Son cevaplanan konular kısmı geri geldi.

Liar Game Tanıtım

Kullanıcı avatarı
Sodakazam
Favori Manga: Slam Dunk, One Piece, Liar Game, Sun-ken Rock, Bakuman, 20th Century Boys, Veritas, Area no Kishi, Eyeshield 21, Kingdom
Favori Anime: Slam Dunk, FMA: Brotherhood, Hajime no Ippo, Death Note, TTGL, Giant Killing, Code Geass, Steins: Gate, GTO, Kaiji, One Outs, Hunter x Hunter, Major

Re: Liar Game Tanıtım

Mesaj gönderen Sodakazam » 15 Eyl 2013 01:26

Uranyum yazdı:7. bölüme kadar okudum ve devam etmek için tek bir sorum var.
Söylenildiği gibi yasal hiçbir zorunluluk yokken kız neden hala parayı geri vermeye çalışıyor ?
Aslında kız elindeki bütün parayı yaksa bile yasal olarak kimseye borcu yok. Sadece kendine bişey yapmalarından korkuyorsa polise gidip şikayet edebilirdi. :unsure:
Bu müsabakayı düzenleyen adamlar devlet kadar güçlü olunca ne yasal olup olmaması takılıyor, ne de gideceğin polis ve avukatın sana yardımı dokunuyor.
Resim
-God Exists-
► Spoiler Göster

Kullanıcı avatarı
Uranyum
Favori Manga: Bleach | Noblesse | Claymore | Feng Shen Ji | Tower of God | Dice
Favori Anime: Death Note | Bleach | Claymore | Shingeki no kyojin | Basilisk

Re: Liar Game Tanıtım

Mesaj gönderen Uranyum » 15 Eyl 2013 10:25

Sodakazam yazdı:Bu müsabakayı düzenleyen adamlar devlet kadar güçlü olunca ne yasal olup olmaması takılıyor, ne de gideceğin polis ve avukatın sana yardımı dokunuyor.
Anladım ama 2. tura geçerken o adamların ne kadar güçlü olduğunu bilmiyorduk. Tabi sonradan söyleniyordur mutlaka ama kızın daha bu güçten haberi yokken sadece avukat olayını öğrenince tmm o zaman içeri gireyim demesi garip geldi bana.

“Serilerimiz” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir