Son cevaplanan konular kısmı geri geldi.

Catarina Devon

Cevapla
Kullanıcı avatarı
Akihisa
Mesajlar: 564
Kayıt: 17 Ara 2013 06:08
Cinsiyet: Erkek
Favori Manga: One Piece
Favori Anime: Hunter x Hunter 2011 - Kuroko no Basuke - Death Note - Danshi Koukousei no Nichijou
Konum: Ne Konusu ?

Catarina Devon

Mesaj gönderen Akihisa » 06 Şub 2014 08:03

Resim Hilal Avcısı Catarina Devon , Karasakal Korsanları'nın bir üyesidir.O en tehlikeli kadındır ve tüm hayatı boyunca İmpel Down'a hapsedilmiştir.Tarihten silinmek için İmpel Down'un 6. katındadır.İlk olarak Emporio İvankov tarafından konuşulmuştur.O şimdi Beyaz Sakal'ın , Dünya Hükümeti'yle olduğu savaşta Kara Sakal'ın yanındadır.

ResimGörünümü[hr]

Catarina Devon, 40-50'li yaşlarda yaşlı bir kadın gibi görünür fakat onun saçı genç bir kız gibi domuz kuyruğu biçimindedir.Çirkin bir yüzü , kare bir çenesi, kırışıklıkları , uzun ve cadı burnuna benziyen bir burnu vardır.
Diğer yaşlı kadınların aksine hemen yorulmaz.Vücudu halen güçlüdür.Şimdi İmpel Down'un mahkum üniforması , uzun pelerini ve boynunda bir inci kolye bulunmaktadır.

ResimYetenek ve Güçleri[hr]

Yetenekleri daha gösterilmedi fakat Beyazsakal'a tayfasıyla beraber saldırırken asa veya mızrak kullanmıştır.Korsanlar çağının en tehlikeli kadınıdır ve ömür boyu İmpel Down'un 6. Katına hapsedilmiştir.

ResimHikayesi[hr]

Önceden

Korsan Çağının en kötü kadın ünvanını aldı.Yakalandıktan sonra Dünya Hükümeti tarafından tarihten silinmesi için İmpel Down'un 6. kata hapsedildi.

İmpel Down Arc.

Devon'dan ilk olarak Emporio İvankov , Mr. 2 yani Bon Kurei ile konuşurken bahsetmiştir.Sonra Karasakal Korsanlar'ı tarafından hapishaneden çıkartılıp ve Karasakal Korsanları'na katılmıştır.

MarineFord Arc.

O Karasakal Korsanları'ile beraber gitti ve MarineFord Arc.'ta BeyazSakal'ın öldürülmesine yardım etmiştir.Elindeki mızrak ile ya da asa ile BeyazSakal'a saldırmıştır.

Korsanfan.com 'dan ' BolD ' alıntıdır. Biraz editledim konuyu.
Mr. Crocodile
Resim
[hr]
Kovaladığımız hayaller ve bizi kovalayan gerçekler her zaman paralel; asla kesişmiyorlar.

Cevapla

“Karasakal Korsanları” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir