Son cevaplanan konular kısmı geri geldi.

Naruto 692 Tartışma / 693 Öngörü

Naruto Manga serisi'nin tartışma alanı

Nasıldı?

Mükemmel
72
69%
İyi
14
13%
Orta
6
6%
Kötü
5
5%
Berbat
7
7%

Toplam oy: 104

Kullanıcı avatarı
Ryuusa Bakuryu
Favori Anime: DN

Re: Naruto 692 Tartışma / 693 Öngörü

Mesaj gönderen Ryuusa Bakuryu » 18 Eyl 2014 13:01

Manga çıkmayacak, son sayfalarda yazıyordu.
► Spoiler Göster

Infinitivity
Favori Manga: One Piece, Naruto, Mirai Nikki, Fairy Tail, Berserk, Black Bird, Hayate no Gokou, Blue Exorcist
Favori Anime: Naruto, One Piece, Highschool of the Dead, Blur Exorcist

Mesaj gönderen Infinitivity » 19 Eyl 2014 22:24

Naruto-Sosis kapışması harika olacak beyler. Bence Kishi bu hafta bilerek çizimlere çalışmak için ara verdi. Göreceğimiz şeyler bu savaştaki yeni tekniklerden daha manyak, ve savaş da Pain-Naruto savaşından heyecanlı olacak. Saldıran-savunan depil, fikirler savaşacak.

Karaoğlan, devrimci Sosis bu hafta pislik Uchiha klanının kaçınılmaz kaderine mahkum olacak ve soyağacı pert olucak, çünkü vidalar gevşedi yine.

Kullanıcı avatarı
lololo070707
Favori Manga: naruto
Favori Anime: naruo

Mesaj gönderen lololo070707 » 19 Eyl 2014 22:52

Infinitivity yazdı:Naruto-Sosis kapışması harika olacak beyler. Bence Kishi bu hafta bilerek çizimlere çalışmak için ara verdi. Göreceğimiz şeyler bu savaştaki yeni tekniklerden daha manyak, ve savaş da Pain-Naruto savaşından heyecanlı olacak. Saldıran-savunan depil, fikirler savaşacak.

Karaoğlan, devrimci Sosis bu hafta pislik Uchiha klanının kaçınılmaz kaderine mahkum olacak ve soyağacı pert olucak, çünkü vidalar gevşedi yine.
Aslında evwt şekerpare-sasuke kapışmasında jutsuların havada uçuşmasını isterim ama sonu anlaşmayla biter büyük ihtimal.Narutonun son filminde narutonun bi eli sargılı yani rasengan-cidori ile bitip aradan Sakura'nın "Yamateeeee"diye bağırma imkanıda var.Eğer rasengan- cidori ile biterse ikisi dokunrurulduğu zaman her yer parlar ve olay tnjye girer ve final.
Sasuke'nin tasarımının çıkmaması bence savaşın sonucunu göstermemesi için olabilir yani bazı kişiler ölür fln diyorlar.
Resim

Resim

Infinitivity
Favori Manga: One Piece, Naruto, Mirai Nikki, Fairy Tail, Berserk, Black Bird, Hayate no Gokou, Blue Exorcist
Favori Anime: Naruto, One Piece, Highschool of the Dead, Blur Exorcist

Mesaj gönderen Infinitivity » 19 Eyl 2014 22:57

@lololo070707

Daha önce iki kez bir insanın duygularını savaşarak göstermek ve bu şekilde iki kişinin birbirini tamamen anlaması olayı konuşuldu. Her chido-gan kapışmasında hislerini gördüler ama Sosis hiçbir zaman itiraf etmedi. Naruto sorduğunda bile itiraf etmedi. Bu sefer "Ben de seni anlıyorum." Tarzı ergen kız TnJleri olacaktır.

Kullanıcı avatarı
lololo070707
Favori Anime: naruo

Mesaj gönderen lololo070707 » 19 Eyl 2014 22:59

Infinitivity yazdı:@lololo070707

Daha önce iki kez bir insanın duygularını savaşarak göstermek ve bu şekilde iki kişinin birbirini tamamen anlaması olayı konuşuldu. Her chido-gan kapışmasında hislerini gördüler ama Sosis hiçbir zaman itiraf etmedi. Naruto sorduğunda bile itiraf etmedi. Bu sefer "Ben de seni anlıyorum." Tarzı ergen kız TnJleri olacaktır.
Büyük ihtimal oda olmadı ağlayarak birbirlerinin omuzlarına yaslanırlar :D
Resim

Resim

Kullanıcı avatarı
[email protected] [email protected]_27
Favori Anime: naruto,naruto shippuden,dragon ball,death note

Mesaj gönderen [email protected] [email protected]_27 » 20 Eyl 2014 17:16

Naruto bu hafta muhtemelen Sasuke'ye direk dalacak çünkü kavga ettikleri takdirde birbirlerini anlıyorlardı. Naruto güzel kombolar yapacak heyecanlandım bak, bol miktarda aksiyon bekliyom bu hafta, Sakura ve Kakashi de ellerine kahvelerini alıp rikudou'yla bu dövüşü seyredecekler, kakashi hakemlik de yapabilir, sert müdahalelerde sarı, belden aşşagı hamlelere kırmızı kart çıkarabilir. ama bu hafta güzel birşey olacak gibime geliyor.

Simiramis
Favori Manga: Naruto,Basilisk
Favori Anime: Death Note,FullMetal Alchemist Brotherhood,Hellsing,Basilisk,Naruto Shippuuden,No Game No Life,Ghost in the Shell

Mesaj gönderen Simiramis » 21 Eyl 2014 00:35

Sasukenin rinneganı biraz farklı ondan chibaku tenseiyi nagato gibi siyah top şeysi yapmadan kullanmış olabilir ki rineganıda farklı zaten
http://naruto.wikia.com/wiki/Rinnegan burdanda görebiliriz.Bi sonraki bölümde de RS narutaya büyük ihtimal bir p.up bırakıcaktır ya da narutoda diğer kuyrukluların chakrasının bir kısmı olduğundan onla idare edip yola devam eder,yine klasik ilişkilerde devam edilirse sakura kakashi araya girer ama benim öngörümde sasukeyi mühürlemekden yana yol izleyebilir bi sonraki bölümde(kishinin narutoya sasukenin rinneganını söktürüp bırakacağını hiç sanmıyorum).
En son Kirli Sakal tarafından 21 Eyl 2014 10:22 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Sebep: Cümlelerine büyük harfle başla

Kullanıcı avatarı
[email protected] [email protected]_27
Favori Anime: naruto,naruto shippuden,dragon ball,death note

Mesaj gönderen [email protected] [email protected]_27 » 21 Eyl 2014 00:59

Muhtemelen
Sasuke'nin yaptıgı Chibaku tensei aynı teknikti, sonuç olarak düşünecek
olursak eger bu teknikte küçük bir küre çekim kuvveti oldukça yüksek ama,
bunu anlatmak zor ama galiba Sasuke genjutsuyu çekim merkezi yaptı.
kuyruklulara olan buydu en azından en mantıklısı buydu.

Sasukenin bu şekilde bir teknigi kaguyaya kullanamamasının nedeni de
devasa gücü zira ondan dolayı kullanmamış olabilir. 693. bölüm hareketli
olacak eminim arada itachi flasbackleri görecegiz galiba ama ilk
darbeyi sasuke yiyecek.

namkdmr
Favori Manga: Naruto,One Piece
Favori Anime: Naruto,One piece

Mesaj gönderen namkdmr » 21 Eyl 2014 10:00

Bence edo tensei ile Jiraiya geri gelecek ve savaşı o bitirecek diye düşünüyorum.Kishi'nin olayı bu zaten bir parça spoiler atıyor onuda belli bir zaman sonra yapıyor.Zamanında Obito Jiraiya'yı tekrar canlandırmak istemişti de olmamıştı.Acaba Minato'nun hediyesi edo tensei jutsusu veya kendisinin yapıp Jiriaya tekrar canlandırmış olamaz mı diye düşünüyorum.Yani Minato'nun hediyesi acaba Jiariya ve Naruto'nun görüşmesi olamaz mı?Ya da Sasuke Orochimaru'dan edo tenseiyi öğrenip kendisi yapabilir veya Sakura rinneganları alıp Jiraiya'yı tekrar canlandırabilir.Böylece bir taşla iki kuş vurulmuş olur :evil:.

İtachi__Uchiha
Favori Anime: naruto

Mesaj gönderen İtachi__Uchiha » 21 Eyl 2014 10:56

namkdmr yazdı:Bence edo tensei ile Jiraiya geri gelecek ve savaşı o bitirecek diye düşünüyorum.Kishi'nin olayı bu zaten bir parça spoiler atıyor onuda belli bir zaman sonra yapıyor.Zamanında Obito Jiraiya'yı tekrar canlandırmak istemişti de olmamıştı.Acaba Minato'nun hediyesi edo tensei jutsusu veya kendisinin yapıp Jiriaya tekrar canlandırmış olamaz mı diye düşünüyorum.Yani Minato'nun hediyesi acaba Jiariya ve Naruto'nun görüşmesi olamaz mı?Ya da Sasuke Orochimaru'dan edo tenseiyi öğrenip kendisi yapabilir veya Sakura rinneganları alıp Jiraiya'yı tekrar canlandırabilir.Böylece bir taşla iki kuş vurulmuş olur :evil:.
Minato'nun hediye olayı nerde geçiyor ? Atlamışım galiba ben ?
[email protected] [email protected]_27 yazdı:Muhtemelen
Sasuke'nin yaptıgı Chibaku tensei aynı teknikti, sonuç olarak düşünecek
olursak eger bu teknikte küçük bir küre çekim kuvveti oldukça yüksek ama,
bunu anlatmak zor ama galiba Sasuke genjutsuyu çekim merkezi yaptı.
kuyruklulara olan buydu en azından en mantıklısı buydu.

Sasukenin bu şekilde bir teknigi kaguyaya kullanamamasının nedeni de
devasa gücü zira ondan dolayı kullanmamış olabilir. 693. bölüm hareketli
olacak eminim arada itachi flasbackleri görecegiz galiba ama ilk
darbeyi sasuke yiyecek.
İtachi etkisi hertürlü olucaktır. Naruto evrenine göre konuşursak Naruto'da Sasuke'de yaklaşık 1 hafta felan önce İtachi ile görüştüler. Özellikle İtachi'nin Naruto'ya söyledikleri önemli. Mutlaka bunun üzerinden yürür Naruto.

Ayriyetten ben Jiraiya etkiside bekliyorum. Seride geri gelmeyen (gerçi sürekli kendini hissettiren) galiba tek karakter o. Özellikle Naruto kuchiyose yaptığında Patron'un gelmemesi,babamın önemli işi var gelemedi demesi beni umutlandırıyor açıkcası. :)

Kilitli

“Naruto Manga” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 9 misafir