Son cevaplanan konular kısmı geri geldi.

Kishimoto Övme

Naruto Manga serisi'nin tartışma alanı
Kullanıcı avatarı
Grifthh
Favori Manga: Berserk
Naruto
One Piece
Favori Anime: Naruto
One Piece
Death Note

Re: Kishimoto Övme

Mesaj gönderen Grifthh » 01 Tem 2014 13:19

Abi adam hiç ara vermiyor böyle bile övgüyü hak ediyor :lol: sağol kishi bize böyle bi manga verdiğin için. Ha bide unutmadan son sayıda bize eskileri hatırlattığın içinde sağol :lol:
Resim 691
► Spoiler Göster
[hr]God Of Shinobi: Hashirama Senju
Minato Namikaze FC
Urahara Kisuke FC
Terumī Mei FC
Tier Harribel FC
Delilik şüphesiz aptallıktan daha iyidir, delilik var olmuş bir zekanın yok olıuşudur. Aptallık ise var olmamış bir zekanın var olmamaya devam edişidir!
-Albert Einstein

Kullanıcı avatarı
ichibuugin
Favori Manga: Berserk,Vagabond,Sun-Ken Rock
Favori Anime: Gintama

Mesaj gönderen ichibuugin » 02 Tem 2014 02:23

Hatun kişileri çok güzel çiziyor namussuz.Kaguya'yı da ekledim harem listesine.
casio on a plastic beach

Kullanıcı avatarı
sensou
Favori Anime: Fma Brotherhood,Naruto,D.gray-man,Dragon Ball,Nodame Cantabile,Kenshin,Sailor Moon,Steins gate,Bakuman

Mesaj gönderen sensou » 23 Ağu 2014 23:17

Ben kishimotonun kurgu ve bağlantıları çok güzel şekilde sunmasına hayranım.Mesela shippuuden'de jiraiya arc'ta jiraiya'nın yazdığı kitabı işin içine katarak sanki hikaye jiraiyanın yazdığı kitap ile tekrarlanıyormuş gibi bir izlenim yarattı.Bu kurgu gerçekten müthişti.Yondaime'nin naruto ile görüşmek için aynı zamanda kushina ile narutonun görüşebilmesi için kurduğu planlar çok güzel.İnsana ''vayy be'' dedirtiyor.Bu tarz daha çook şaşırtan yerler oldu.

Birde tüm karakterlerin geçmişlerini göstermesi çok hoş.Tüm karakterler hakkında fikir sahibiyiz.Bu diğer karakterlerede değer verdiğini gösteriyor.

Başka bir sevdiğim yanı ise dövüşlerdir.Yani dövüşler okadar güzelki.Dövüşlerin Strateji ve taktiksel yapısı var.Bu strateji ve taktiksel yanı izleyicinin ikna olmasını sağlıyor.En olmaz şey de bile strateji dövüşleri izleyici ikna edebiliyor.Kishimotonun kullandığı teknik budur.Dövüşlerde direk pataküte dalma olayı yoktur.Zekilik vardır.Bana göre bu harika birşey.

Başka bir sevdiğim yanı ise ''sadece iyiler kazanır'' mantığı yok.İyi karakterlerden de kayıplar oluyor.İyi karakterler ölebiliyor.Ne kadar bizi üzse de bu durum seriyi çok güzelleştiriyor.Şimdilik bu kadar :)

Kullanıcı avatarı
SilverMask
Yıldırım Gardiyanı
Yıldırım Gardiyanı
Favori Manga: ...
Favori Anime: ...

Mesaj gönderen SilverMask » 02 Eyl 2014 01:18

!  Uyarı
Övme ve Taşlama başlıklarında cevap hakkı bulunmamaktadır. Eğer manganın iyi-kötü yönleri hakkında eleştirel bir tartışmaya girmek istiyorsanız X Hakkında Düşünceleriniz (Örneğin, Naruto Hakkında Düşünceleriniz ) başlığında yapabilirsiniz bunu. Diğer serilerle karşılatırma da söz konusu değildir.Konu başlığına uygun olmayan mesajlar silinmiştir.
Resim
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster

Kullanıcı avatarı
yosy_ci
Favori Manga: Naruto,Death Note,Bleach,itazura na kiss
Favori Anime: Naruto Shippuden,Death Note,Avatar: The Last Air Bender,Avatar: The Legend of Korra,itazura na kiss,nazo no kanojo x,elfen lied

Mesaj gönderen yosy_ci » 12 Kas 2014 19:34

Sonunda istediğim çiftler olduğu için bu noktada teşekkür ediyorum kendilerine iletirsiniz... :D
► Spoiler Göster
Resim

Kullanıcı avatarı
Nero
Favori Anime: mssh

Mesaj gönderen Nero » 19 Kas 2014 19:56

3 Büyükler arasında o duyguları yaşatmasını hissetirmesini en iyi bilen mangakadır bence. Üstelik mangayı ninjalık üzerine kurup çıkarmış japonyada olduğuna göre bu büyük bi risk, adamlar zaten ninjalıga alışık bıkkınlık vermiştir. Yinede sevdirmeyi başarmış, anime dünyasında en çok sevilen ve nefret edilen villain-hero larda kendisindedir. Cizimlerine gelirsek göstermek istedigini iyi aktarıyor. Dövüşlerin sonucu cidden belirsiz gördük zaten shinobi savaşında, adamlar birbirlerini siktiler. Orochimaru şuana kadar yarattığı en iyi villain dir bence adamın şuanda naptığı bile belli değil.

Kullanıcı avatarı
barlow
Favori Manga: One piece
Bleach
Favori Anime: One piece

Mesaj gönderen barlow » 19 Kas 2014 20:58

Az önce Bleachin yeni bölümünü okudum Narutoya bakayım dedim sonra.Hala alışamadım :(

Kullanıcı avatarı
JiraiyaSon
Favori Manga: Manga
Favori Anime: Anime

Mesaj gönderen JiraiyaSon » 24 Kas 2014 12:56

Merhaba, bunca zamandan sonra hâlâ "Senju ve Uzumaki klanlarına ne oldu" diye soran seyircilere sahip bir manganın yaratıcısı hem başarılı hem de başarısızdır kanımca. :) "Şaka" bir yana, birçok soru işaretini ardında bıraktı, lakin her şeyi cevaplaması da pek mümkün değildi ve Naruto türü derin yapımlarda her cevap daha fazla soruyu doğurduğundan tatmin edici olmayan cevaplar yerine herkesin hayal gücüne cevap arama fırsatı bırakmış oldu ve ileride bu soru işaretleri üzerinden belki yan yapımlar çıkabilir; kim bilir...

Giriş, gelişme ve sonuç olarak bana göre fazlasıyla tatmin eden yapımdı; Kişimoto, gelmiş geçmiş en büyük Manga-ka'lar arasına yerleşmiş oldu, adı ve eseri ölümsüzleşti; devam ederken bile kült olabilen bir manga/animenin yaratıcısı ve ileriki yıllarda birçok yapımı etkileyecek ve yön verecek, veriyor...

Hüzünlendim yahu. :(
Resim

Kullanıcı avatarı
naruhina
Favori Manga: Naruto, One Piece, Bleach, Shingeki no Kyojin, Full Metal Alchemist
Favori Anime: Naruto, Bleach, One Piece,

Mesaj gönderen naruhina » 06 Ara 2014 00:35

Uzun zamandır şu başlığa yazmak istiyordum, fakat sınavlar falan yazamadım. Aslında seri sonunu özellikle bekledim. Kishimoto'daki en belirgin özellik kendini sürekli tekrar etmemesi. Bu gerçekten kolay değil. Özellikle uzun mangalarda bir noktadan sonra döngü gibi aynı sayfalar çizilir, ama Kishi her zaman ileriye dönük olayları işledi. Bunun haricinde 'Tam batırdı, kesin batıracak' dediğimiz yerlerden iki sayı sonra 'Haa, bu böyleymiş' dedirtiyor ve konuyu mükemmel toparlıyor. Karakterlerin duygularını bize harika bir şekilde geçirmesi de ayrı artısıdır benim gözümde. Yazacaklarım bu kadar. Bize bu güzel mangayı, böyle keyifle okuttuğun için teşekkürler Kishimoto-Sensei!!

Kullanıcı avatarı
uchiha clans
Favori Manga: shingeki no kyojin, history's strongest disciple kenichi
Favori Anime: naruto,death note,fullmetal alchemist,one piece,avatar the last airbender

Mesaj gönderen uchiha clans » 09 Ara 2014 17:20

Valla öyle böyle hakkı'nı teslim edelim güzel seriydi ellerine sağlık adamın..

“Naruto Manga” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 19 misafir