Son cevaplanan konular kısmı geri geldi.

En Son İzlediğiniz Film

Kullanıcı avatarı
Naruto-Bijuu
Favori Manga: Naruto
Favori Anime: Naruto

Re: En Son İzlediğiniz Film

Mesaj gönderen Naruto-Bijuu » 14 Mar 2018 16:28

redstak yazdı:
14 Mar 2018 16:25
Naruto-Bijuu yazdı:
14 Mar 2018 16:20
Her Sey Çok Güzel Olacak (1998)

Resim

İmdb : 8,2
Nasıl buldun güzel mi?
Güzel film

Edit : Sonu baya şaşırtıcıydı.

Kullanıcı avatarı
Anka24
Favori Manga: Slam Dunk - Boku No Hero Academia!
Favori Anime: Hajime No İppo

Mesaj gönderen Anka24 » 07 May 2018 11:20

The Maze Runner 1. Kardeşimle tekrardan izlemiştik ikimiz de önceden izlediğimiz halde.

Ortalama üstü filmdi. Baş karakteri de severim.
-
Ayrıca Jaws 1975 izlediydim bi kaç gün önce. Güzel filmdi bence

Kullanıcı avatarı
Naruto-Bijuu
Favori Manga: Naruto
Favori Anime: Naruto

Mesaj gönderen Naruto-Bijuu » 03 Haz 2018 03:16

Resim

Herkesin aklındakini doğru söylediği bir gerçeklik düşünün.

Ve o gerçeklikte ezik bir adam olan Mark, yalan söyleyebilmeyi keşfeder...

The Invention of Lying, vizyona girdiği ilk hafta Box Office US’te 4. sırada yerini aldı.

Güzel bir filmdi, kesinlikle izlemelisiniz.

Kullanıcı avatarı
Outlaw
MangaTurk Çeviri
MangaTurk Çeviri
Favori Manga: Naruto,One Piece,Vagabond,Tower of God, The Breaker, Watashitachi no shiawase na Jikan
Favori Anime: Gintama, Psycho-Pass, HxH:11, Naruto, ZANKYOU NO TERROR, One Piece, TTGL, Bleach, Shigatsu wa kimi no uso, SNK(2.sezon.), Anohana

Mesaj gönderen Outlaw » 15 Eki 2018 12:20

Resim

Ali Atay sağlam film yapmış. Tüm oyuncuların oyunculuklar epey iyiydi. Film genel hatlarıyla epey hoştu.

Puanım 8.
"Sizin ben vicdanınızı sikeyim."

Resim

Kullanıcı avatarı
_[Emre]_
Favori Manga: Bleach
Favori Anime: Medaka Box

Mesaj gönderen _[Emre]_ » 15 Eki 2018 15:51

► Spoiler Göster
Bizim insanımız harbi komedi filmi yapmayı iyi biliyor aga. Ama yapmayı bildikleri başka bir şey yok sıkıntı orda. :lol:
Resim

Kullanıcı avatarı
Outlaw
MangaTurk Çeviri
MangaTurk Çeviri
Favori Manga: Naruto,One Piece,Vagabond,Tower of God, The Breaker, Watashitachi no shiawase na Jikan
Favori Anime: Gintama, Psycho-Pass, HxH:11, Naruto, ZANKYOU NO TERROR, One Piece, TTGL, Bleach, Shigatsu wa kimi no uso, SNK(2.sezon.), Anohana

Mesaj gönderen Outlaw » 15 Eki 2018 16:14

_[Emre]_ yazdı:
15 Eki 2018 15:51
► Spoiler Göster
Bizim insanımız harbi komedi filmi yapmayı iyi biliyor aga. Ama yapmayı bildikleri başka bir şey yok sıkıntı orda. :lol:
Oğlum, beni delirtmek için mi böyle şeyler yapıyorsun? Burak Aksak'ın yani Leyla ile Mecnun'un senaristi ile Gintama'nın mizah tarzları arasında bir sikim fark yok. Tekine "çok iyi mizah," ötekine "buna gülen orospu çocudur." diyorsun. Sonra troll değilim reöreörör.

Senin bu yaptığın, Kardeş Payı çok iyi ama İşler Güçler iyi değil yea demek gibi bir şey.

Resim

Kullanıcı avatarı
_[Emre]_
Favori Manga: Bleach
Favori Anime: Medaka Box

Mesaj gönderen _[Emre]_ » 15 Eki 2018 17:18

Outlaw yazdı:
15 Eki 2018 16:14
_[Emre]_ yazdı:
► Spoiler Göster
Oğlum, beni delirtmek için mi böyle şeyler yapıyorsun? Burak Aksak'ın yani Leyla ile Mecnun'un senaristi ile Gintama'nın mizah tarzları arasında bir sikim fark yok. Tekine "çok iyi mizah," ötekine "buna gülen orospu çocudur." diyorsun. Sonra troll değilim reöreörör.

Senin bu yaptığın, Kardeş Payı çok iyi ama İşler Güçler iyi değil yea demek gibi bir şey.
Mizah tarzlarının aynı olması ikisinide beğenmem gerektiği anlamına gelmiyor. :D Kalite farkı diye bir şey var. Güldür Güldür ve Çok Güzel Hareketler Bunlar'da tamamen aynı tarzda. Güldür Güldür'den nefret ediyorum ama ÇGHB'ı izlerken anıra anıra gülüyorum. (Ve Emre Gintama'ya dolaylı yoldan kalitesiz dediği için linç yedi. -The End :D )
Resim

Kullanıcı avatarı
Outlaw
MangaTurk Çeviri
MangaTurk Çeviri

Mesaj gönderen Outlaw » 15 Eki 2018 17:23

_[Emre]_ yazdı:
15 Eki 2018 17:18
Outlaw yazdı:
15 Eki 2018 16:14
_[Emre]_ yazdı:
► Spoiler Göster

Mizah tarzlarının aynı olması ikisinide beğenmem gerektiği anlamına gelmiyor. :D Kalite farkı diye bir şey var. Güldür Güldür ve Çok Güzel Hareketler Bunlar'da tamamen aynı tarzda. Güldür Güldür'den nefret ediyorum ama ÇGHB'ı izlerken anıra anıra gülüyorum. (Ve Emre Gintama'ya dolaylı yoldan kalitesiz dediği için linç yedi. -The End :D )
Burak Aksak'ın işlerini 7-8 senedir, Sorachi'nin işlerini ise 6 senedir takip ediyorum. Bana sorsalar Selçuk Aydemir'in işleri ikisini de katlar. Ama Sorachi ve Burak Aksak'ın işleri arasında gerek tarz, gerek kalite farkı bana göre yok.

Tabii ki senin lafın derinliğine gelince de, haklısın. Karakterleri hitap etmemiş olabilir, belki Japon mizahı açmamış olabilir. Olabilir de, olabilir. Ama şaşırtıcı geldi sadece.

Ve Zankyou no Terror gibi bir işe "bok" demiş birini linç etmediysem, Gintama'ya diyeni hiç linç etmem. :D

Resim

“Diziler & Filmler” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir