Son cevaplanan konular kısmı geri geldi.

Kishimoto Övme

Naruto Manga serisi'nin tartışma alanı
Kullanıcı avatarı
Mystic07
Favori Manga: Naruto,One piece,Skip beat,Fruists Basket
Favori Anime: HunterXHunter,Shingeki No Kyojin

Re: Kishimoto Övme

Mesaj gönderen Mystic07 » 09 Ara 2014 18:13

Kishi efsane ya ben daha önce nasıl yazmamışım buraya bana göre bugüne kadarki en iyi manga Naruto'dur.İlk seride Naruto cok aptaldı daha ama ikinci seriye gecince evrim gecirdi resmen daha akıllı oldu konuşarak insanları degiştirirken cok iyi felsefe yapmaya başladı.GEnelde savaşları tekrar eden savaşlar olsada Pain vs Naruto gibi efsane bir savaş cıkarttı bize.
Sasuke zaten her savaşı birbirinden güzeldi.Savaşlarda teknikleri tekrar etmedi sürekli degişti Sasuke'nin savaşlarından aldıgım keyif inanılmazdı.
BAşka bir artı yönü yan karekterlerin savaşları bile ana karekter olan Sasuke ve Naruto'nun dövüşlerine taş cıkartır bir cok efsane vs cizmiştir.
Naruto başrolde diye serinin %50'sinde Naruto görmedik en büyük artısıdır benim icin tam benim kafadan Kishimoto en cok görmek istedigim en tepede görmek istediklerim en tepede oldu.
Nice efsane karekterler cizdi,Jiraiya mesela ne güzel fikirleri vardı resmen konuşurken kendimden geciyordum,ölüm sahnesini izledigimde beynimden vurulmuşa döndüm zaten.
Gai daha ilk seride Lee sayesinde büyük begenimi kazanmıştı ögrencisine yei geldiginde babalık,yeri geldiginde arkadaşlık yapmıştı.SAhip oldugu o saflık o iyilik beni kendine hayran bırakmıştı.
Lee ilk seride yenilince cok üzülmüştüm kahrolmuştum o kadar çalışma boşamıydı diye söylenirken bende aynılarını söylüyordum.Ama Gai-sensei bize bunların boşa olmadıgını gösterdi müthiş bir ninja degil efsane bir ninja oldu.
İtachi karizma kelimesinin karşılıgıydı ilk izleyişimi hatırlıyorum köyde o ilk sahneye cıkışı beni bitirdi içimdeki coşkuyu anlatamam içim içime sıgmıyordu onu görünce elim ayagım tiredi resmen gözlerim fal taşı gibi açılmıştı.Dövüşürken heyecanım bir saniye olsun geçmedi itachi'nin o sahneye cıktıgı bölümümde kalpten gidebilirdim iyi yırttım yani.Zaten daha önceki tavırlarından anlamıştım klanının katletmesinin altında başka bir sebep oldugunu ama ölümü ve gerçekleri ögrenince kahroldum bir cok kişi gibi gözümden yaş geldi bogazım dügümlendi bir kaç gün etkisini üzerimden atıp anime izleyemedim.
Neyse karekterlere fazla dalmayalım hakkında kitap yazılsa yazılacak onlarca müthiş karektere sahip bir seri zaten.
NAruto evreni gercekten cok gercekci bir evreni vardı karekterler barışı huzuru arıyorlardı kaos icindeki caglarını gördük cok derin konulardı cok farklı düşüncelere itti beni hayata bakışımı degiştirdi sadece Naruto deil diger mangalarında etkisi var bunda bugünkü beni ortaya cıkaran mangaların bana aşıladıgı fikirlerdir.

Kishimoto sensei gercektende cok başarılıydı azıp balayına gitcem diye erkenden bitirmeye calışmasaydı keşke ama yapcak bir şey yok böyle müthiş bir seri kazandırdı insanlıga artık her şey hakkıdır onun.Dedigim gibi bana göre Naruto seriler icinde en iyi olanıdır hayatım boyunca bir daha Naruto kadar iyi bir seri cıkarda okurmuyum bilmiyorum bize böyle bir seri kazandırdıgı için teşekkür ederim diyorum.

Kullanıcı avatarı
Grifthh
Favori Manga: Berserk
Naruto
One Piece
Favori Anime: Naruto
One Piece
Death Note

Re: Kishimoto Övme

Mesaj gönderen Grifthh » 10 Ara 2014 11:35

Kishi reis adamdır ya bize böyle bi manga verdiği için teşşekkür ediyorum inşallah görür yorumumu :D Başarılarının devamını bekliyoruz.
Resim 691
► Spoiler Göster
[hr]God Of Shinobi: Hashirama Senju
Minato Namikaze FC
Urahara Kisuke FC
Terumī Mei FC
Tier Harribel FC
Delilik şüphesiz aptallıktan daha iyidir, delilik var olmuş bir zekanın yok olıuşudur. Aptallık ise var olmamış bir zekanın var olmamaya devam edişidir!
-Albert Einstein

“Naruto Manga” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir