Buradan güncel duyuruları görebilirsiniz. Bu mesajlar tek gösterimlik olup sağ taraftaki çarpı tuşuna basarak kapatabilirsiniz.

Spor

Moderatör: Todomeda

Kullanıcı avatarı
Concord
Favori Manga: Vagabond, Gantz, Berserk, One piece, Slam Dunk, Veritas, Beelzebub, Liar Game, HSDK, Tower of God
Favori Anime: Fate Zero, HxH, Steins Gate, Ergo Proxy, Code Geas, Death Note, GİNTAMA, FMA, Bakuman, GTO, One Outs, Slam Dunk, HSDK, Hajime No İppo, Torodora, Bakemonogatari, Tengen Toppa Gurren Lagann, Baka to Test to Shoukanjuu, Baccano, Samurai Champloo, Kingdom,Kaiji,Barakamon,Trigun

Re: Spor

Mesaj gönderen Concord » 21 Eki 2017 11:23

_[Emre]_ yazdı:
21 Eki 2017 11:06
Liverpool'un gruptan çıkmayı garantilediği maçta yedek kadrosuyla çıkmış BJK'lilerde intikam aldık len mq diye gezmişlerdi. GS o maçta 2 gol daha atsa herifleri eleyecekti. :D Milli takım Avrupa 2008'in sonrasından beri boka batmış durumda. Başakşehir'i Türkiye'nin iddalı takımlarından biri yapan Abdullah Avcı'da ordaydı. Yenilmeleri normal evet. Gomis takıma yeni gelmiş 1 haftalık antremanla maça çıkıyor oyuncular. Östersunds'da boş takım değil şuan bunu gösteriyor zaten.
http://www.mackolik.com/Mac/200052/Besiktas-Liverpool
http://www.mackolik.com/Mac/200054/Liverpool-Besiktas

24.10.2007 Beşiktaş 2-1 liverpool
06.11.2007 Liverpool 8-0 beşiktaş

İnsan bilmiyorsa bir google aratır, cahiliğin bu kadarı birde senaryo yazmış intikam falan diye. Birde ne garantisi aq. Portoyla berabere kaldı,marseliaya yenildi. Sonra geldi bize yenildi. Adam son sıradan bizim maçımızla dirildi portoya 4 çaktı sonra doymadı marseliaya 4 çaktı. Yinede 2. olarak zor çıktı gruptan, Marseille bize yenilmese işi yine zordu;
http://www.mackolik.com/Puan-Durumu/s=1 ... ur-A-Grubu
Sonrasına cevap vermeye bile gerek yok aslında, insan bu kadar cahilce bakar olaya. 11 kişilik oyunda bir kişinin idmansız olması bahanesini ancak bir türk takımı taraftarının yapabileceği birşey. Adamın yendiği takımlarda yine galatasarayın altında takımlar, sanki 250mlik takımları yenmiş beşiktaş gibi geliyor burada konuşuyorsun. İnsan utanır.

Neyse senle uğraşmaya değmez klasik emre, salın çocuğu kendi kendine oynasın.
Resim

Kullanıcı avatarı
redstak
Favori Manga: HXH- Slam Dunk- Naruto- Feng Shen Ji - Sun Ken Rock - Shokugeki No Souma Magi
Favori Anime: Fma Slam Dunk Hunter x Hunter Death Note Bleach
İletişim:

Mesaj gönderen redstak » 21 Eki 2017 11:29

Concord yazdı:
21 Eki 2017 11:23
_[Emre]_ yazdı:
21 Eki 2017 11:06
Liverpool'un gruptan çıkmayı garantilediği maçta yedek kadrosuyla çıkmış BJK'lilerde intikam aldık len mq diye gezmişlerdi. GS o maçta 2 gol daha atsa herifleri eleyecekti. :D Milli takım Avrupa 2008'in sonrasından beri boka batmış durumda. Başakşehir'i Türkiye'nin iddalı takımlarından biri yapan Abdullah Avcı'da ordaydı. Yenilmeleri normal evet. Gomis takıma yeni gelmiş 1 haftalık antremanla maça çıkıyor oyuncular. Östersunds'da boş takım değil şuan bunu gösteriyor zaten.
http://www.mackolik.com/Mac/200052/Besiktas-Liverpool
http://www.mackolik.com/Mac/200054/Liverpool-Besiktas

24.10.2007 Beşiktaş 2-1 liverpool
06.11.2007 Liverpool 8-0 beşiktaş

İnsan bilmiyorsa bir google aratır, cahiliğin bu kadarı birde senaryo yazmış intikam falan diye. Birde ne garantisi aq. Portoyla berabere kaldı,marseliaya yenildi. Sonra geldi bize yenildi. Adam son sıradan bizim maçımızla dirildi portoya 4 çaktı sonra doymadı marseliaya 4 çaktı. Yinede 2. olarak zor çıktı gruptan, Marseille bize yenilmese işi yine zordu;
http://www.mackolik.com/Puan-Durumu/s=1 ... ur-A-Grubu
Sonrasına cevap vermeye bile gerek yok aslında, insan bu kadar cahilce bakar olaya. 11 kişilik oyunda bir kişinin idmansız olması bahanesini ancak bir türk takımı taraftarının yapabileceği birşey. Adamın yendiği takımlarda yine galatasarayın altında takımlar, sanki 250mlik takımları yenmiş beşiktaş gibi geliyor burada konuşuyorsun. İnsan utanır.

Neyse senle uğraşmaya değmez klasik emre, salın çocuğu kendi kendine oynasın.
Hayır bu emre dediğimiz kişinin en sevdiği şey Wwe, yeterli olmalı bu kadarı.

Kullanıcı avatarı
_[Emre]_
Favori Manga: Bleach
Favori Anime: Medaka Box

Mesaj gönderen _[Emre]_ » 21 Eki 2017 11:32

Olum farkettiler ya. :D Beyler ben size önceden Galatasaray'lı olmadığımı söyledim. Yaptığım yorumlara Galatasaray'lıymışım gibi kafa sikmeyin artık. Ayrıca WWE'ye Türkiye'deki insanların yaklaşımı beni bitiriyor. :D
Resim

Kullanıcı avatarı
redstak
Favori Manga: HXH- Slam Dunk- Naruto- Feng Shen Ji - Sun Ken Rock - Shokugeki No Souma Magi
İletişim:

Mesaj gönderen redstak » 21 Eki 2017 11:37

O zaman mantıklı adam gibi yorum yap. Senin kafanın içindne ne geçtğini nereden bileceğiz biz, git bak bakalım attığın yorumlara. Kaldı ki sana gs'li gibi davranan olmadı Fatih Terimi savunan adamsın. Wwe falan izle işte futbolu falan boş ver sen.
Resim

Kullanıcı avatarı
Outlaw
MangaTurk Çeviri
MangaTurk Çeviri
Favori Manga: Naruto,One Piece,Vagabond,Gantz, Tower of God
Favori Anime: Gintama, Psycho-Pass, HxH:11, Naruto, ZANKYOU NO TERROR, One Piece, TTGL, Bleach

Mesaj gönderen Outlaw » 21 Eki 2017 11:38

Ahahaha, WWE'yi sevmenin aşağılama olarak kullanılması. :(

Anime izlemekle arasında fark var sanki. :D Ki futboldan çok daha zevkli de bir iştir.
Resim

Kullanıcı avatarı
_[Emre]_

Mesaj gönderen _[Emre]_ » 21 Eki 2017 11:39

Olmadı mı ? Yorumlarda ben GS'yi savunan bir önerme yaptığımda sürekli sizli bizli konuşuluyordu. :D Ayrıca 2-3 kere GS'li olmadığımı tarafsız yorum yaptığımı yazdım. Buna rağmen devam ettirdiniz olayı. :D Aha bir örnek;
_[Emre]_ yazdı:
03 Eki 2017 22:55
Ehuehu adam Fenerbahçe'ye Türkiye'nin en büyük spor kulübü demiş. Sonra bizim adımız GS'liye çıkıyor amk. Türkiye'nin en büyük spor kulübü GS'dir arkadaşlar. Kabul edin veya etmeyin öyle...
Resim

Kullanıcı avatarı
Concord
Favori Manga: Vagabond, Gantz, Berserk, One piece, Slam Dunk, Veritas, Beelzebub, Liar Game, HSDK, Tower of God
Favori Anime: Fate Zero, HxH, Steins Gate, Ergo Proxy, Code Geas, Death Note, GİNTAMA, FMA, Bakuman, GTO, One Outs, Slam Dunk, HSDK, Hajime No İppo, Torodora, Bakemonogatari, Tengen Toppa Gurren Lagann, Baka to Test to Shoukanjuu, Baccano, Samurai Champloo, Kingdom,Kaiji,Barakamon,Trigun

Mesaj gönderen Concord » 21 Eki 2017 11:41

Adam tam akpli kafasına sahip. Konuyu göt olunca inanılmaz bir hızla saçmalayarak değiştiriyor.
Resim

Kullanıcı avatarı
redstak
İletişim:

Mesaj gönderen redstak » 21 Eki 2017 11:42

_[Emre]_ yazdı:
21 Eki 2017 11:39
Olmadı mı ? Yorumlarda ben GS'yi savunan bir önerme yaptığımda sürekli sizli bizli konuşuluyordu. :D Ayrıca 2-3 kere GS'li olmadığımı tarafsız yorum yaptığımı yazdım. Buna rağmen devam ettirdiniz olayı. :D Aha bir örnek;
_[Emre]_ yazdı:
03 Eki 2017 22:55
Ehuehu adam Fenerbahçe'ye Türkiye'nin en büyük spor kulübü demiş. Sonra bizim adımız GS'liye çıkıyor amk. Türkiye'nin en büyük spor kulübü GS'dir arkadaşlar. Kabul edin veya etmeyin öyle...

Senin anlayışın öyle. Kendi kendine kafanda kuruyorsun. Ortaya bir şey atıyorsun sonra insanlar karşı çıktığı zaman ben öyle demedim etmedim :D Beni şey sanıyorlar
Outlaw yazdı:
21 Eki 2017 11:38
Ahahaha, WWE'yi sevmenin aşağılama olarak kullanılması. :(

Anime izlemekle arasında fark var sanki. :D Ki futboldan çok daha zevkli de bir iştir.

Bunun yeri başka spor bölümü değil.
---------------------------------------------------------------
Muhteşem Fatih Terim ve taktik bilgisi
https://www.youtube.com/watch?v=nkiAbbNRwyU
En son redstak tarafından 21 Eki 2017 11:47 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Kullanıcı avatarı
_[Emre]_

Mesaj gönderen _[Emre]_ » 21 Eki 2017 11:45

Concord yazdı:
21 Eki 2017 11:41
Adam tam akpli kafasına sahip. Konuyu göt olunca inanılmaz bir hızla saçmalayarak değiştiriyor.
Olum ben zamanında Akainu'ya Rokushiki biliyor diye milleti delirtmiş adamım. (Sa Keskinkılıç :D) İnan bana bilmediğim şey hakkında ciddi ciddi yorum yapacak kadar salak değilim. :D

Kendi kafamda kurduğum bir şey yok. Ben Fatih Terim'i savunup aldığı başarılardan bahsedince iş gene yok BJK şöyle yaptı yok öyleydi böyleydiye geldi. Bu konuyu ilk çarpıtışım değil benim. İnanmıyosan aç yorumları araştır. :D
Resim

Kullanıcı avatarı
Outlaw
MangaTurk Çeviri
MangaTurk Çeviri
Favori Manga: Naruto,One Piece,Vagabond,Gantz, Tower of God
Favori Anime: Gintama, Psycho-Pass, HxH:11, Naruto, ZANKYOU NO TERROR, One Piece, TTGL, Bleach

Mesaj gönderen Outlaw » 21 Eki 2017 11:50

@red,

Pro Wrestling takip etmeyi aşağılama olarak kullanan sendin, ben ona cevap yazdım. Offtopic değil yani.
Resim

“Spor” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir