Buradan güncel duyuruları görebilirsiniz. Bu mesajlar tek gösterimlik olup sağ taraftaki çarpı tuşuna basarak kapatabilirsiniz.

Naruto Hakkında Düşünceleriniz (Spoiler İçerir)

Naruto serisiyle ilgili sorular ve paylaşımlar ve diğer şeyler burada.
Cascoze
Favori Manga: Sun Ken Rock,Berserk,Vagabond,Veritas,Liar Game,Feng Shen Ji,Tower Of God,Gantz,Gintama,Beelzebub,One Piece
Favori Anime: Monster,Cowboy Bebop,Ghost In The Shell,Ergo Proxy,Steins Gate,Aoi Bungaku,Jormungand,Full Metal Alchemist Brotherhood,Gintama,Beelzebub

Re: Naruto Hakkında Düşünceleriniz (Spoiler İçerir)

Mesaj gönderen Cascoze » 06 Ara 2014 18:30

İlk izlediğim shounen.Potansiyelini boş yere harcamış sıçıp bırakılmış bir seriye döndü ve bitirildi.

Kullanıcı avatarı
nick01
Favori Manga: One Piece, One Punch OÇ
Favori Anime: Fullmetal Alchemist Brotherhood

Mesaj gönderen nick01 » 28 Oca 2015 17:49

1. partta 1v1'ler çok kıymetli. Resmen mangaka söylenen cümlelerle güç dengelerini mükemmel bir şekilde belirtmiş. Ayrıca chuunin sınavları çok vahşice lan. En az 5-6 genin öldü sınavın gerçekleştiği ormanda, kimsenin mikinde değil. 3. Hokage ölmüş kim takar amk :D

Kullanıcı avatarı
insomniac
Favori Manga: Skip Beat,Dengeki Daisy,Orange,Cat Street
Favori Anime: NANA,Steins Gate,Zankyou no terror,Samurai Champloo,One Outs,Sakamichi no apollon,The girl who leapt through time,Kuroko no basuke,Beck

Mesaj gönderen insomniac » 05 May 2015 23:44

Yeni edindiğim bir arkadaşla konuşurken anime konusu açıldığında adı geçen hede.Ölümüne naruto izliyormuş,bilmem kaç yüzüncü bölümün çıkmasını bekliyormuş.Falan filan derken muhabbeti koyulaştırdı bu anime.Öyle yani onun dışında nedir ne değildir bilmem.
Yazın mangasına başlayayım dedim,yemedi.O kadar bölüm gözümde çok büyüdü. Bu da böyle bir anımdır.
[thumbnail=center]http://i.hizliresim.com/1v0go1.gif[/thumbnail]
Pos bıyıklı über Nietzsche
Trajik adam yalnız hiçe
Şarap aldığım market Assos
Ne yapalım böyle buyurdu Dionysos

Kullanıcı avatarı
tolgax
Favori Manga: Naruto
Favori Anime: Naruto, Naruto Shippuuden

Mesaj gönderen tolgax » 13 May 2015 21:12

Bekledim sonuna kadar Neji gelir diye gelmedi. Hyuuga'nın değiştiğini görmesi gereken Neji'ydi ama tam hyuuga değişti Neji göremedi. Açıkcası hala ufakta olsa bir ümidim var belki gaidende bir olaylar olur da geri gelir diyorum. Seri bitince Sasuke'ye lan piç rinne tensei yapsana bile dedim ama nerdeeee. Come back Nejiiiiiii!!

Bilenler vardır Naruto'nun ciltlerini türkçe olarak basmaya başladı bir yayınevi. Ciltlerde bazı karakterlerin ilk çizimleri, isimleri, Kishimoto'nun parça parça anılarını anlattığı bölümler ve başka mangakaların Naruto için çizdiği kutlama resimleri mevcut. Görmek, okumak isteyen olursa resimlerini çekip yükleyebilirim.

Kullanıcı avatarı
ichibuugin
Favori Manga: Berserk,Vagabond,Sun-Ken Rock
Favori Anime: Gintama

Mesaj gönderen ichibuugin » 13 May 2015 23:31

Özletti lanet olsun.Gaidenler falan da yetmiyor.
Ciddi haterlık yaptım zamanında,pişman falan da değilim ama varlığı yokluğundan iyidir.Zaten ölenin ve olanın iyisi hatırlanır hep.Şimdi yeniden başlasa yine bok atmaya devam ederim.
Vs'lerini özledik,shikamarusunu kakaşisini özledik.
Resim

Kullanıcı avatarı
mushroom
Favori Manga: Naruto, One Piece, Hunter x Hunter, Noblesse, Beelzebub, Tower of God, The Gamer,
Favori Anime: Naruto, One Piece, Hunter x Hunter, Psycho Pass, Fullmetal Alchemist: Brotherhood, Tokyo Ghoul, Akame Ga Kill, Terra Formars, Code Geass, Hyakka Ryouran: Samurai Girls, Hellsing (Alucard), Rurouni Kenshin, Gangsta., Bleach, One Punch Man, Noragami, Dragon Ball, Boruto, Gintama,

Mesaj gönderen mushroom » 15 May 2015 19:31

Nedense bugun geldi aklıma! Narutodaki bütün kötü karakterleri aklıma getirmeye çalıştım da nerdeyse hepsi sevdiğim karakterler. Kötü karakterleri bu kadar sevdirebilmesi Naruto nun genel mantığıyla da çok uyuşan bi durum.
Madara, Oroch, Nagato, Akatsuki nin tüm üyeleri, Zabuza, iyi tarafa geçmeden önce Gaara ve Obito. Ve hakkında ki gerçekleri bilmeden önce İtachi reis (Gerçekleri öğrendikten sonra God mode dur benim için zaten). Aklıma gelenler bunlar ve hepsi cidden orjinal ve çok sevilesi karakterler. Naruto bu konuda bir çok mangadan ayrı bir yerdedir bence.
Not1: Bir çok mangadan kastım en azından benim bildiğim ve takıp ettiğim 10-15 mangayı kapsayacaktır tabiki de. :)
Not2: Her mangada sevilecek kötü karakter vardır ama Naruto da nerdeyse hepsini bu noktada görüyorum.

Kullanıcı avatarı
Checkmate
Favori Manga: One piece
Favori Anime: One piece

Mesaj gönderen Checkmate » 18 May 2015 17:13

Sonu Aceleye getirildi bence. Ve bir suru cevapsiz soruyu arkasinda birakti. Ama naruto one piece le birlikte en sevdigim manga oldu. Bi 10 sene daha takip eder sıkılmazdim :) su gaiden de gidim sarmiyor

Kullanıcı avatarı
ansatsuken
Favori Manga: Beelzebub
The breaker (part 1)
Gantz
Tower of god
Favori Anime: ...

Mesaj gönderen ansatsuken » 19 May 2015 10:21

Resim
??????

Kullanıcı avatarı
Outlaw
MangaTurk Çeviri
MangaTurk Çeviri
Favori Manga: Naruto,One Piece,Vagabond,Gantz, Tower of God
Favori Anime: Gintama,Shingeki No Kyojin,Hunter X Hunter 2011,Bleach,FMA: Brotherhood,Tokyo Ghoul, Psycho Pass

Mesaj gönderen Outlaw » 18 Mar 2017 17:48

ansatsuken yazdı:
19 May 2015 10:21
Resim
??????
Mutlak barış sağlanmadı. Serinin devamı Boruto sıçmığında hala savaşlar sürüyor.

Ya ben bu anime yapımcılarının ta ırzlarını sikeyim. Bir videoya denk geldim, kızlar düğün hazılrığı yapıyor, Orochimaru arkada dondurma alıyor.

Ulan Tower Of God'daki Prens bile bu durumlara düşmedi. En azından kendine oyun arkadaşı buldu ne bileyim hala Viole'ye falan dikleniyor.
Resim

Anka024
Favori Manga: .
Favori Anime: .

Mesaj gönderen Anka024 » 19 Mar 2017 13:30

Naruto çok iyiydi. Harikaydı. Naruto Shippuuden'in başlarıda çok harikaydı. [Bkz; Orochimaru vs Kyuubi dört kuyruk.]

Ama bu dövüş bittikten sonrası tamamiyle çöp. Bu kadar basit.

Jiraiya vs Pain'de güzeldi o kadar.

“Naruto Genel” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir