Son cevaplanan konular kısmı geri geldi.

The Walking Dead

Kullanıcı avatarı
equando
Yıldız Tanrısı
Yıldız Tanrısı
Favori Manga: .
Favori Anime: .

Re: The Walking Dead

Mesaj gönderen equando » 07 Eki 2015 07:56

Hitman yazdı:
equando yazdı:
Hitman yazdı:Ben maraton şeklinde art arda izlediğim için sıkılmadım . Güncel şekilde takip etseydim seri hakkında düşüncelerim daha farklı olabilirdi belki bilmiyorum.

Ben bir bölümü 2, hatta bazen 2.5 saatte izliyorum haco.Bitmek bilmiyor acayip sıkıcı geliyor.İzlerken bir yandan da kafamdan ''Ulan bunu izleyeceğime bak bu var, bu var, bu var.'' diye 30 tane dizi,film geçiyor.
Valla doğrudur hocam zevkler renkler .
[thumbnail]http://static1.fjcdn.com/thumbnails/com ... 5bf99a.jpg[/thumbnail]
► Spoiler Göster
[/align]
And so, Governor Devlin, because even the cost of freedom can be too high, I refuse your pardon!

[/i][/b]
► Spoiler Göster

Everybody dies. Everybody ! What makes you so fucking special ?[/i][/b] Dizilerim için : https://trakt.tv/users/ccamlibel
Öneri için özel mesaj atabilirsiniz.

Kullanıcı avatarı
Hitman
Favori Manga: Berserk, Vinland Saga
Favori Anime: Hajime no İppo

Mesaj gönderen Hitman » 07 Eki 2015 14:56

equando yazdı: [thumbnail]http://static1.fjcdn.com/thumbnails/com ... 5bf99a.jpg[/thumbnail]
Resim
Resim

Kullanıcı avatarı
Concord
Favori Manga: Prison school,Veritas,Vagabond
Favori Anime: Tengen toppa gurren lagann, Monogatari series,Mahou Shoujo Madoka★Magica,3 gatsu no lion

Mesaj gönderen Concord » 07 Eki 2015 21:45

Bu seriyi orta okuldayken. lf4d nin dizisi çıkmış lan diye izlemiştim. Sonra sardı baya ilk sezonu iyidi baya. Sonra baya bir yayınlanmadı. Yeniden başlayınca sevindim. 2. sezonu izlerken sıkılıyordum ama gerçekci sonuçta ne olacakti sürekli savaşacaklar mı diyordum. Ama 3. sezonda oyunculukta kötüydü hele o şzofreni sahneleri hoşuma gitmedi, güncel takip ettiğimden olsa gerek yeter bu dizinin iyi bir yere geleceği yok deyip bıraktım, kardeşini kurtarmıştı şu motorsikletli oğlan 3. sezondu galiba. Sonra izlemeyi biraktım. Dizi fena ünlendi tabi. İlk sezon yayınlandığında diziyi çok nadir bir belgeselmiş gibi arardınız. Cidden türkçesini bulmakta zorlanmıştım. Keşke orda devam etmeyen bir yapıt olarak kalsaydı.

Hala çok izleniyor, anlam veremiyorum. Hitmanin dediği gibi güncel takipten dolayı galiba seriyi pek sevemedim.
Resim

Kullanıcı avatarı
Cruzz
Favori Anime: Yok

Mesaj gönderen Cruzz » 12 Kas 2015 14:13

4. bölüm bile bu bölümden doluydu. 5. bölüm bomboş, hiç bir ilerlemenin olmadığı sıkıcı bir bölüm olmuş maalesef. İlerleyen bölümlerde rick ve gudubet tayfasının buradan bir 3-4 kişiyle anca çıkabileceğini düşünüyorum. Zira geldikleri yeri dağıtıyorlar. :huh:

Kullanıcı avatarı
Cruzz

Mesaj gönderen Cruzz » 17 Kas 2015 23:16

İlk 3 bölüme nazaran sıkıcı bölümler devam ediyor, koca bir bölüm sarı kafa ve çemçük ağızlı kadını dinledik.

6x07 promo:

[BBvideo 425,350]https://www.youtube.com/watch?v=wqAW1b5VA_Y[/BBvideo]

Kullanıcı avatarı
Ryuuma
Antik Ejder Avcısı
Antik Ejder Avcısı
Favori Manga: One Piece
Favori Anime: One Piece,FMA,Soul Eater, LC

Mesaj gönderen Ryuuma » 17 Kas 2015 23:25

İzliyorum. Neden çünkü her türlü salaklığa rağmen zombi muhabbetini severim. Z nation gibi tamamen taşağa saran diziyi de izliyorum gerçi.
De arkadaş lütfen artık saatte iki adam giden zombiden 5 saat koşarak kaçabilsinler.

Bu ne amk bütün zombilerin götünde jet motoru takılı gibi.

Kullanıcı avatarı
Cruzz

Mesaj gönderen Cruzz » 18 Kas 2015 16:41

Hikaye hiç bir şekilde ilerlemiyor maalesef. Her sezon bizim gudubet ekip yeni bir mekan bulup, onunda içine etmeyi başarıyorlar. Zombi salgınının nasıl durdurulacağı yada dünyadaki diğer insanların ne yaptığı ile alakalı en ufak bir bilgi geçilmedi. Ordu ne yapıyor, büyük siyasi liderler nerede, bilim adamları bununla ilgili çalışma yürütüyorlar mı? Salgın nasıl başladı tam olarak? Bir çok soru var fakat 6 sezondur ormandan ormana koşturuyorlar, sevişiyorlar falan. Resmen absürt komedi bu. :pinch:

Kullanıcı avatarı
Cruzz

Mesaj gönderen Cruzz » 23 Kas 2015 22:37

Çöp gibi geçen başka bir bölüm daha, ilk 3 bölüm güzeldi fakat sonrası yine aynı terane. :(

Kullanıcı avatarı
Cruzz

Mesaj gönderen Cruzz » 30 Kas 2015 21:42

İzlediğim açık ara en kötü bölüm ve sezon arasıydı. Mom, mom.. Ne var lan it diyeceksin orada, vuracaksın tokatı zombiler kemirsin götünü bu sarı pipinin. Ayar oldum ya.

Kullanıcı avatarı
equando
Yıldız Tanrısı
Yıldız Tanrısı
Favori Manga: .
Favori Anime: .

Mesaj gönderen equando » 01 Ara 2015 20:32

Cruzz yazdı:İzlediğim açık ara en kötü bölüm ve sezon arasıydı. Mom, mom.. Ne var lan it diyeceksin orada, vuracaksın tokatı zombiler kemirsin götünü bu sarı pipinin. Ayar oldum ya.
Bebe seni rahatsız ettiyse en kötü bölüm değildir hacı.
Hiçbir şey hissetmediğim bölümler oluyor, bu bölüm ortalamaydı bana kalırsa.
► Spoiler Göster
[/align]
And so, Governor Devlin, because even the cost of freedom can be too high, I refuse your pardon!

[/i][/b]
► Spoiler Göster

Everybody dies. Everybody ! What makes you so fucking special ?[/i][/b] Dizilerim için : https://trakt.tv/users/ccamlibel
Öneri için özel mesaj atabilirsiniz.

“Diziler & Filmler” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir