Buradan güncel duyuruları görebilirsiniz. Bu mesajlar tek gösterimlik olup sağ taraftaki çarpı tuşuna basarak kapatabilirsiniz.

Eşcinseller Hakkında Düşünceleriniz

Moderatör: Todomeda

Kullanıcı avatarı
eylem
Favori Anime: Soul Eater , Naruto

Re: Eşcinseller Hakkında Düşünceleriniz

Mesaj gönderen eylem » 14 Ağu 2013 23:52

Saygı duyuyorum. Ama bir kere acayip giyinimli(mini etek,askılı üst hemde florasan parlak renkli) kırmızı peruklu bir travesti görmüştüm ve yadırgamıştım. Böyleleri benim gözümde b.kunu çıkaranlar. Gerisine bir lafım yok Allah öyle yaratmış.

Dinimize göre gelincede. (Vaaz vermiyorum verecek bilgide de değilim. Sadece mantığımla açıklıyorum bu durumu.) Sınav dünyasındayız ve bununda onların sınavı olduğunu düşünüyorum. Allah onları böyle yaratmış. Bizde evlenmeden biriyle ilişkiye girdiğimizde günaha giriyoruz. Evlendiğimizde bu günah ortadan kalkıyor ama onların sınavı ömür boyu devam ediyor. Maalesef hemcinsleriyle evlenemiyoar dini anlamda.

Kullanıcı avatarı
Grimoire Slayer
Favori Manga: Beelzebub
Favori Anime: Death Note

Mesaj gönderen Grimoire Slayer » 14 Ağu 2013 23:59

Kadınsa sorun yokda erkekse benden uzak olsun :D .Biz bi erkek eşcinselle karşılaştık sümük gibi yapıştı yok size yemek ısmarlim filan tersleyincede kızmayın canım gelin takılalım inat etti az kalsın linç ediyorduk.16-17 yaşlarındaydık sapık herif bizden faydalanmaya kalktı :D.
Tabi hepsi öyle değildir.Ama şaka bir yana ben saygı duymam eşcinsellere.Öyle bi zorunluluğum olduğunuda düşünmüyorum.Bu sözüm inanmayanlara bişe ifade etmez ama benim düşüncem eğer son peygamber gelmemiş olsaydı çoktan kafamıza meteor yağmıştı.Eşcinsellik nedir arkadaş evrimle yada evrimsiz yaradılışa ters.Tamamiyle sapkınlıktan ortaya çıkan bi durum.Bi toplumda eşcinselliğin ortaya çıkması bence şu aşamalarla gerçekleşiyor;
1-)Toplum aşırı kötü şartlar altında yaşar.
2-)Toplumun şartları düzelir.(Yavaş yada hızlı farketmez)
3-)Refah aşırı yükselir.
4-)Cicim ayları geride kalır insanlar kötü günleri unutur.
5-)Bazı zevkler kolay yaşanamaya başlanınca yeni zevk arayışlarında bulunulur.
6-)Sapkınlık başgösterir.(önce ensest gibi)
7-)Eşcinsellik vb. ortaya çıkar.
Fakirler niye hiç eşcinsel olmuyor(en azından ben hiç duyup görmedim).Hormonal bişey olsa oranı en baştan beri çok daha yüksek olup öyle devam ederdi.Bazı toplumlarda çok bazı toplumlarda az fakirlarda hiç denecek kadar az zengin entellerde çok görülmezdi.Hormondu içgüdüydü bunlar bahane bence biz saptık demiyolarda bahane buluyor öyle bişe yok.
Resim
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
Resim

Kullanıcı avatarı
eylem

Mesaj gönderen eylem » 15 Ağu 2013 00:02

Senin bahsettiğinde eşcinsel değil ibne ortaya çıkar. İbne=Kadın bulamadığı yerde tatmin amaçlı erkek s.kene denir.

Kullanıcı avatarı
Celebhol
Favori Anime: -

Mesaj gönderen Celebhol » 15 Ağu 2013 00:03

Bir biyolog olarak anomali olduğunu göz ardı edemem fakat ahlaki açıdan hiç bir anlamı yok bunun. Olsunlar amına koyim, insanlar nasıl mutlu oluyorsa öyle davranmalılar. En yakın arkadaşım eşcinsel olduğunu açıklasa bile -bana asılmadığı sürece- ona bir garez tutmam.
Resim
You can ban a man, but you can't ban an idea.

Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti
Favori Manga: Toriko, Naruto, Beelzebub
Favori Anime: Attack on Titan, Death Note

Mesaj gönderen ugur_tatli » 15 Ağu 2013 00:04

@Grimoire Slayer
Panpa sana iğneyle kadın hormonu versek şimdi erkeklerden hoşlanmaya başlarsın ister istemez. Bu doğuştan gelen bir olay eşcinseller için. Eğer inançlı biriyse onların öyle yaratıldıklarını kabul edeceksin. Doğuştan çift cinsel organıyla doğanlar bile var.
Bitch I'm in the cut, Rotom-C
You don't really wanna see me turn my hat and roll them sleeves
Bodybaggin' your whole team like groceries
Turn your Tauros to roast beef
Take your money, badges and your girl with me
First I make her Acid Spray, Then I drop my Special D
-The Based Lord himself

Kullanıcı avatarı
Articuno
Favori Manga: One Piece,The Breaker,Beelzebub
Bleach,Naruto,Code:Breaker
Favori Anime: Naruto,One Piece

Mesaj gönderen Articuno » 15 Ağu 2013 00:17

eylem yazdı:Saygı duyuyorum. Ama bir kere acayip giyinimli(mini etek,askılı üst hemde florasan parlak renkli) kırmızı peruklu bir travesti görmüştüm ve yadırgamıştım. Böyleleri benim gözümde b.kunu çıkaranlar. Gerisine bir lafım yok Allah öyle yaratmış.
Senin bahsettiğin tipleri hemen her gün görüyorum çünkü bizim evin üst caddesinde müşteri peşine düşüyorlar. Çalışan, çalışmayan bir sürü travesti de bizim bu civarda oturuyor. Neyse, ortada yadırganacak bir durum yok. Öyle giyinmek de onların tercihi. Bülent Ersoy kadar abartmıyorlar en azından...
Resim

Kullanıcı avatarı
eylem

Mesaj gönderen eylem » 15 Ağu 2013 00:20

@Articuno
Bu da onların tercihi haklısın ama alttan sarkan uzunu görünecek şekilde mini etek giyen bir erkeği midem almıyor doğrusu.

Kullanıcı avatarı
Articuno
Favori Manga: One Piece,The Breaker,Beelzebub
Bleach,Naruto,Code:Breaker
Favori Anime: Naruto,One Piece

Mesaj gönderen Articuno » 15 Ağu 2013 00:22

eylem yazdı:Bu da onların tercihi haklısın ama alttan sarkan uzunu görünecek şekilde mini etek giyen bir erkeği midem almıyor doğrusu.
Ona bende bir şey diyemem. O dediğin teşhirciliğe girer ve görünce insanı depresyona sokabilecek bir manzara oluşturur...
Resim

Kullanıcı avatarı
Sae
Favori Manga: -
Favori Anime: -

Mesaj gönderen Sae » 15 Ağu 2013 00:40

ugur_tatli yazdı:@Grimoire Slayer
Panpa sana iğneyle kadın hormonu versek şimdi erkeklerden hoşlanmaya başlarsın ister istemez. Bu doğuştan gelen bir olay eşcinseller için. Eğer inançlı biriyse onların öyle yaratıldıklarını kabul edeceksin. Doğuştan çift cinsel organıyla doğanlar bile var.
Bahsettiğin başka bir durum, eşcinsellik çoğunlukla tercih meselesi. Travestilikle eşcinselliği karıştırıyorsun. Tabi hormonlarında etkisi oluyor çoğu kez ama hormonları normal erkek veya kadınlardan farklı olmayıp eşcinselliği seçenler çoğunlukta(en azından ben böyle biliyorum). Hani davranış olarak heteroseksüellerden ayırt edemeyeceğin eşcinsellerde çıkıyor bunlarda hormon tesiri olduğunu zannetmiyorum.
Resim
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster

Kullanıcı avatarı
Zettai
Favori Manga: Death Note, Rainbow
Favori Anime: Code Geass, FMA

Mesaj gönderen Zettai » 15 Ağu 2013 00:40

Her insanin fikrine saygi duymaliyiz bence. Baskalarinin hakkina gasp etmedigi surece isteyen istedigini yapar.
Resim

“Felsefe” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir