Son cevaplanan konular kısmı geri geldi.

Naruto Manga 698 Tartışma/699-700 Öngörü

Naruto Manga serisi'nin tartışma alanı

Sizce Bölüm Nasıldı ?

Muhteşem
75
66%
Çok iyi
17
15%
İyi
9
8%
Orta
3
3%
İdare Eder
1
1%
Kötü
1
1%
Çok Kötü
0
Oy yok
Berbat
7
6%

Toplam oy: 113

Kullanıcı avatarı
Kısa Lm
Favori Manga: Kingdom - Bakuman - One Piece - Naruto - Bleach - Elfen Lied - FMA - Fairy Tail - Death Note - Hunter x Hunter - Shingeki no Kyojin - Historys Strongest Disciple Kenichi
Favori Anime: Kingdom - Gintama - Hellsing - Hunter x Hunter - Bakuman

Re: Naruto Manga 698 Tartışma/699-700 Öngörü

Mesaj gönderen Kısa Lm » 30 Eki 2014 12:54

Haftaya da bu ayarda bi bölüm verirse arkasından en azından iyi bitti lan diyebiliriz. Aralıksız söven kadronun kıdemli üyesi olduğum halde iyiydi bu bölüm akarsız kokarsız bağlandı

tadalar
Favori Manga: Naruto
Favori Anime: Naruto, Death Note, Hellsing Ultimate, Fullmetal Alchemist Brotherhood

Mesaj gönderen tadalar » 30 Eki 2014 12:55

D.reamer yazdı:Hala o ş,yle yapsaydı kazanırdı bu uyanıktı diğeri baygındı falan muhabbetini kesin artık.
Sasuke Naruto'yu yolundan döndüremeyeceğini. Naruto'nun asla pes etmeyeceğini anladığı için o pes ediyor. Kaybettim diyor. Sonra Naruto nediyor bu dövüşün kazananı falan yok diyor bu dövüş Sasuke'yi doğru yola döndermek için yapıyor.
MANGADAN ALINTI
Sasuke ;
" İtiraf ediyorum. Ben kaybettim."

Bu lafın üstüne hala yazıp çizmeye çalışıyorsunuz ya B)
Bu arada nerde sasuke narutodan üstün diyen elemanlar NERDE !
Pardon sizlerdiniz demi şuanda da "Naruto'nun asla pes etmeyeceğini anladığı için o pes ediyor.Sonra Naruto nediyor bu dövüşün kazananı falan yok diyor bu dövüş Sasuke'yi doğru yola döndermek için yapıyor" laflarıyla kendinizi avutup beraberliğe razısınız :lol:

:P

Kullanıcı avatarı
dusakabin
Favori Manga: bleach,naruto
Favori Anime: bleach,naruto

Mesaj gönderen dusakabin » 30 Eki 2014 13:05

Mangayı çift dikiş okuyan manyaklar var mı aramızda ? Umarım vardır benim gibi. Az önce son 25 sayıyı okumayı bitirdim. Aslında en baştan beri okumayı düşünüyordum ama son bölümler de çıksın ondan sonra okuyacağım.

Şimdi ben bu satırları neden yazıyorum. Bildiğiniz gibi şimdiye kadar sasukenin nasıl yavşak şımarık bir karakter olduğunu gördük . Narutoya tepeden bakıyordu ve onur hor görüyordu. Tek amacı en güçlü olmak intikam almaktı. Yoluna çıkan herkesi öldürüyordu. Öyle ki en yakın arkadaşını bile hiç düşünmeden öldürebilecekti değil mi ?

Son sayıda Sasuke'nin tnj sinden sonra hiiç de öyle olmadığının farkına vardım ben. Hepimiz gördük zaten Sasukenin de narutoyu kovaladığını hep onun kadar güçlü olmayı istediğini. Oraya gimeyeceğim. Şimdi mangayı dönüp Sasukenin iç yüzünü bilerek tekrardan okumanız gerektiğini düşünüyorum. Bildiğimiz her şey(70 milyon bizi izliyor der gibi) 2 sayfada değişti resmen. Manga çok daha başka bir hal aldı ki bu hali daha güzel.

Son olarak son Uchiha Sasuke oğlan affet bizi. Hep naruto senden güçlü dedik ama hiç senin açından düşünmedik olayı. Çok tatlısın keşke ölmesen :)

not: 2 sayfa sasuke iyi oldu diye yumuşayacak değiliz diyenleri duyar gibiyim. 2 sayfalık düşünmeyin bütün mangayı baştan düşünün lütfen

edit : kimse ortaya konuşmasın. herkesin nicki var. alıntılayıp öyle cevaplayın. ortaya konuşan korkaklara tnj yaptırmayın ;)

edit2: sasukenin tnjsi ortayaydı. aslında kishimotonun tnjsiydi o ve okuyucuya yönelikti. burada kast ettiğim tnj okuyucu üzerine yapılandı. bu da benim hatam her zaman yaptığım gibi uzuun uzuun derdimi anlatmamışım. en azından şimdi belirteyim. sonuçta benim entarim benim duygularım düşüncelerim.

edit3: klavyede virgül çalışmıyor
En son dusakabin tarafından 30 Eki 2014 14:19 tarihinde düzenlendi, toplamda 3 kere düzenlendi.
► Spoiler Göster

Kullanıcı avatarı
HashiraMadara
Favori Manga: Naruto , Captain tsubasa
Favori Anime: Naruto Shippuuden, Captain Tsubasa, Death Note, Beyblade, Bleach, Yu-gi-oh, Naruto, Shingeki no Kyojin, Sword art Online

Mesaj gönderen HashiraMadara » 30 Eki 2014 13:21

muaet yazdı:Bu ikisi süper saiyan olup birleşecekler, DB'deki gibi. Sakura ile de evlenirler. Sakura mutlu, Naruto mutlu.
Madara ile Haşirama'nın heykellerinin kopan kellerinin yerine Memati ile Polat'ınkini koyup, vadinin ismini Kurtlar Vadisi olarak değiştirsinler.
Nitekim bundan başka bir son şaşırtmaz beni.
Gerçekten harika yazmışsın ya epeyce güldüm eyvallah (kvp esprisi 10 numero) :)

Bölüm harikaydı konuşmalar sıkardı ama bu bölüm doyamayarak tekrar ve tekrar okudum. Dövüş sahneleri falan yani bölüm acayip güzeldi. Kolların kopması ilginç olmuş acaba ne düşünüyor. Sasuke'nin imana gelip sonunda iyi şeyler düşündü ve Naruto ya saygısını dile getirdi. Heykelleri kafalarını iki bölümdür bulut diyordum ama kafaları gitmiş nedeeeeeeen?? :) Haftaya iki bölüm gelecek ama zaman atlaması olur heralde onun yerine bi 20 sayı uzatsa harika olur.
Resim

► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
I ' M NOT AFRAID
SLIM SHADY
EMINEM

Kirli Sakal
Favori Anime: Bleach

Mesaj gönderen Kirli Sakal » 30 Eki 2014 13:23

Yav şurada Sasuke sırf "konuştu" diye TnJ yaptı diyenler var ya ne deyim? Bi de bunu diyen insanlar da gelmiş "mangayı düzgün okuyun" diyorlar ya, o daha bi komik. Yahu her konuşan TnJ yapmıyor şu seride anlayın şunu. TnJ konuşarak başkalarının gittiği yolu değiştirme, ideolojisini değiştirme işi. Bunu Naruto yapıyor, Sasuke değil. Sırf TnJ'nin açılımı Talk No Jutsu diye her güzel konuşan TnJ yapsaydı...

Tekrar ediyorum Sasuke TnJ falan yapmadı. Sasuke onları kendi zihninde tekrar etti. Olanları bu zamana kadar kabullenemiyordu, Naruto'yu yenemediğini ve dahası Naruto'nun da ne yaparsa yapsın pes etmeyeceğini görüncede en sonunda gururundan vazgeçip Naruto'yu kabullendi. Indra'nın, Madara'nın yapamadığını yapıp Ashura'yı/Naruto'yu kabullendiğinde de otomatik olarak döngü sona erdi.

TnJ arıyorsanız Zabuza olayına bakın. Nagato olayına bakın. Obito olayına bakın. Naruto bunlara TnJ yaptı.
Gittikleri yoldan Naruto döndürdü onları konuşarak. Sasuke konuşarak Naruto'yu gittiği yoldan falan döndüremedi.
Sadece bu zamana kadar düşündüğü her şeyi tekrar düşünerek seyirciye aktardı.

Kullanıcı avatarı
muaet
Ta'Veren
Ta'Veren
Favori Manga: Vagabond, Berserk, Claymore, Slam Dunk, The Breaker, Noblesse, Tower of God, The Gamer, Gamaran, Berserk, Naruto, One Piece, Veritas.
Favori Anime: Code Geass, Shingeki no Kiyojin, Death Note, Steins Gate, Full Metal Alchemist Brotherhood, Hellsing Ultimate OVA.

Mesaj gönderen muaet » 30 Eki 2014 14:49

La bu arada son sayı tamamen renkliymiş. Helal olsun.
Konu Dışı
JiraiyaSon yazdı:
muaet yazdı:Bölüm epey iyiydi. Özellikle son sahnedeki kanların el tutulma gibi gösterilmiş olmadı güzel bir ayrıntıyıdı.

İlginç olan finalin şok edici olacağı kısmı. Finalle ilgili deli bir teorim var dostlar;
Bu adamların ters kolları yok. Jutsu yapamazlar.
Bu ikisi süper saiyan olup birleşecekler, DB'deki gibi. Sakura ile de evlenirler. Sakura mutlu, Naruto mutlu.
Madara ile Haşirama'nın heykellerinin kopan kellerinin yerine Memati ile Polat'ınkini koyup, vadinin ismini Kurtlar Vadisi olarak değiştirsinler.
Nitekim bundan başka bir son şaşırtmaz beni.
Birader "fosforlu kedi gözleri" sana da yol gösteriyor belli ki, naçizane tavsiyem daha az seyredip daha çok okuman, özellikle de yerli dizi denen şeylerden uzak durman zihin sağlığı açısından önemli.
Eyvallah üstat. Tavsiyeni göz önünde bulunduracağım. Benim çevremdekiler de okumak güzel bir şey diyor, bir yararı olsa gerek.
Resim

Söz sessizlikte,
ışık karanlıkta,
yaşam ölürken;
bomboş gökyüzünde
uçarken parlar atmaca.

Kullanıcı avatarı
Trepad0r
Favori Manga: Naruto, Beelzebub, Fairy Tail, One Piece, Bleach, Kuroko no Basuke, Slam Dunk,Akame ga Kill!
Favori Anime: Naruto Shippuden, Beelzebub, Hajime no Ippo, Fairy Tail, One piece, Bleach, Kuroko no basuke, Slam Dunk

Mesaj gönderen Trepad0r » 30 Eki 2014 15:13

Savaşları güzel sona erdi ama Kishi illa nostalji yapacak ya hani Naruto'ya normal Rasengan kullandırtıyor. Adamda çeşit çeşit Rasengan var. Rasen Shiruken kullansa bırak kolu, Sasuke'nin tamamı yok olucak ama yok illa normal Rasengan yapacak.

Tek merak ettiğim bundan sonra ne olacak kollar sorun değil bi şekilde bulurlar çaresini. Sakura ölmedi o kötü oldu ya ben bu savaş sonunda Sakura ölür dedim. :S
[thumbnail]http://i.hizliresim.com/PEWrP6.png[/thumbnail]

Yaşam ve ölüm bir döngüden ibaret, biz yaşarız, onlar ölür!

Collapse
Favori Manga: Naruto
Favori Anime: Naruto

Mesaj gönderen Collapse » 30 Eki 2014 17:42

Naruto Sasukeye öldürmek için saldırsaydı sasuke 1. Seride ölmüş olurdu zaten. :)

Kullanıcı avatarı
D.reamer
Favori Manga: one piece, naruto, shamo , bleach, death note, one punch man
Favori Anime: one piece, naruto, akame ga kill, Thé word gods only knows

Mesaj gönderen D.reamer » 30 Eki 2014 17:47

@tadalar
Kardeşim ben Sasuke fanboyu falan değilim hatta nefret ederim ondan. Asıl senin yaptığın fanboyluk kendini kandırma.
Sasuke o kaybettim kelimesini dövüş için kullanmıyor tekrar oku.
Yenildiği için Naruto'nun yoluna geleceği falan yok, hani Naruto'da bu öyle bir dövüş değil diyor. Bu dövüşün amacı kazanma kaybetme değil. Sasuke'yi yola getirme dövüşüydü ve oda kabul etti ''I lost'' dedi. Konuşmaları sadece tek kelimeyle alıp ona göre yorum yapma. Bölümü bir bütün şeklinde okumanı tavsiye ederim.
Savaş esnasında Sasuke sürekli pes et diyor Naruto'ya ki sonunda Naruto'nun asla pes etmeyeceğini anlıyor ve kendi pes ediyor.
Naruto baştan çıkıpta tek atsaydı Sasuke sen beni yendin senin yolunu kabul ediyorum demezdi. Maksat Sasuke'yi yolundan döndermekti bunuda başardı Naruto.
Ama sen öyle bir okuyorsunki senin için iş sadece birinin kazanıp birinin kaybetmesi

Kullanıcı avatarı
demkir
Favori Manga: bleach
Favori Anime: naruto shippuden

Mesaj gönderen demkir » 30 Eki 2014 17:51

Abi tmm iyi güzelde 4 yıldır takip ettiğim manganın böyle bitmesini istemezdim.Bu ne amq ya madara fln akıyorurduk birden kaguya boku yediler 2 bölümde ilahlık kadını gömdüler.Sonra final fight dediler 2 okla oda bitti.Kötü bitmedi dostluk kardeşlik bunlar güzelde olay çok vasat bitti.Naruto fark yaratmalıydı dillere destan bi son bekliyo insan.Hemen bitirmek ister gibi 2 bölümde yılların efsanesini bitirdi amq kishisi.Naruto bundan daha iyisini hakediyordu
Resim

Kilitli

“Naruto Manga” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir