Son cevaplanan konular kısmı geri geldi.

Gorousei

Cevapla
Kullanıcı avatarı
Akihisa
Mesajlar: 564
Kayıt: 17 Ara 2013 06:08
Cinsiyet: Erkek
Favori Manga: One Piece
Favori Anime: Hunter x Hunter 2011 - Kuroko no Basuke - Death Note - Danshi Koukousei no Nichijou
Konum: Ne Konusu ?

Gorousei

Mesaj gönderen Akihisa » 08 Şub 2014 10:01

Resim Gorousei (Gorōsei) ve Five Elder Stars Dünya Hükümeti'ni yöneten kişilerdir. Bu beş kişi Denizci kurallarını koyan, Cipher Pol'u kuran ve Shichibukailer ile anlaşma yapanlardır. Onlar tüm dünyaya kural koyarlar ve onların gizemi hala sürmektedir.

ResimGörünümleri[hr]

Kısıtlı görüntülere dayanaraktan :

Hat Gorousei (En Sağdaki) : En çok tanınan Gorousei'dir. Yüzünün sol tarafında bir yara izi vardır.

Tall, thin, moustached Gorousei (Sağdan İkinci) : Profesör Clover ile konuşmuştur. Şimdiye kadar sadece ayakta görülmüştür.

Bald Gorousei (Ortadaki) : Eski Soyvet Başkanı Mikhail Gorbachev gibi alnında doğum lekeleri vardır. Luffy'nin yeni posterini eline ilk o almış ve Crocodile'ın ihanet ettiğini açıklamıştır. Luffy'nin derhal durdurulması gerektiğini söylemiştir. Ayrıca bir göreve Aokiji gittiği için kaygısız görünmüştür.

Mahatma Gandhi-like Gorousei (Soldan İkinci) : Yaşlı ve kel bir adamdır. Gözlük takar ve yanında bir samuray kılıcı taşır. Takım elbise giymeyen tek Gorousei'dir. Saçı olmasada ince bir bıyığı vardır. Gorouseiler içinde silahı görünen tek üyedir.

Young Gorousei (En Soldaki) : En genç görünümlü üyedir. Saçı ve sakalı sarı renktedir. Shanks ile Whitebeard'ın durumunu o cevaplamıştır. Göğsünde büyük bir yara izi vardır.
Haklarında Bilinenler

Ayakta duran herif yani sağdan ikinci Spandine'e Professor Clover'ı öldürmesi için emir vermiştir. Boş Yüzyıl hakkında Clover'ın bildiklerinden korkmuşlardır. Eski antik silahların ortaya çıkmasından çekinen Gorouseiler bu konunun gizli kalmasını istemişlerdir. Bazılarında olan ve kılıçla açılmış yara izlerinden dövüş yetenekleri olduğu kanısına varılabilir.

ResimTarihte Yaptıkları[hr]

20 yıl önce yani 1502 AOS'ta Ohara Adası'na Buster Call gönderme emrini vermişlerdir. Görüldüğü kadarıyla 20 yılda üyeliklerde bir değişme olmamıştır.
1510 AOS'ta Spandam'a kayıp silah Pluton'u bulması için tam yetki vermişlerdir.
1522 AOS'ta Shanks ve Whitebeard'ın durumu hakkında görüşme yapmışlardır ve ellerinden geldiği kadarıyla bu iki büyük korsanı ayrı tutmaya çalışmışlardır. Ayrıca Arabasta Olayları'ndan sonra Crocodile'ın elinden Shichibukai'lik rütbesini almışlardır. Shanks ve Whitebeard'ın buluşmasından büyük rahatsızlık duymuşlardır. Monkey D. Luffy ve tayfasının Shichibukai Gecko Moria'yı yenmesi üzerine olayda tanık bırakmamak için Bartholomew Kuma'yı adada ki herkesi öldürmeye yollamışlardır.

Korsanfan.com 'dan ' Smoker ( White Hunter) ' alıntıdır. Biraz editledim konuyu.
Mr. Crocodile
Resim
[hr]
Kovaladığımız hayaller ve bizi kovalayan gerçekler her zaman paralel; asla kesişmiyorlar.

Cevapla

“Denizciler” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 9 misafir