Son cevaplanan konular kısmı geri geldi.

Crocodile

Kullanıcı avatarı
Baryshx
Favori Manga: Berserk, Homunculus, Akumetsu, One Piece, Kingdom, Golden Boy, Oyasumi Punpun, 20th Century Boys, Vagabond, Shin Angyo Onshi...
Favori Anime: LotGH, Gits, Paprika, Juuni Kokuki, Kuuchuu Buranko, Texhnolyze, Shigurui, HxH, Dragon Ball, Wolf's Rain, Akira, Sayonara Zetsubou Sensei, The Tatami Galaxy, Kino no Tabi: The Beautiful World...
İletişim:

Re: Crocodile

Mesaj gönderen Baryshx » 01 Tem 2014 17:52

Crocodile, Luffy'de kendi gençliğini, umutlarını, sönen veya söndürülen hayallerini görüyor gibi geliyor. İleride Crocodile, Luffy için kendini feda edecek gibi bir düşünce var içimde veya ağır şekilde yaralanacak :pinch: bu serideki kral karakterlerden biri bence ;)
Resim
► Spoiler Göster

Kullanıcı avatarı
Quincy
Favori Manga: Bleach, Fairy Tail
Favori Anime: Hunter x Hunter

Mesaj gönderen Quincy » 19 Tem 2014 08:33

Maalesef birçok kişi Crocodile'ın bir kova su ile yenileceğini düşünüyor. Yazık
"The calendar loses a precious component... The remaining months gather to mourn... The mourners play a melody, while the eleventh moon quietly rises. Uvo... Can you hear? The requiem we're offering to you?"

Kullanıcı avatarı
Lazurii
Favori Manga: One Piece, Naruto, Beelzebub
Favori Anime: One Piece, FMA, Death Note

Mesaj gönderen Lazurii » 19 Tem 2014 09:09

Crocodile bir kova su ile yenilebilecek ezik bir karakter benim gözümde. :silly:

Kullanıcı avatarı
Naruto-Bijuu
Favori Manga: Naruto
Favori Anime: Naruto

Mesaj gönderen Naruto-Bijuu » 23 May 2018 16:08

Base Luffy'den güçsüz olsada, reisin saldırıları çok karizmatik :D
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster

► Spoiler Göster

Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti
Favori Manga: Toriko, Naruto, Beelzebub
Favori Anime: Attack on Titan, Death Note

Mesaj gönderen ugur_tatli » 23 May 2018 16:28

@Naruto-Bijuu
Su icince duzelirim sacmaligi olmasa Luffy'nin asla yenemeyecegi bir rakipti, dusundukce kil oluyorum. 😅
Resim

Kullanıcı avatarı
Naruto-Bijuu
Favori Manga: Naruto
Favori Anime: Naruto

Mesaj gönderen Naruto-Bijuu » 23 May 2018 20:34

ugur_tatli yazdı:
23 May 2018 16:28
@Naruto-Bijuu
Su icince duzelirim sacmaligi olmasa Luffy'nin asla yenemeyecegi bir rakipti, dusundukce kil oluyorum. 😅
Alabasta Luffy'den her zaman güçlü olduğunu söylemişimdir Crocodile'ın. Çoğu kişi alabasta Luffy'den güçsüz sanıyor. İddia ediyorum bu adam gear 2 li gear 3 lü Luffy ile bile kısa sürelide olsa kapışabilirdi ( Tek yemezdi, 3-5 dk oyalardı ) . Alabastada güç farkı çok fazlaydı, bu yüzden panzehir vermeler, gökten su düşmeler, et yiyip delinen yerin iyileşmesi gibi senaryo oynamaları oldu.

Croco'nun 2 yıl önceki seviyesi cp9'dan Kaku ve Jyabura'nın 1 tık altıdır. Kan zayıflığı bulunsa Kaku ve Jyabura ile uzun süreli başa baş kapışır. Alabasta Luffy'i ezdiği gibi olmaz tabi ama eşit dövüşürler.

Demem o ki o kadar güçsüz olmadığını her zaman anlatmak istedim, çoğu kişiden Tashigi seviyesi haki bilinse yener argümanı geliyor, bence o kadar vahim ve rezil değil durumu Crocodile'ın ;)

Edit : Base Luffy'den güçlü desem, tepki yiyeceğim, o yüzden base Luffy'den güçsüz diye geçiştirdim fazla kurcalamadan.

“Shichibukailer” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir