Note

Re: Avatar: The Last Airbender - Tanıtım

Mesaj gönderen Grifthh » 11 Eyl 2014 16:13

Bi türlü sonunu görememiştim ben ya. Cnbc-e de izliyordum. Hep bi yerden sonra başa sarıyordu :( Şimdi izlesemmi ki :D
Resim 691
► Spoiler Göster
[hr]God Of Shinobi: Hashirama Senju
Minato Namikaze FC
Urahara Kisuke FC
Terumī Mei FC
Tier Harribel FC
Delilik şüphesiz aptallıktan daha iyidir, delilik var olmuş bir zekanın yok olıuşudur. Aptallık ise var olmamış bir zekanın var olmamaya devam edişidir!
-Albert Einstein

Kullanıcı avatarı
JiraiyaFlash
Mesajlar: 2810
Kayıt: 28 Tem 2013 05:31
Cinsiyet: Erkek
Favori Manga: Naruto, Wolf's Rain, Claymore ,SlamDunk, Hunter x Hunter, One Piece, Vagabond, Vagabond, Feng Shen Ji, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia
Favori Anime: Naruto, Naruto Shippuden, Samurai 7, GunGrave,Claymore, SlamDunk,
Wolf's Rain, Hunter x Hunter 2011, Cowboy Bebop, Death Note, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia
Konum: İzmir/Sivas
İletişim:

Re: Avatar: The Last Airbender - Tanıtım

Mesaj gönderen JiraiyaFlash » 11 Eyl 2014 16:17

Grifthh yazdı:Bi türlü sonunu görememiştim ben ya. Cnbc-e de izliyordum. Hep bi yerden sonra başa sarıyordu :( Şimdi izlesemmi ki :D
Hiç durma hemen en baştan başla <- Tıkla
Resim
► Spoiler Göster

Kullanıcı avatarı
FoundeR
Mesajlar: 50
Kayıt: 26 Haz 2013 13:58
Cinsiyet: Erkek
Favori Manga: One Piece, Naruto, Vagabond, Noblesse
Favori Anime: One Piece, Bleach, Death Note, Naruto, Shingeki no Kyojin
Konum: Ankara

Re: Avatar: The Last Airbender - Tanıtım

Mesaj gönderen FoundeR » 11 Eyl 2014 16:33

Tanıtım güzel olmuş eline sağlık.
Not: Beyler aman deyim filmini izlemek gibi bi hataya düşmeyin. Hatta sinemasına gitmek gibi bi mallık yaptım, animesini bilmesem beş para etmezmiş dicektim.

Cevapla

“Çizgi Dizi, Dizi,Oyun ve Film Tanıtım ve İncelemeleri” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir