Buradan güncel duyuruları görebilirsiniz. Bu mesajlar tek gösterimlik olup sağ taraftaki çarpı tuşuna basarak kapatabilirsiniz.

Naruto Hakkında Düşünceleriniz (Spoiler İçerir)

Naruto serisiyle ilgili sorular ve paylaşımlar ve diğer şeyler burada.
Kullanıcı avatarı
zabuzamomochi
Favori Manga: Berserk
Favori Anime: Bleach Naruto One Piece Shingeki No Kyojin Hagane No Renkinjutsushi Mushishi

Re: Naruto Hakkında Düşünceleriniz (Spoiler İçerir)

Mesaj gönderen zabuzamomochi » 20 Eki 2014 22:30

Bazen düşünüyorum da keşke şu Kakashi biraz daha özgün bir karakter olsaydı. Uchiha gözleri kendine özgü yeteneklerini geliştirmesine mani olmuş.Biraz köftelik yapmış Kakashi.Halbuki Sharingan gelmeden önce de çok yetenek vadediyordu.

Kullanıcı avatarı
[email protected] [email protected]_27
Favori Manga: naruto
Favori Anime: naruto,naruto shippuden,dragon ball,death note

Mesaj gönderen [email protected] [email protected]_27 » 21 Eki 2014 15:30

Kishimoto'nun tam manada hakkını veremediğini düşünüyorum serinin, harcanacak karakterleri (sakura,sasuke,karin) harcamayıp, harcanmayacak(itachi,jiraiya,minato,neji,obito, asuma vs vs vs vs vs vs vs vs vs ......... diye devam eder) karakterleri harcamasıyla meşhur bir seri. Bazen izlerken çileden çıkıyorum niye Naruto gibi en güçlü karakteri Sasuke eziğiyle aynı safa koyuyorsun. Kendini o kadar paralıyorsun ki( Sasuke'ye havadan yağan power up) Kishimoto ne yaparsan yap bu serinin adı Naruto ve Naruto Sasuke'yi ezecek kadar güçlüdür, ya da serinin adını Sasuke koyaydın kimse sana bu kadar saydırmazdı.

İtachi gibi potansiyeli yüksek olan birini Sasuke gibi bir eziğe dövdürmemeliydin, Hashirama,Madara ya da sage+kyuubi mod Naruto dövse anlayacağım da Sasuke elalemin ayak işlerini yürüten ne söylense yapan bir mal, mangadaki şu haliyle kapıştırsan anlayacağım da bu nedir ya.

Eksik yönleri var serinin ama bu gölgelemiyor tabi ki, ayrıca neden en güzel teknikler hep Uchihalarda, Senju'lar sürekli yeniyor ama en güzel teknikler ve en tehlikeli teknikler hep Uchihalarda. Hele de sen bir mangakasın sen adam kayıramazsın yok Sasuke'yi çok seviyorum diye ayrıca bir özenmeler var.

Kullanıcı avatarı
D.reamer
Favori Manga: one piece, naruto, shamo , bleach, death note, one punch man
Favori Anime: one piece, naruto, akame ga kill, Thé word gods only knows

Mesaj gönderen D.reamer » 21 Eki 2014 18:04

İtachi Sasuke'ye bilerek ve isteyerek yenildi.
Bunu bir aklanma olarak düşün. İşlediği günahlara karşın ölmesi.
Ha şuna katılabilirim en sağlam teknikler Uchialarda. Senju olmanın pek bir artısını bi Tsunade ve Hashirama'da var onun dışındakilerde yok.
Tobirama'da senjutsu olmanın bir artısını söyleyin.
Senjularda yüksek chakra varda kimde var bu.
Ayrıca Tsunade'ninkide yıllarca chakra topladığı için öyle.

Kullanıcı avatarı
Celebhol
Favori Anime: -

Mesaj gönderen Celebhol » 21 Eki 2014 18:15

[email protected] [email protected]_27 yazdı:Kishimoto ne yaparsan yap bu serinin adı Naruto ve Naruto Sasuke'yi ezecek kadar güçlüdür.
Eline sağlık kardeş, çok güzel bir noktaya parmak basmışsın.
Resim
You can ban a man, but you can't ban an idea.

Kullanıcı avatarı
AleXiel
Favori Manga: Bleach,Naruto,One piece,Deadman Wonderland,Mirai Nikki,Berserk
Favori Anime: Bleach,Naruto,ergo proxy,hellsing,death note,gintama,dragon ball,pokemon,tsubasa,lovely complex,another,swort art online, one piece,shingeki no kyojin,mirai nikki

Mesaj gönderen AleXiel » 25 Eki 2014 13:32

Şimdi Naruto'nun eski sayılarına bakıyordum da şunu gördüm:
347. manga sayısında konahamaru seksi tekniğin erkek versiyonunu da kullanıyor. Naruto, Kaguya'ya karşı kullandığında ben daha sonradan bulduğunu düşünmüştüm ama öyle değilmiş. :D
Konahamaru biliyorsa bizim oğlan hayli hayli biliyordur diye düşünüyorum.

Kullanıcı avatarı
D.reamer
Favori Manga: one piece, naruto, shamo , bleach, death note, one punch man
Favori Anime: one piece, naruto, akame ga kill, Thé word gods only knows

Mesaj gönderen D.reamer » 25 Eki 2014 14:47

O sayıda Konahamaru Sakura'ya yapmıştı o tekniği. Kezban Sakura'da yemişti.

Kullanıcı avatarı
Instructions
Favori Manga: Naruto | Vagabond
Favori Anime: Naruto Shippuuden | Shingeki no Kyojin | Death Note | Bleach | Aoi Bungaku

Mesaj gönderen Instructions » 02 Kas 2014 13:57

Birde bu serinin belalı tipleri vardır. Bela olurlar seriye. Bunları ''ekşi sözlük hiçbir siki beğenmeme timi''ne benzetiyorum. Aynı zamanda gittikleri filmin yarısında falan çıkarlar. Adamlar ne filmi ne mangayı severler ama her başlıkta online olurlar. Bu kadar eksiğini görüyorsan bırak gitsin arkadaşım. Benim FT'ye eleştirilerim aynıydı, serinin izleyiciye/bana sundukları da hep aynıydı. 2.sezonu izlerken bıraktım. Bu kadar zor değil eleştirilerine cevap veremiyorsa bırakırsın. Bu kadar takılmaya gerek yok.

Kullanıcı avatarı
.^.sharingan.^.
Favori Manga: Berserk-Vagabond-One piece-One Punch Man, liar game.
Favori Anime: GİNTAMA-Shingeki no Kyojin-Hagane no Renkinjutsuş.

Mesaj gönderen .^.sharingan.^. » 03 Kas 2014 21:17

İlk başladığımda çok severdim. lakin one piece okumaya başladıktan sonra(part-1 hariç) çok pasif kaldı gözümde.

Neyse.. iyi-kötü hali ile Naruto Bu hafta mefta oluyor, şimdiden başınız saolsun gençler.
Resim
Kimse sana eşitlik veya adalet veya başka birşey veremez. Eğer adamsan, sen alırsın.

Kullanıcı avatarı
Concord
Favori Manga: Vagabond, Gantz, Berserk, One piece, Slam Dunk, Veritas, Beelzebub, Liar Game, HSDK, Tower of God
Favori Anime: Fate Zero, HxH, Steins Gate, Ergo Proxy, Code Geas, Death Note, GİNTAMA, FMA, Bakuman, GTO, One Outs, Slam Dunk, HSDK, Hajime No İppo, Torodora, Bakemonogatari, Tengen Toppa Gurren Lagann, Baka to Test to Shoukanjuu, Baccano, Samurai Champloo, Kingdom,Kaiji,Barakamon,Trigun

Mesaj gönderen Concord » 03 Kas 2014 21:28

Seri aynı tür okduğum seriler arasında konu olarak özgün ve ilginçliği ile ön plandaydı. Tartışırken çoğu seriden daha zevk aldığımı hatırlarım buda altyapsının ne kadar kaliteli olduğunu gösterir. Ama her zaman öğretildiği gibi iyi bir altyapı iyi bir işleyişe sebebiyet vermiyormuş. Bir yere kadar altyapı götürdü ama oluşturduğu temeli altyapıyı hikayeyi siktir edip yeni bir seri çiziyor gibiydi mangaka. Sanki seriye başlarken delikanlı bitirmeye yakın daha doğrusu bir noktadan sonra bunamış bir yaşlı adam çizip yazıyordu bu seriyi. Naruto part 1 o yüzden çoğu kişinin gözünde narutonun sonraki kısımlarından ayrıymış gibi güzel geliyor aynı bana olduğu gibi.

Neyse sonunda bitiyor. Keşke bir noktasında kishiye bir şey olsaydı seriyi bıraksaydı en aznıdan güzel bir seriyi bitirmeden bıraktı oç diye sövseydik şu an ki gibi sövmeseydik.
Resim

byakusharinnegan
Favori Manga: Naruto
Favori Anime: naruto

Mesaj gönderen byakusharinnegan » 09 Kas 2014 00:26

Animeyi bırakıp mangasını başından okuduğumdan beri en sevdiğim seriydi. Bana mantıksız gelen çoğu şey mangayı okuduğumda o kadar da saçma gelmemeye başladı.
kakashinin bir süreliğine aldığı gücü ve madara ile obitonun yeni güç alınca eskileri unutması dışında çok mantıksız bulduğum bir şeyi yok. Ama manga yine de daha güzel olabilirdi.
Savaş çok aceleye geldi bence. Herkesin savaştığı bir savaşta neji, lee gibi karakrerlerin ne durumda olduğu gösterilebilirdi.

Manganın sonu da aceleye gelmiş sanki. Ben insanlar sonsuz tsukiyomiden kurtulunca o olay bile tek başına 1 bölüm alır sandım 2 sayfa değil. Herkes hayalini kurduğu hayatın rüya olduğunu öğrenince isyan edip geri dönmek isterler falan sanmıştım.
Başından beri iruka senseinin hokage şapkasını narutoya taktığı o anı, herkesin narutoyu alkışladığı anı, narutonun sevinçten ağladığı anı görmek istiyordum.
Bir time skip verilip "alın naruto yıllar sonra hokage oldu" denmesi hoşuma gitmedi. Hokage olacağını zaten biliyorduk önemli olan hokage olduğu günü görmekti benim için.
Ama tüm bunlara rağmen yine de seviyordum lan seriyi. Bleach ve one piece'i sıkıldığımdan bırakmıştım okuduğum manga da kalmadı şuan. Bi ara one piece okumaya yeniden başlayacağım o zamana kadar siteye de girmem sanırım artık.

“Naruto Genel” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir