Son cevaplanan konular kısmı geri geldi.

Naruto Manga 3.Dönem

Naruto serisiyle ilgili sorular ve paylaşımlar ve diğer şeyler burada.
Kullanıcı avatarı
Anka24
Favori Manga: Slam Dunk - Boku No Hero Academia!
Favori Anime: Hajime No İppo

Re: Naruto Manga 3.Dönem

Mesaj gönderen Anka24 » 14 Nis 2015 10:12

O değil de Sasuke-Sakura'nın kızını beğenmedim. Epey itici olmuş.

Kullanıcı avatarı
Portgas D Ace
Favori Manga: Naruto, One Piece, Slam Dunk, One Punch Man, Boku no Hero Academia, FSJ
Favori Anime: Naruto, Pokémon, One Piece, Tsubasa, Hunter x Hunter, One Punch Man, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia

Mesaj gönderen Portgas D Ace » 14 Nis 2015 23:11

Kezbanla apaçinin mahsülünden ne bekliyorsun ki zaten.
Resim

Aranızdaki farklar çatışmaya değil, çok kültürlülüğe vesile olsun.
Resim

Resim

Kullanıcı avatarı
Baryshx
Favori Manga: Berserk, Homunculus, Akumetsu, One Piece, Kingdom, Golden Boy, Oyasumi Punpun, 20th Century Boys, Vagabond, Shin Angyo Onshi...
Favori Anime: LotGH, Gits, Paprika, Juuni Kokuki, Kuuchuu Buranko, Texhnolyze, Shigurui, HxH, Dragon Ball, Wolf's Rain, Akira, Sayonara Zetsubou Sensei, The Tatami Galaxy, Kino no Tabi: The Beautiful World...
İletişim:

Mesaj gönderen Baryshx » 15 Nis 2015 13:32

Ryuusa Bakuryu yazdı:Kishi'nin asistanları yazar büyük ihtimalle. Toriyama stayla. Benim için de bi anlamı olmuyor böyle eserin orijinal yaratıcısı tarafından devam ettirilmeyen seriler. Hani bakarım ederim ama o kadar. Lan Toriyama demişken Kishi de 2. bi Toriyama olacak gibi. Dragon Ball 1979'da başladı ve filmleri falan hala çıkıyor. İşin ilginci hala hayvan gibi popüler. Hele pek çok ülkede eminim en popüleridir.
Benimde aklıma gelmişti, naruto'da bundan sonra dragon ball hezeyanları yaşayacak belli. Birde bu baruto'nun hiçbir orjinalliği yok...mangada okuduğum kısa sonda tipi-huyu ve hareketleri aynı naruto, naruyo yerine yeni karakter yaratamayıp veya yaratmayıp copy-paste yapmış, halbuki sasuke ve sakura'nın kızı daha orjinal olmuş.
Resim
► Spoiler Göster

Kullanıcı avatarı
AleXiel
Favori Manga: Bleach,Naruto,One piece,Deadman Wonderland,Mirai Nikki,Berserk
Favori Anime: Bleach,Naruto,ergo proxy,hellsing,death note,gintama,dragon ball,pokemon,tsubasa,lovely complex,another,swort art online, one piece,shingeki no kyojin,mirai nikki

Mesaj gönderen AleXiel » 16 Nis 2015 17:53

Borutonun filminin ilk traileri çıkmış. Borutonun sesi bir tuhafıma gitti ama yinede beğendim. Ayrıca Sasuke'den master diye bahsedilmiş. Ciddi ciddi borutonun öğretmeni olmuş. Sarada da klasik rakip olarak çıkıyor karşımıza. :)

Kullanıcı avatarı
SilverMask
Yıldırım Gardiyanı
Yıldırım Gardiyanı
Favori Manga: ...
Favori Anime: ...

Mesaj gönderen SilverMask » 16 Nis 2015 19:50

AleXiel yazdı:Borutonun filminin ilk traileri çıkmış. Borutonun sesi bir tuhafıma gitti ama yinede beğendim. Ayrıca Sasuke'den master diye bahsedilmiş. Ciddi ciddi borutonun öğretmeni olmuş. Sarada da klasik rakip olarak çıkıyor karşımıza. :)
[BBvideo 425,350]http://www.youtube.com/watch?v=cKCKI5FjDFw[/BBvideo]
Resim
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster

Kullanıcı avatarı
Namarika2
Favori Manga: Fairy Tail / One Piece
Favori Anime: HSD Kenichi / One Piece / Naruto / Death Note / Attack on Titan / Yu-Gi-Oh

Mesaj gönderen Namarika2 » 16 Nis 2015 20:07

SilverMask yazdı:
AleXiel yazdı:Borutonun filminin ilk traileri çıkmış. Borutonun sesi bir tuhafıma gitti ama yinede beğendim. Ayrıca Sasuke'den master diye bahsedilmiş. Ciddi ciddi borutonun öğretmeni olmuş. Sarada da klasik rakip olarak çıkıyor karşımıza. :)
[BBvideo 425,350]http://www.youtube.com/watch?v=cKCKI5FjDFw[/BBvideo]
Bence çok hoş olmuş sesi :cheer:
Resim

Kullanıcı avatarı
Ryuusa Bakuryu
Favori Anime: DN

Mesaj gönderen Ryuusa Bakuryu » 16 Nis 2015 20:55

Baryshx yazdı:
Ryuusa Bakuryu yazdı:Kishi'nin asistanları yazar büyük ihtimalle. Toriyama stayla. Benim için de bi anlamı olmuyor böyle eserin orijinal yaratıcısı tarafından devam ettirilmeyen seriler. Hani bakarım ederim ama o kadar. Lan Toriyama demişken Kishi de 2. bi Toriyama olacak gibi. Dragon Ball 1979'da başladı ve filmleri falan hala çıkıyor. İşin ilginci hala hayvan gibi popüler. Hele pek çok ülkede eminim en popüleridir.
Benimde aklıma gelmişti, naruto'da bundan sonra dragon ball hezeyanları yaşayacak belli. Birde bu baruto'nun hiçbir orjinalliği yok...mangada okuduğum kısa sonda tipi-huyu ve hareketleri aynı naruto, naruyo yerine yeni karakter yaratamayıp veya yaratmayıp copy-paste yapmış, halbuki sasuke ve sakura'nın kızı daha orjinal olmuş.
Bazı özellikleri öyle ama onun dışında tamtersi gibi geldi bana. Bu çocuk bildiğin havalı duruyor. Bizim Naruto'da hayatta olmayan bir şey. Bi de Naruto'ya çok benzese de Naruto hiç yakışıklı veya güzel durmuyordu, bu çocuk ise bayağı iyi, Sasuke'den beter bu konuda.

Bolt'un sesi ile Naruto'nun sesinin aynı yapılması hoşuma gitti. Goku-Gohan gibi olmuş.

Kullanıcı avatarı
Baryshx
Favori Manga: Berserk, Homunculus, Akumetsu, One Piece, Kingdom, Golden Boy, Oyasumi Punpun, 20th Century Boys, Vagabond, Shin Angyo Onshi...
Favori Anime: LotGH, Gits, Paprika, Juuni Kokuki, Kuuchuu Buranko, Texhnolyze, Shigurui, HxH, Dragon Ball, Wolf's Rain, Akira, Sayonara Zetsubou Sensei, The Tatami Galaxy, Kino no Tabi: The Beautiful World...
İletişim:

Mesaj gönderen Baryshx » 16 Nis 2015 21:12

Ryuusa Bakuryu yazdı:
Baryshx yazdı:
Bazı özellikleri öyle ama onun dışında tamtersi gibi geldi bana. Bu çocuk bildiğin havalı duruyor. Bizim Naruto'da hayatta olmayan bir şey. Bi de Naruto'ya çok benzese de Naruto hiç yakışıklı veya güzel durmuyordu, bu çocuk ise bayağı iyi, Sasuke'den beter bu konuda.

Bolt'un sesi ile Naruto'nun sesinin aynı yapılması hoşuma gitti. Goku-Gohan gibi olmuş.
Tipler, sesler farklı olsun isterdim şahsen, isim bile çakma arkadaş. Böyle yaparsa Verdiğin örnek gibi db çakması gibi olur işte, şöyle orjinal başka bir tip çıkart karşımıza. Mesela babası Minato ile Naruto hiç benziyor mu, hatta minato daha karizma, ana karakter o olsa yeridir diyeceğimiz biriydi. Neyse...
Resim
► Spoiler Göster

Kullanıcı avatarı
AleXiel
Favori Manga: Bleach,Naruto,One piece,Deadman Wonderland,Mirai Nikki,Berserk
Favori Anime: Bleach,Naruto,ergo proxy,hellsing,death note,gintama,dragon ball,pokemon,tsubasa,lovely complex,another,swort art online, one piece,shingeki no kyojin,mirai nikki

Mesaj gönderen AleXiel » 17 Nis 2015 09:53

Boruto ile Naruto'nun -bana göre- sadece görünüşleri benziyor. Huy olarak çok farklılar gördüğüm kadarıyla. Boruto bildiğin asi. Sanırsam babasının "hero" olması ve sonrasında hokage olmasına gıcık. Ayrıca annesinin hyuuga gibi bir klandan gelmeside işin içine tuz biber ekmiş olabilir. Naruto her şeye rağmen sempatik bir çocuktu. Yaramazlık yapsada arkadaş canlısı, babası gibi ağırbaşlıydı. Ama boruto öyle değil. Asi, vurdumduymaz, sinirli. Biraz konahamarunun küçüklüğü gibi geldi. Sasuke tam oluş bunun senseisi. Ona her şeyi adam gibi öğretebilecek kapasiteye sahip. Gerek duygusal açıdan çektikleri gerek dünyayı -bir keşiş olarak- (Jiraiya göndermesi) gezmesinin verdiği olgunluk tam borutoya göre.
Ben en çok himavarinin davranışlarını merak ediyorum. Çok sevdim ben bu cimcimeyi. :D

Kullanıcı avatarı
atakanncetin
Favori Manga: Naruto
Favori Anime: Death Note,Shingeki no Kyojin,Bleach,Bakuman,Akame ga Kill

Mesaj gönderen atakanncetin » 18 Nis 2015 14:55

Ne zaman başlayacağına dair bir bilgi var mı ?

“Naruto Genel” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir