Son cevaplanan konular kısmı geri geldi.

Soru Cevap Bölümü

Kullanıcı avatarı
engweng
Favori Manga: Naruto,Bleach,One Piece,The Breaker-NW,Beelzebub,HxH,Sun-ken Rock,Slam Dunk,Gantz
Favori Anime: Death Note,Code Geass,Kuroko no Basuke,Naruto,One Piece,Bakuman,Bleach,Beelzebub,Cowboy Bebop,GTO,Sakamichi no Apollon,HxH,Slam Dunk,Mirai Nikki,Hajime no İppo

Re: Soru Cevap Bölümü

Mesaj gönderen engweng » 08 Ağu 2014 18:59

Z.K yazdı:Selam a dostlar, bir sorum var, yeşil fenerler arasında Süperman'e denk biri varmı? Varsa kim? Yoksa en yakın kim var?
Kyle Rayner ve Hal Jordon'ın Parallax hali oldukça güçlü.Kanımca Supes kadar yoklar ama çok yakınlar.Bir de yaratıcılar var.Ganthet felan.

Kullanıcı avatarı
Z.K
Favori Manga: One Piece, Berserk, Slam Dunk, Shingeki no kyojin, Bleach
Favori Anime: Rurouni Kenshin, Slam Dunk, One Piece

Mesaj gönderen Z.K » 08 Ağu 2014 19:18

engweng yazdı:
Z.K yazdı:Selam a dostlar, bir sorum var, yeşil fenerler arasında Süperman'e denk biri varmı? Varsa kim? Yoksa en yakın kim var?
Kyle Rayner ve Hal Jordon'ın Parallax hali oldukça güçlü.Kanımca Supes kadar yoklar ama çok yakınlar.Bir de yaratıcılar var.Ganthet felan.
Teşekkür ediyorum cevap için. O zaman injustice gods among us güzelleşecek gibi.
Resim

Kullanıcı avatarı
Light of God
Favori Manga: One Piece, Naruto
Favori Anime: One Piece, Naruto, Death Note, Psyco Pass, Kuroko No Basket

Mesaj gönderen Light of God » 08 Ağu 2014 19:52

Galaksinin koruyucularının Dc'nin Yeşil Fener'i çakması olduğunu duymuştum. Bu ne kadar doğru eğer ve doğruysa neresi benziyor ki Yeşil Fener'e sadece filmini izlemiş comiclerini okumamış birisi olarak soruyorum bu soruyu.

Kullanıcı avatarı
Solid Snake
Favori Manga: One Piece, Berserk, 20th Century Boys, Hajime no Ippo, Billy Bat
Favori Anime: One Piece, Fullmetal Alchemist: Brotherhood, Hajime no Ippo, Gintama, Hunter x Hunter

Mesaj gönderen Solid Snake » 08 Ağu 2014 21:01

Light of God yazdı:Galaksinin koruyucularının Dc'nin Yeşil Fener'i çakması olduğunu duymuştum. Bu ne kadar doğru eğer ve doğruysa neresi benziyor ki Yeşil Fener'e sadece filmini izlemiş comiclerini okumamış birisi olarak soruyorum bu soruyu.
Yanlış hatırlıyor olabilirsin. Marvel'ın kozmik evreninde Green Lantern çakması olgular var, ama Guardians of the Galaxy öyle değil. Nova ve Quasar'a bir bakmanı öneririm.
Resim

Kullanıcı avatarı
Punch
Favori Anime: hellsing diyelim

Mesaj gönderen Punch » 17 Ağu 2014 01:20

Scarlet Witch düşmanını evrenden silebilir mi ?

Kullanıcı avatarı
Solid Snake
Favori Anime: One Piece, Fullmetal Alchemist: Brotherhood, Hajime no Ippo, Gintama, Hunter x Hunter

Mesaj gönderen Solid Snake » 29 Ağu 2014 20:54

Punch yazdı:Scarlet Witch düşmanını evrenden silebilir mi ?
Evet.
Resim

ZeRoTR
Favori Manga: naruto,one piece
Favori Anime: naruto,one piece

Mesaj gönderen ZeRoTR » 07 Eyl 2014 17:24

Winchester yazdı:1: Doctor Doom Bir yerde okuduğuma göre bir süreliğine Beyonder'in güçlerini çalmış.Bunu nasıl yapmıştır ve sonucunda ne olmuştur ?

2: Living Tribunal şuana kadar hangi olaylara müdahale etmiştir.Ben sadece Thanos olayını biliyorum.

3: Black Adam kötü olduğunda gücü veren Shazam ( yaşlı olan ) neden güçlerini almamıştır.O kadar gücü veren kişi o güçleri alamaz mı?

Scathan ve Protege Kimdir ? Güçleri ( biliyorum kesin sınırsız ama )ve Görevleri nedir ?

Protege'nin Living Trubunal'ı yendiği doğrumudur ?

Daha sonrada Scathan Protege'i mi yenmiştir ?

Uyarı: Arka arkaya mesaj atmayalım, sabredelim ve düzenle seçeneğini kullanalım lütfen

Bu soruların yanıtını bende merak ediyorum cevaplarsanız sevinirim.

Kullanıcı avatarı
JiraiyaFlash
Favori Manga: Naruto, Wolf's Rain, Claymore ,SlamDunk, Hunter x Hunter, One Piece, Vagabond, Vagabond, Feng Shen Ji, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia
Favori Anime: Naruto, Naruto Shippuden, Samurai 7, GunGrave,Claymore, SlamDunk,
Wolf's Rain, Hunter x Hunter 2011, Cowboy Bebop, Death Note, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia
İletişim:

Mesaj gönderen JiraiyaFlash » 07 Eyl 2014 20:27

ZeRoTR yazdı:
Winchester yazdı:
3: Black Adam kötü olduğunda gücü veren Shazam ( yaşlı olan ) neden güçlerini almamıştır.O kadar gücü veren kişi o güçleri alamaz mı?

Uyarı: Arka arkaya mesaj atmayalım, sabredelim ve düzenle seçeneğini kullanalım lütfen

Bu soruların yanıtını bende merak ediyorum cevaplarsanız sevinirim.

Üzgünüm ancak bu soruya cevabım var.

Khandaq Kentinin (Güncel Mısır Ülkesi yakınında bir antik Mısır arap başkenti) prensi ve Ramses'in oğludur. Black Adam o zamanlar adı Teth-Adam idir. O zamanlar Shazam'ı bilgeliği, mertliği ve kararlılığı ile kendine hayran bırakmıştır.. Yani Büyücü olan Wizard ile..Zİra Wizard o zamanlar genç ve direk tanışmıştır. Adam ile ve Adam'ı şampiyon yapmak ister. Ancak bir entrika sonucu Büyücü Adam'I şampiyon edip güçlerini vermeden. Ancak Shazam'ın yarı-şeytani üvey kızı olan Blaze(Lady Blaze olur sonra) mısır yer altı tanrısı Seth ile anlaşmayı yapar ve Adam'ı bozunmaya uğratır.. Her ne kadar Adam Shazam diye bağırsa da güçleri 6 Yunan Mit Kahramanı ve İyi Tanrılarından değil 6 Mısır Mit Kötüsü ve Karanlık Tanrısından.. Gelir.. Yıllarca Mısıra hizmet eder karanlık tarafını bastırır ta ki sevdiği ve ailesi elinden alınana kadar..

İşin içinde Blaze ve Seth olunca Büyücü gücü tamamen çekip çıkaramaz.. O yüzden sonsuz evrene sürer onu.. Boşluğa ama 5000 yıl sonra gelir Reyis...
Resim
► Spoiler Göster

Kullanıcı avatarı
Okan.
Favori Manga: OP,Toriko,The Gamer,DB,One Punch-Man
Favori Anime: HxH,JoJo

Mesaj gönderen Okan. » 08 Eyl 2014 09:19

Winchester yazdı: Scathan ve Protege Kimdir ? Güçleri ( biliyorum kesin sınırsız ama )ve Görevleri nedir ?

Scathan Celestiallardan birisi,Earth-691 evreninden gelmiş.

Scathan'ın güçleri sınırsız şuana kadar kullandığı yetenekler bunlarmış:
► Spoiler Göster
Scathan'ın evrendeki rolü tam olarak belli değilmiş.Galiba Living Trubinal'in yargısını ve gözlemlerini kaydediyormuş.

Protege ise Universal Church of Truth'un lideriymiş.Bu da Earth-691 evreninden biri.

Gücü sonsuzmuş tabiki.Fakat asıl yeteneği karşısındakinin gücünü taklit etmekmiş.Bunu bir sınırı olmadan kullanabiliyormuş.Scathan,Living Trubinal,Hawk God,Eternity ve Beyonder'ın güçlerini taklit etmiş.Amacı yeni One Above All olmakmış.Ama Scathan ve Living Trubinal'in kombine güçleri sebebiyle onlara yenilmiş.

Protege'nin yeteneklerininde bir listesi var:
► Spoiler Göster
En son Okan. tarafından 08 Eyl 2014 12:27 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Kullanıcı avatarı
Solid Snake

Mesaj gönderen Solid Snake » 08 Eyl 2014 10:40

Okan. yazdı:
Winchester yazdı: Scathan ve Protege Kimdir ? Güçleri ( biliyorum kesin sınırsız ama )ve Görevleri nedir ?

Scathan Celestiallardan birisi,Earth-691 evreninden gelmiş.

Scathan'ın güçleri sınırsız şuana kadar kullandığı yetenekler bunlarmış:
► Spoiler Göster
Scathan'ın evrendeki rolü tam olarak belli değilmiş.Galiba Living Trubinal'in yargısını ve gözlemlerini kaydediyormuş.

Protege ise Universal Church of Truth'un hükümdarıymış.Bu da Earth-691 evreninden biri.

Gücü sonsuzmuş tabiki.Fakat asıl yeteneği karşısındakinin gücünü taklit etmekmiş.Bunu bir sınırı olmadan kullanabiliyormuş.Scathan,Living Trubinal,Hawk God,Eternity ve Beyonder'ın güçlerini taklit etmiş.Amacı yeni One Above All olmakmış.Ama Scathan ve Living Trubinal'in kombine güçleri sebebiyle onlara yenilmiş.

Protege'nin yeteneklerininde bir listesi var:
► Spoiler Göster
Bu arada 691 evreninin 3000 yılında var olmuş/olacak olan orijinal Guardians of the Galaxy'nin evreni olduğunu ekleyelim. Tüm bunlar da zaten ilk Guardians of the Galaxy serisinde geçiyor. O kısımları okuyup ayrıntılı bir cevap vermeyi düşünüyordum, ama cevap verildiğine göre belirtip geçeyim, soruların cevabını bulmak için okunması gereken sayılar 43-50 arası. Universal Church of Truth günümüzde, yani 616 evreninde de yer alıp kozmik kahramanlarımızın başını bolca ağrıtmış olan fanatik bir tarikat.

Hazır mesaj atmışken Doom sorusuna da cevap vereyim. Öncelikle Galactus'un gücünü emiyor ve bu şekilde Beyonder'a dalıyor. Elbette gücü yeterli gelmiyor ve kaybediyor. Beyonder tarafından zırhı çıkartılıp incelenecek iken gizli bir cihazı aktif hale getiriyor. Bu sayede Beyonder'ın gücünü çalıyor. Sonrasında Doom ile birebir çarpışacak gücü kalmayan Beyonder, Doom'un yardımcısı konumunda olan Klaw'ın bedenine girip Doom'u kandırıyor ve güçlerini geri alıyor.
Resim

“Wiki Sayfaları” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir